Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_lcapДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Voting_barДомът на Уолдорф,лятото на 2011 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 3634557V Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Домът на Уолдорф,лятото на 2011

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Уолдорф,лятото на 2011   Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyПет Фев 03, 2012 11:27 pm

Ах това лято беше едно от най-горещите!Е..колкото по-горещо,толкова по-добре.Всеки ден със Серина бяхме навън и тя естествено се опитваше да ме контролира.Дам..ами какво да направя като онази дебелана ме настъпи?!Щеше да е безумие да не си изсибя сладоледа върху нея..трябваше да бъде наказана.Все пак съм Блеър Уолдорф.
Събудих се,точно когато сънувах че получавам автограф от Джордж Клуни!И разбирасе се събудих от смс от С.Ах..това момиче..не се научи кога да ми звъни.Винаги прекъсваше сънищата ми на най-интересното.
Щеше да мине през вкъщи след 30 минути!30 минути нямаше да ми стигнат дори да се облека!
Извиках Дорота като тя разбира се знаеше какво да ми донесе.Минах през банята и отново се възхитих на себе си.С всеки ден бях по-красива.
Тъкмо си избирах рокля и се позвъни на вратата.
-Дорота!
Извиках,а тя отиде да отвори.Имаше малко забавени рефлекси..адски ме дразнеше,но..майка ми държеше на нея.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Уолдорф,лятото на 2011   Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyСъб Фев 04, 2012 8:55 am

Денят бе дълъг и горещ,а слънцето се извисяваше високо в небето.Наближаваше обяд,а още не се бях се чула с нея.Грабнах телефона си и бързо затраках с нокти по клавиатурата му.Прочетох отново СМС-а,точно преди да натисна Send - "Добро утро поспаланке,скоро ще дойде време за лягане.Ставай от леглото,при теб съм до 30 минути. :*".
Майка ми и Ерик бяха на пазар и къщата беше на мое разположение,но не ми се стоеше затворена.Преоблякох се и оправих косата си,заключих входната врата и тръгнах надолу по стълбите.
- Довиждане Винсънт!-казах на охраната во отговор на неговото:
- Довиждане госпожице Ван Дер Удсън!
Таксита паркира пред дома на Блеър,платих на шофьора и направо влязох в голямата къща без да си правя труда да звъня.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Уолдорф,лятото на 2011   Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyВто Фев 07, 2012 11:51 pm

Ес. беше дошла.Страхотно..тъкмо щеше да ми помогне да си избера подходяща рокля за разходката ни.Дано некой този път да не ем настъпи,защото щях да се вбеся.Онзи път едвам не изпуснах чантата си на Шанел на земята!Миличката..нямаше да й се отрази добре.
Мислите ми бяха прекъснати от звучното"Здравей Би!" което Серина каза,възкликна или каквото там направи,а след това ме награби едва ли не..това момиче..държеше се така все едно винаги беше пушила трева.Засмях се на мислите си и казах:
-Здравей,Ес.Отново успя да ме събудиш..-измрънках и я погледнах злобничко,но след това се засмях и я прегърнах
-Хм..днес ми харесва как си се облякла.-отбелязах като я поогледах и се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Уолдорф,лятото на 2011   Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyВто Фев 07, 2012 11:57 pm

- Хм..днес ми харесва как си се облякла.
- Знам знам.-усмихнах се.
- Събудих те аз...ами след като стоиш до късно с Чък...и не е като да играете на шах.-засмях се на физиономията й.
Оставих чантата и палтото си на Дорота и се върнах при Блеър като я огледах от глава до пети.
- Ох..не изглаждаш добре.-поклатих глава.- Хайде към гардероба.-засмях се и посочих с поглед.
Докато вървях към огромното помещение с дрехите на Блеър,вързах косата си на висока опашка,за да ми е по-удобно и затърсих някоя нова интересна комбинация за приятелката си.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Уолдорф,лятото на 2011   Домът на Уолдорф,лятото на 2011 EmptyСря Фев 08, 2012 12:14 am

-Ъъ какъв Чък?!С Чък не сме се виждали от две седмици..А и знаеш,че не обичам да се влача с него..той знае само стриптийз баровете,а това е пълна простащина!Не разбирам как онези момичета се съгласяват да го правят..ъх...-извъртях очи и направих погнусена физиономия.Наистина беше така..за пари бяха готови да ги опипват някакви пияници и да танцуват на пилон..пф..Както и да е..сега имах по-важна работа като например да намеря с какво да се облека!
-Само един въпрос Ес..от къде е тази мания за мен и Чък?Аз дори не го понасям..-казах като я погледнах объркано.Наистина не знаех от къде й е влязло това в главата..
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Уолдорф,лятото на 2011   Домът на Уолдорф,лятото на 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Уолдорф,лятото на 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Домът на Емили
» Домът на Роуз
» Домът на Рик Колин
» Домът на Блеър
» Домът на Бен Барнс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В друго измерение :: Минало-
Идете на: