Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Домът на Рик Колин  - Page 2 Vote_lcapДомът на Рик Колин  - Page 2 Voting_barДомът на Рик Колин  - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Домът на Рик Колин  - Page 2 3634557V Домът на Рик Колин  - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Домът на Рик Колин  - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Домът на Рик Колин

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 6:04 am

Въпросът му ме накара да се замисля..Имах толкова забавни спомени, че вече не можех да ги преброя.
-Ами...преди около шест години се запознах с едно момиче, с което бяхме неразделни. Навсякъде бяхме заедно и винаги вършехме всички щуротий заедно. Помня ясно един ден когато "отскочихме" до един съседен град на нашия и не казахме на никой, че сме там. Бяхме сами и се забавлявахме цял ден. Вечерта се прибрахме и родителите ни ни наказаха естествено..
Може би това ще му се стори откачено и безсмислено, но на мен ми остава един невероятен спомен.
Мой ред е..
-Кой е най - лошият момент в живота ти?
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 6:29 am

- Най - лошият ми момент беше, когато пристъпих прага на тази къща преди две години. Да знам изглежда прекрасно и всичко останало, но трябваше да жертвам себе си. Дядо ми ме отдели от родителите ми, за да ме обучава на обноски и всичко останало, за да може след някоя друга година да ме ожени за някоя богата девойка, която също ще принудят да се омъжи за мен. Така че най лошият ми момент още не е настъпил. - Исках да си бях останал в малкото предградие в, което израснах с родителите си.
- Но като се замисля, всяко зло е за добро. Ако дядо ми не ме беше похитил, никога нямаше да срещна теб. - Усмихнах се на Кая.
- Кое беше първото нещо което си помисли като ме срещна днес?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 9:09 am

-Какво си помислих ли?!-замислих се.-Помислих, че с теб ще си допаднем..както и стана.
Усмихнах се. Изобщо не очаквах в момента да стоя до него, в неговата къща. Мислех си, че просто ще си стоим на влажната трева в гората и да пилеем празни приказки просто ей така за да не ни е скучно. Но стана точно обратното.
-Къде са родителите ти сега?
Зададох въпроса си.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСъб Фев 18, 2012 9:58 am

- Не знам не съм говорил с тях повече от шест месеца. Забранено ми е! Вероятно още са в къщата в която израснах като дете. Винаги съм обичал семейството ми, дори когато дядо ми ме отдели от него. Майки ми и баща ми бяха хората, на които се възхищавах, желанието ми беше единствено да бъда като тях когато порасна. След това ми се наложи да бъда голям и да се преместя тук, а сега трябва да завърша университета и да поема бизнеса на дядо ми, който иска да сроди компанията си с някоя също толкова богата - чрез мен. Не желая това да се случва Кая искам да бъда себе си. Такъв какъвто съм с теб.
Болката и тъгата в гласа ми бяха осезаеми дори за мен. Не исках да напрягам обстановката още повече, затова спрях да говоря. Беше мой ред да задам въпрос. Трябваше да е нещо с весел отговор, защото вече бях на ръба да се разплача, а това не беше много мъжко.
- Кой е любимия ти виц? - Поне щяхме да се посмеем.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 5:39 am

След като разказа историята си, Рик изглеждаше тъжен, но аз знаех, че след моя виц ще се ободри..

"Животните в гората решили да направят актьорска група.Събрали се Вълкът, Заекът и Хамстерът.
- Тъй като ще сме актьорска група трябва да си измислим актьорски прякори. Аз тъй като съм вълк ще съм Вуйо.-казал вълкът
- Аз съм заек-ще се казвам Зуйо.-казал заекът.
Хамстерът мислил, мислил и казал:
- Аз се отказвам.."


Когато свърших се засмях.
Тази игра се проточи доста дълго, а още никой не бе свалил нищо от себе си. Това трябваше да се промени..
-С колко момичета си спал през живота си?
..но великият ми мозък успя да измъдри само този прекалено банален въпрос.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 5:50 am

Добре, въпроса й ме изненада, но нямаше начин да отговоря. Щеше да ме помисли за абсолютен загубеняк. "Само с едно момиче преди теб". Звучи ужасно само като си помисля, че това ще е отговора ми.
Благодарих на Бог, че не си свалих маратонките, когато се прибрах.
- Ще бъда кавалер и ще запазя сексуалния си живот в тайна. - Отговорих и усмихвайки се и събух маратонките си.
- Ще ги приемем за дреха, защото са две. - Оправдах се и зададох въпроса си.
- Коя е най-горещатата ти секс фантазия. - Не само тя можеше да задава подобни въпроси. Повдигнах едната си вежда и се усмихнах на Кая.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 6:18 am

Хмм..защо ли имах чувството, че ще остана без панталони?! Тъй като обувките ми бяха някъде на пода..А не мислех да свалям горната си дреха. И в никакъв случай не бих отговорила на този въпрос..
-Добре..
Въздъхнах и се изправих. Започнах бавно да смъквам дънките си надолу. След като ги събух ги хвърлих на пода и се усмихнах. Бях останала само по тениската на Рик, която ми стоеше като рокличка.
-Кога загуби девствеността си?
Седнах обратно на дивана и продължих с въпроса си..
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 6:28 am

Играта определено загрубя.
- Мисля, че току що ти спечели. - Дарих я с една перфектна усмивка и станх от дивана. Дънките ми отново се слякоха, но това нямаше голямо значение, защото така или иначе щях да ги свалям. Сърцето ми прескочи един удар. Пръстите ми се спряха на ципа и го свалих надолу. Вдигнах ръцете си и дънките ми паднаха на пода, разкривайки пред Кая гледката на напълно голото ми тяло.
- Загубих! - Повдигнах раменете си, а по устните ми се разля доволна усмивка. - А сега, какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 7:15 am

Ухилих се до уши и се изпълних с увереност..Хайде Кая..Нали няма да си винаги това скромно и мило моиченце, за каквото те смятаха всички..Плъзнах крака към него и прокарах показалеца си по бедрото си..така, че маникюрът ми оставаше същите следи, каквито оставяше и на неговия гръб по-рано в гората...Продължих да го плъзгам нагоре към тениската, когато той най-накрая допря връхчето и..Но не се спря..повдигнах леко крайчето на блузката..Бъди предизвикателна Кая! Отпусни се! Той те харесва..Ти го харесваш..Хайде не бъди смотла..Заповядвах си аз..Изправих си и съблякох тениската.
-Време е и аз да загубя...-казах и прехапах устните си.
Седнах в скута му и впих устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 7:59 am

Целувките ни бяха страсни и граничеха с животинското. Обгърнах Кая с ръце и я бутнх назад върху дивана. Устните ми се спуснаха по врата й, и стигнаха го гърдите й. Езика ми облиза едното и зърно и го засмука. Кая тихо изстена и това ме накара да повторя това и с другото и зърно. Продължих надолу по тялото й. Разтворих краката така че да имам достъп до цялото и същество. Спуснх езика си по най-нежното й място и направих кръг. Кая изстена по силно и вплете пръсти в косата ми. Започнах да движа езика си бързо, а тя изви тялото си в дъга позволявайки ми да получа от нея това, което искам. Стенанията, които излизаха от устата и ме караха да желая това, което ми предлага. Сега вече щеше да е моя изцяло.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСря Фев 22, 2012 6:02 am

Той достигна най-свещеното ми място..Знаех, че го искам..не всеки стигал до там. Възбудата ме облада..като бурен пожар, обгръщащ горящо дърво..
Рик плъзгаше бавно връхчетата на пръстите си по бедрата ми..Обгръщаше тазът ми..и палаво контролиаше езикът си. Стенанията ми ставаха по-силни и по-силни..От умерени по-умерени и насечени. Разнасяха се из цялата къща като ехо..Това накара тялото ми да изригне като вулкан от емоционална възбуда..когато той ме съпроводи до връхната точка..
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСря Фев 22, 2012 7:23 am

Кая се извиваше под мен. Стените на къщата поглъщаха стенанията й и ги разпространяваха навсякъде.
- Как се казвам Кая? - Промълвих глухо.
Исках да чуя името си между накъсаните й стенания. Исках тя да мисли за мен през цялото време. Исках да изпитва наслада, която не е изпитвала до сега.
Плъзнах единия си пръст в нея. Тя беше влажна, очакваща да покоря върха й. Задвижих пръста си нвън и навътре, влудяващо бавно дори за мен. Отделих устните си от нея за секунда.
- Кажи името ми Кая... - Прокарах езика си бавно по същото място, което извикваше тръпки в тялото й.
- Извикай го... - Казах дрезгаво, като не спирах да движенията си.
- Прошепни го...
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyПет Фев 24, 2012 7:09 am

Когато навлезе с пръста си в мен, беше най-невероятното чувство, което ми се беше случвало до сега..Никой друг не би предизвикал това..Извих тялото си от възбуда и повдигнах таза си нагоре..Прокарах пръсти през заплетената си коса и спуснах ръцете си към неговите..Поредното стенание огласи къщата..
-Ри..-името му бе прекъснато от още едно стенание...
-Рик..
Изкрещях и продължих да се гърча от наслада на дивана..


Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyПет Фев 24, 2012 7:35 am

Кая извика името ми.
Извиваше тялото си по всевъзможни начини исках да тя да достигне до върха си преди наистина да започнем да се разгорещяваме. Задвижих пръста си в нея по бързо. Устните ми се заискачваха по тялото й. Плъзнах езика си по корема й след това духнах леко. Кая настръхна от дъха ми по кожата й. Плъзнах езика си по нагоре, след това минах по влажната следа с устните си. Обгърнах я през кръста с ръката ми, тази която не беше заета да и доставя удоволствие, и я повдигнах леко нагоре. Устните ми намериха мястото си на врата й. Пръстите ми, които проникваха в тялото й вече станаха два.
- Искаш ли ме Кая? - Прошепнах в ухото й. - Искаш ли да усетиш друга част от тялото ми в теб?
Леко захапх ухото й и плъзнах език по врата й оставяйки влажната и кожа да нстръхва от дъха ми.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyПет Фев 24, 2012 8:40 am

Устните му обхождаха цялото ми тяло, доставяйки ми удоволствие. Настръхвах при всеки полъх от дъхът му и потръпвах от всяко негово движение.
Рик захапа леко ухото ми и увеличи пръстите, с които ме караше да изпитвам огромна наслада.
"Искаш ли да усетиш друга част от тялото ми в теб?"
Кимнах в отговор и засмуках един от пръстите си. Стенанията ми все още се разнасяха из цялата къща. Надявах се Рик да не живее с някой друг, защото наистина щеше да стане неудобно ако ни видеше.






Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyПет Фев 24, 2012 9:05 am

Кая кимна в отговор на въпроса ми, очевидно не беше в състояние да говори. Усмихнах се, точно това исках.
Единствените звуци, които издаваше бяха накъсаните неравномерни стенания излизащи от устата й.
- Не още Кая. Първо трябва да изпълниш желанието ми. - Говорих на Кая нежно и провлачено. Пръстите ми се движеха бързо, а устните ми шепнеха желанията ми в ухото й.
- Искам да целуна всяка част от тялото ти. Езика ми да мине навсякъде от където са минали устните ми и ръцете ми. Иакам да получиш оргазъм точно в този момент, стоновете от устата ти да се чуват в целия кавратал и всички да разберат какво правим. - Цялото и тяло трепереше, незнам дали от думите или от действията ми Кая беше на ръба.
- А сега ми отговори Кая ще изпълниш ли желаниети ми?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 26, 2012 6:16 am

Тялото ми получаваше възбуждащи тикове..Трепереше и се гърчеше от удоволствие..Продължавах да стена учестено, съсредоточавайки се върху това, какво ми шепнеше Рик..
Бях готова да изпълня всяко негово желание.
Усещах, че вече бях на ръба..Усещах пръстите му в мен..усещах дъха му..и от думите, които произнасяше толкова нежно и настоятелно щях да изпълня едно от желанията му.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Фев 26, 2012 8:48 am

Очевидно тялото на Кая беше в синхрон с мислите и думите ми. Тя повдигна тялото си и го притисна в мен, ноктите и раздирах кожата ми оставяйки рани след себе си. Точно както бях пожелал, през тялото и преминаха тръпки на удоволствие. Виковете и кънтяха в цялата къща, очите и бяха широко отворени взиращи се в мен.
След около минута, Kая се отпусна на дивана дишайки тежко, все още не отделяйки очи от мен. Извадих пръстите си от тялото й и много бавно ги облизах. Наведох се към нея и плъзнах едната си ръка зад врата й, а другата под коленете. Вдигнах я внимателно от дивна и я занесох в стаята си. Нежно я оставих на леглото и я целунах с цялата страст и желание, които таях в себе си.
- Пред почитам леглото, пред дивана, по меко е. – Казах на Кая. – А сега ще ми припомниш ли докъде бяхме стигнали?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСря Фев 29, 2012 9:27 pm

Аз го дръпнах към себе си и легнах бавно на леглото..Целувките ни бяха страстни, но същевременно премерени..Исках го и знаех, че той също иска мен..Целувките му се преместиха върху вратът, а след това и върху гърдите ми..Бавно надигна глава и отново се върна на лицето ми..Погледна ме и приглади косата ми назад..
-Червенокоската иска още..-казах аз и се засмях...Знаех, че следващият му въпрос ще е свързан с това какво още искам, за това побързах и добавих.-и господин Колин знае какво желае..червенокоската...-Той се засмя и ме целуна отново. Прокара ръката си надолу по тялото ми и повдигна кръкът ми леко.Целуна ме отново и ме обърна върху себе си...Аз отговорих на целувките му многократно..Бавно се отделих от устните му и се надигнах..
-Не още..-казах аз..-Нали се сещаш..за..-исках сам да се сети..какво следва..
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyЧет Мар 01, 2012 5:41 am

Кая сподели с мен, че иска още и аз съм знаек какво точно иска. Бях готов да й дам още, бях готов да и дам всичко, което можех! Засмях се и я целунах отново. Завъртях се заедно с нея, така че сега тя беше върху мен. Ръцете и устните ни не се отделяха от тези на другия.
Точно когато бях готов да проникна в нея, Кая прекъсна магията между нас и леко захапвайки устната ми се надигна.
-Не още... - Прошена мъркайки тя - Нали се сещаш за ... - Кая не довърши изреченитео си. Да се сещам за какво? Очевидно не знаех какво иска червенокоската. Погледнх я в очакване да ми каже или покаже какво иска.
Кая спусна ръцете си от гърдите ми надолу влъдяващо бявно. Потръпнах от допира й.
- Покажи ми какво следва Кая! Какво желаеш?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyПет Мар 09, 2012 3:04 am

Бях оставила дънките си на първия етаж...Измъкнах се от прегръдката на Рик и се втурнах надолу..Той викна притеснен по мен..Смеех се звучно докато слизах по стълбите. Винаги носех със себе си презерватив, както и в този ден. Пребърках задните си джобове и изкарах малкото пакетче от левия си джоб. Хукнах нагоре... Рик седеше отчаяно на леглото. Влязох, облегнах се на вратата и поклатих пакетчето..Той се засмя и се усмихна..
-След това съм цялата твоя..
Тръгнах похотливо към него като поклащах изкусително бедрата си.Хвърлих презерватива до Рик и го бутнах назад..Целунах го и слязох към малкия Рик..Заиграх се с него, а над мен Рик изпъшка тежко..
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyПет Мар 09, 2012 7:39 am

Кая се успя да се измъкне от мен и избяга от стаята. Извиках след нея, какво не беше наред, къде отиваше. В отговор на притеснения ми глас полъчих само весел смях.
Отпуснах се на леглото, нямах никаква идея какво ставаше но това явно беше част от това което искаше тя.
След по малко от минъта, Кая се облегна на врата и размаха някакво пакетче, очевидно презерватив. Да не се бях сетил за това, а беше моя работа. Аз трябваше да я предпазвам, а се бях предтавил като пълен простак.
Преди да успея да й се извиня Кая ме бутна назад, спусна надолу по тялото ми и ръката й обхвана мъжкото ми достойнство. Мислите ми бяха притъпени от докосвнето й. Забравих за всичко около нас. Бяхме само аз и тя без нищо да седи помежду ни. Удоволствито, което Кая ми доставяше в момента ме накара да изпъшкам. Сега се оставях изцяло в нейните ръце, като тя ми се отдаде напулно преди малко.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 7:32 am

Когато Рики беше готов за презерватива аз го взех от леглото. Захапах края на пакетчето и го дръпнах. Опаковката се скъса..Нахлузих го бавно и с целувки се покачих нагоре по тялото му. Езикът ми се заигра с неговия, преминавайки в страстни целувки.
Рик ме обърна така че отново той беше отгоре. Погледна ме и с пръсти отмести кичури коса от лицето ми. Плъзна ръката си към бедрата ми и възбуждащи тръпки полазиха по тялото ми. Раздалечи бавно краката ми и явно и двамата бяхме готови да преминем към същественото.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 2:15 pm

Крехкото и тяло отново беше под моето. Краката и бяхя обгърнали къръста ми, предоствяйки ми възможносата да взема от нея всичко, което реша. Червената й коса беше разпиляна по възглавницата, на която беше положена главта й, обгръщайки лицето и като разгорелият се огън в нас. Когато погледа ми среща нейния бях изгубен в нежно зелени цвят на ирисите й. Устните ми намериха нейните, езиците ни се преплетоха, а телата ни се свързаха в едно цяло.
Проникването ми в нея беше съсем бано и вниматено. Имах чувството, че ще я нараня, а аз не можех да си позволя това. Повторих същото движение все още целуващ жадно Кая. Краката й се затегнаха повече около тялото ми, напомняйки ми случката от преди няколко часа на водопада.
Следващите ми тласъци бяха не толкова внимателни и бавни. Пулсът ми се ускори невъзможно бързо, сърцето ми напираше да изскочи от гърдите ми. Изтласквайки кръвта и страста, която подтисках в него навън. Ритъмът на таза ми редуваше по - бързите и по - бавните движения, а Кая вече изглеждаше и звучеше много по доволна.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 EmptyНед Мар 25, 2012 7:14 am

Той проникна бавно в мен..Вече бях свикнала с това, че той е достатъчно нежен, че да започне от съвсем бавни движения към по-бързи и по-бързи, а не да бъде груб още в началото.
Цялото ми тяло се обгърна сякаш в пашкул от възбуда. Движенията му постепенно се засилваха.
Обвих крака около кръста му и се отпуснах назад. Ръцете ми шареха по тялото му докато се наслаждавах на движенията му. Стенанията ми ни обгръщаха и запалваха всяка частица страст в нас.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Рик Колин    Домът на Рик Колин  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Рик Колин
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Банкова сменка №0035 (Рик Колин)
» Рик Колин - представяне на човека зад героя
» Домът на Емили
» Домът на Роуз
» Домът на Джесика Блейз

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Сан Педро-
Идете на: