Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Crank it up night club - Page 4 Vote_lcapCrank it up night club - Page 4 Voting_barCrank it up night club - Page 4 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Crank it up night club - Page 4 3634557V Crank it up night club - Page 4 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Crank it up night club - Page 4 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Crank it up night club

Go down 
+20
Итън Уейт
Alex Colle
Дияна МакКуин
Анжелика Мейсън
Тейлър Бангшот
Чейс О'Конър
Елизабет Дейвис
Кари Престън
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Артър Пендрагон
Кристофър Рандал
Lindsay Fawn
Вивиан Стюарт
Рейчъл Спаркс
Annabelle Carter
Виктор Кревйър
Джеймс Франко
Jessica Alba
Серина Ван Дер Удсън
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 8:55 pm

Имах доста тежък ден и реших да пийна едно-две в Crank it up. Навлякох едни дънки, тениска и каската, след което подкарах вярното си бебче към клуба. Моторът спря с мъркащи звуци и аз влязох в тъмното помещение. Имаше доста хора, но моята главна цел си оставаше бара. Отидох право там и си поръчах уиски с лед. Огледах се. На един от високите столове при бара седеше страхотно момиче. Усмихнах й се, след което отпих глътка уиски. Можеше вечерта да се окаже интересна...
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:02 pm

Бях нова в града,а още не бях отишла в нито един бар или дискотека.И без това нямаше какво да правя тази вечер в нас затова реших да изляза някъде.Оправих се набързо и си извиках такси.Слава богу нямаше никакво задръстване и пристигнах сравнтелно бързо.Влязох в клуба и отидох на бара.
-Една Маргарита моля.-усмихнах се на бармана и зачаках поръчката си.
Докато си седях някакво момче дойде на бара и се настани на един от столовете.
Погледна ме и ми се усмихна отпивайки от уискито си.Бармана ми донесе Маргаритата, а аз едва дочаках да отпия.Не исках да съм неучтива затова му се усмихнах в отговор.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:11 pm

Момичето ми върна усмивката. Реших, че е време да завържа разговор.
Станах и отидох при нея.
- Здравей - ухилих се.
Запалих цигара и отпих още една глътка от уискито.
- Дарън - представих се. - Нова ли си?
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:17 pm

Той стана и се приближи към мен запалвайки цигарата си.
- Здравей - каза усмихнато той.
Беше доста секси.Момичетата бас ловя че доста му се лепяха.
-Здрасти - усмихнах се и отпих от Маргаритата си.Той ми се представи и ме попита дали съм нова.
-Аз съм Кари.Ми да нова съм.Преди няколко дни пристигнах.-отпих повторно от питието си.Не знаех защо,но винаги като говорех с някой секси мъж започвах да се стеснявам.Това мое качество го мразех най-много.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:24 pm

- Аз съм Кари.Ми да нова съм.Преди няколко дни пристигнах - каза тя, отпивайки от Маргаритата си.
Беше адски сладка и реших, че съм извадил късмет. Седнах на високия стол до нея и дръпнах от цигарата си.
- И аз пристигнах скоро - добавих. - Е, Кари, с какво се занимаваш?
Звучеше тъпо, но тук всички, с които се запознавах бяха известни, а и ми беше интересно да науча повече за нея.
Докато чаках отговора й я огледах по-внимателно. Имаше дълга тъмна коса, която се поклащаше много сладко. Прелестна усмивка и... Само какво тяло! Усмихнах се на себе си...
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:30 pm

- И аз пристигнах скоро.Е, Кари, с какво се занимаваш?
-Модел съм.-засмях се леко и отпих от питието си.Бях забелязала че ме оглежда от горе до долу.Реших малко да си поиграя с него.Щеше да бъде забавно.Станах бавно от стола и отидох до него.Приближих се леко към лицето му и му прошепнах.
-Нещо против да си дръпна.-посочвайки цигарат му.Усмихнах ми се сладко и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:43 pm

Кари стана от стола с плавно движение и се доближи до лицето ми, прошепвайки:
- Нещо против да си дръпна...
Преглътнах. Не че имах проблеми с момичетата, но...
- Разбира се - отвърнах, с дяволската си усмивка.
Докоснах с пръст устните й, след което и подадох цигарата.
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 10:00 pm

- Разбира се - докосна с пруст устните ми и ми подаде цигарата.
Дръпнах си и му я върнах.Облегнах се удобон на бара.Не ми се сядаше.Останах все така близо до него.Извиках бармана и му поръчах един шот с сол.
Когато ми ги донесе поръсих леко на китката си сол и я облизах,а след това изпих шота.
Беше страхотно.Много обичах да го правя.Приближих се и го погалих по гърдите..
-Мммм тренираш а?-засмях се.Беше ми много забавно.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 10:08 pm

- Мммм тренираш а? - попита ме тя, прокарвайки ръка по гърдите ми.
- Ммм да - ухилих се.
Ръката ми съвсем "случайно" се озова на сладкия й задник.
Дръпнах от цигарата си и я загасих. Поръчах на бармана още едно уиски, след което бутнах Кари към дансинга. Музиката беше предизвикателна и с удоволствие щях да танцувам мръснишки с тази кукла...
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 10:16 pm

Той ме хвана за задника,дръпна си от цигарата и си поръча уиски.
Стана и леко ме бутна към дансинга.
-Ти луд ли си.Не,не мога.-засмях се.Беше ме толкова срам.Пък и бях ужасна танцьорка.
Бях като препарирана.И чисто гола да бях нямаше да има проблем стига да не танцувам.
Погледнах го,а той се беше ухилил.Хванах го ръката.Имах чуството че хората ще ме смачкат.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 10:31 pm

-Ти луд ли си. Не,не мога - засмя се тя.
- Само малко - ухилих се.
Всъщност я разирах донякъде... И аз не бях добър танцьор и не обичах да се излагам пред хората, но за купона винаги бях готов.
Проправихме си път през тълпата и завъртях Кари в такта. Тя се изви като котка и аз се ухилих доволно...
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 10:37 pm

Нямаше как.Той ме завъртя и започнах да танцувам.
Хаванах го през връта и започнах да движа тялото си.То се видя че тази вечер ще се излагам.Надявах се на следващият ден да не си спомням нищо.
-Наистина се надявам да е малко-засмях се.Обърнах се с гръб към него и допрях тялото си в неговото..По това което усетих явно доста му бе харесало.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 10:59 pm

Движенията й бяха перфектни... А извивките на тялото й... Нямах думи!
Аз само леко се поклащах в такт и я оставих да свърши по-голямата работа.
След малко песента свърши и ние се върнахме на бара. Изпих уискито си на екс и си поръчах бял ром.
След което запалих още една цигара.
- Мм - прилепих Кари до себе си. - Това ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 11:04 pm

Когато песента свърши се върнахме на бара.Запали си цигара и поръча нещо на бармана.
Придърпа ме към себе си и ми каза много му е харесало.
-И на мен също.-Вътрешно в себе си много исках да го целуна,но не знаех дали да го направя.Поръчах си една текила и се обърнах с лице към него.
-Виждам че има много секси мацки тук.Защо точно мен избра-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 11:19 pm

- Виждам че има много секси мацки тук. Защо точно мен избра? - засмя се Кари.
Устните й бяха на сантиметър от моите и ми се прииска да се впия в тях, но се въздържах.
- Защото ти си много по-секси от всичк събрани на куп - прошепнах в ухото й, след коет
дръпнах от цигарата си.
Чак сега установих, че не бях загледал нито една, след като се запознах с Кари..
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 11:30 pm

Не му отговорих,а само се усмихнах се.Устните ни бяха на сантиметри.
Дръпна от цигарата си питието ми дойде.Отпих от него и го оставих на бара.
Докоснах с пръст върха на устните му и леко го целунах.Не знам защо,имаше толкова много секси момчето,но Дарън ме привлече най-много.Отдръпнах се леко от него и отпих от питието си отново.Погледнах го,а той ми се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 3:18 am

Кари ме подлудяваше. Исках да я имам сега. Особено след като ме целуна... Но беше кратко и аз останах недоволен. Прилепих я към себе си и впих устни в нейните.
- Какво ще кажеш да отидем някъде? - попитах я, пускайки я.
Отпих от водката и загасих цигарата си.
После се замислих къде всъщност можехме да отидем, след като аз още не си бях намерил дом, а не исках да я водя в хотелска стая...
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 3:46 am

Той ме придърпа към себе си започнахме да се целуваме.Настръхнах цялата.Беше доста добър с езика.Отпусна ме леко и ме попита дали искам да отидем някъде.
-Ще бъде супер.-усмихнах се и го целунах.Отпих от питието си и го оставих на бара.
Не знаех къде ще отидем,но във всеки случай нямаше да е в нас.Все още се нанасях и беше страшно разхвърляно.Тогава ми хрумна къде.Хванах го за ръката и го задърпах към тоалетните.Влязох в женската да видя дали има някой,и когато се уверих че няма го дръпнах вътре и го бутнах до стената.Започнах да го целувам.Слезнах към връта му,а той потръпна.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 7:24 pm

Всичко, което тя правеше ми доставяше огромно удоволствие, но... Не исках да го направим в тоалетните. Изглеждаше ми долнопробно, а тя беше толкова сладка и заслужаваше нещо по-добро. Вдигнах я и я гушнах, понасяйки я към изхода.
- Ще те водя на хотел - засмях се. - Нали нямаш нищо против?
Спрях едно такси и с Кари влязохме.
- Към "Luxor"! - казах и й се ухилих.
Докато пътувахме установих, че не искам това да е само за едната нощ... Исках да е нещо повече... Но още бе твърде рано.
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 9:12 pm

Виждах че му доставя голямо удоволствие,но не се чуствах много комфортно в тази тоалетна.Вдигна ме и ме гушна тръгвайки към изхода.
- Ще те водя на хотел.Нали нямаш нищо против? - засмя се той.
-Нямам нищо против.-усмихнах се и го целунах.
Чуствах се добре с него.Бях от няколко дни тук,а вече си бях намерила някой с който мога да се забавлявам.Нещо вътре в мен започна да ме човърка.Исках да е нещо повече от секс.Погледнах го и го гушнах.Спря едно такси и взлязохме вътре.
- Към "Luxor"! - каза той на шофьора.Облегнах се на рамото му и не спирах да си мисля какво ли щеше да се случи тази нощ.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 4:12 am

Елизабет искаше да остане сама и да помисли за приятелството си или каквото там имаше между нея и Нейт.Страхуваше се да започне нова истинска връзка.Преди няколко месеца тя просто се забавляваше с момчетата и ги отхвърляше.След разходката си тя спря пред новооткриятият клуб.Влезе вътре и музиката изптлни съзнанието й.Разбута няколко човека и се добра до претъпканият бар.Без да се замисля си поръча уйски и се настани на един от столовете.След като поръчката й бе поднесена тя жадно отпи от препълнената чаша.Погледът и шареше из клубът и най накрая се спря на някакъв мъж,който също като нея си бе поръчал уйски.Тя му се усмихна и отново отпи от своето уйски..
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 4:29 am

Вървях по улицата и разглеждах телефонния си указател пълен с номерата на момичетата,които ми бяха станали жертви.
"-Да звънна на тази..не прекалено досадна.Другата..ъм не е мой
тип..романтичка..а ето да ще се обадя на нея..не не външният й вид е
по-скоро плашещ отколкото секси"-мислех си,когато минах покрай един от
любимите си барове.
Влязох вътре и веднага се насочих към бара..
- Обичайното-казах на бармана и му кимнах.След като той ми сервира уискито отпих голяма глътка.
Видях едно момиче да ми се усмихва от другия край на бара.Вдигнах чашата
си и й смигнах.Тръгнах към нея и я огледах от глава до пети..определено
не беше за изпускане.
-Хъм наздраве-казах и се настаних до непознатата.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 10:26 am

-Наздраве-отвърна тя и удари леко чашата си в неговата.Беше поредният нов непознат за нея и тя се зарадва на компанията му.От една седмица беше в града,а все още не познаваше никой друг освен Нейт.
-Елизабет..-промълви тя и подаде ръката си към него.Мъжът беше привлекателен,нямаше спор..Тя отново плъзна погледът си по цялото му тяло и за пореден път отпи от чашата си.
-А вие сте?-полюбопитства тя,защото той просто стоеше там и се взираше в нея сякаше беше някакъв призрак..
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 10:37 am

- Елизабет..-промълви тя.
- Чейс-отвърнах и поех внимателно протегнатата й ръка..
- Още едно уиски?-попитах като побутнах празната чаша пред нея и се усмихнах миловидно.
Проблема ми с жените беше,че съм много самовлюбен и на моменти прекалено уверен..но пък в повечето случаи действаше.
Вложих целия си чар и й се усмихнах...
- Е красавице..какво те води тук?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 10:49 am

Тя се замисли дали да откаже,но точно в този момент имаше нужда от повече от едно.Тя се съгласи и се усмихна..
-Просто исках да изпия няколко питиета и да потанцувам.-отвърна му тя и се намести удобно на столът си.Какво ли правеше Нейт..дали го беше наранила,като избяга така?!?Въпросите се въртяха в главата й,но тя ги отблъсна и се средоточи върху новият си секси познат..
-Има ли смисъл да пита какво правиш ти тук?-попита тя и се изкикоти.Много добре различаваше момчетата които си търсеха момиче за вечерта или тези които бяха сериозни.Чейс определено спадаше към несериозните.Отнесеният му и жаден поглед и бяха ясни..Знаеше много добре,защото до скоро тя беше същата като него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Crank it up night club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Crank it up night club
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"
» Night club Dream
» Night bar Rush

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: