Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Плажната ивица  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Плажната ивица  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Плажната ивица  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Плажната ивица  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Плажната ивица  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Плажната ивица  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Плажната ивица  EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Плажната ивица  EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Плажната ивица  EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Renesmee (996)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Плажната ивица  Vote_lcapПлажната ивица  Voting_barПлажната ивица  Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Плажната ивица  3634557V Плажната ивица  Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Плажната ивица  Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Плажната ивица

Go down 
+16
Freddie Mclaire
Никол Дж. Стюарт
Sophia Summer
Катрин Пиърс <3
Ефи Стонем.
Беки
Брейди Евънс
Сам Лайвли
Скарлет Грейс
Тейлър Бангшот
Джейс Петифър
Мелани Андерсен
Катрин Монтоя
Джесика Милър
Нейтън Флувър
Бен Барнс
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 2:09 am

Плажната ивица  P189594-Los_Angeles_CA-Point_Dume_State_Beach
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 2:42 am

С Бен излязохме от апартамента му и тръгнахме към плажа.
Е май не бях "подходящо" облечена за разходка, но какво ли ми пукаше. А пък и честно казано роклята не ми допадаше особено, така че ако се съсипе нямаше да съжалявам особено.
Скоро стигнахме до плажа и започнахме да вървим по топлия пясък. Странно, но нямаше никой друг тук. Е още по - добре...нали!?
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 2:52 am

Събух обувките си и навих крачолите на дънките нагоре за да устя пясакът под ходилата си.Свободната си ръка обвих около ръменете на Фелисити за да я придържам по-близо до мен докато вървяхме по плажа.
-Разкажи ми за себе си.
Казах за да започна разговор,мълчанието с нея беше приятно,но искам да разбера повече за нея.Искам да я опозная,да разбера какво я кара да се усмихне,какво я кара да се смее...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 3:06 am

Бен искаше да му разкажа за себе си. Дам...само че аз не исках да разбира за миналото ми. Все пак нямаше да е очарован, че приятелката му е била (и все още е) наркоманка и алкохоличка и че се е хвърляла в леглото на първият срещнат. Реших да му спестя всичко това..
- Ами няма много за разказване. Родена съм в Ню Йорк и заради няколко гафа от моя страна бях длъжна да изпълнявам прищявките на нашите и една от тях беше да стана актриса и да дойда в Ел Ей. - дам под няколко гафа трябваше да се подразбира..."За малко не умрях от свръх доза"...но поне му казах основното...не е като да съм го излъгала.
- Сега е твой ред! - засмях се. - Разкажи ми за себе си. - настоях аз...
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 3:48 am

Крие миналото си от мен...или е направила нещо което според нея ще ме отблъсне,или все още го прави.
-Роден съм в Лондон,Англия и съм учил актьорско майсторство.Кариерата ми започна доста бавно,но се справям доста добре. Започнах да се занимавам и с режисьорска дейност и скоро време ще правя кастиг за един филм в който ще играя... какво още... не пуша,не пия алкохол и не ходя по жени.-засмях се.-Сигурно ти изглеждам като монах,но тези неща никога не са ме изкушавали...за пръв път посегнах към тях когато....когато реших,че предпочиташ друг...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 4:05 am

На лицето ми се изписа болка, тъга и вина. Не исках Бен да прави тези неща, само заради мен. Извърнах главата си на другата страна, за да не забележи Бен и определено подейства.
"Стига Фелисити стегни се!!!" май "гласа" в главата ми имаше право...трябваше да се стегна, не исках Бен да ме види...така. Това и направих, докарах физиономията си до обикновеното й състояние и го погледнах.
- Никога не бих предпочела друг...пред теб! - казах му аз и го целунах доста продължително..
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 7:28 am

Отвърнах на целувката й.
-Дори и това да стане...аз ще се боря за любовта ти със зъби и нокти. Няма да стоя отстрани...няма да направя тази грешка отново.
Спомних си как стоях безучастно и ги гледах,вече не.Няма да я оставя и вече няма да я разочаровам по същият начин.Спрях и я обърнах към мен,няколко кичура от косата й бяха духнати пред красивото й лице от вятъра и аз се опитах да ги махна.
-Ще ти кажа нещо много важно.-казах и се наведох към нея.-Обичам те.-усмихнах се и целунах нежно устните й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 7:49 am

- И аз те обичам! - казах му и го прегърнах. Думите му...харесаха ми, но знаех че не заслужавам да се бори за мен. Постоянно наранявах хората около себе си просто не исках да нараня и Бен. Но сега просто трябваше да спра да мисля за това. Не исках да се "депресирам", ами да си прекарам добре с него.
Погледнах към водата и му се усмихнах дяволито, след това се затичах натам разкопчавайки роклята си по път и я захвърлих небрежно на пясъка.
Бях напълно убедена, че Бен е след мен. Влязох във водата и се засмях. Бях наясно, че се държа като дете, но честно казано не ме интересуваше...исках само да си прекарам добре с него.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 7:54 am

Изведнъж тя хукна към водата,само секунда ми отне да тръгна след нея,захвърлих ризата на пясакът и вече бях във водата.Доплувах до нея и я хванах за кръста.Вдигнах я високо над водата.
-Искаш ли да видим как жабката прави пльок?
Не беше въпрос,дори не изчаках да отговори.Потънах малко надолу за да мога да докосна дъното и да се отблъсна нагоре.Когато бях на половина извън водата я пуснах да цопне.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 8:09 am

- Не..не..Бен! - казах след "въпроса му", но вече прекалено късно. Това дори не беше въпрос, но пък щях да му го върна.
Изплисках доста голямо количество водя към него и той замига на парцали. Приближих се към него и го целунах страстно, обвивайки ръце около врата му. Само след миг отделих устни от неговите и се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 8:14 am

Не можех да виждам от всичката тази вода,но не ми се и налагаше.Усетих топлината на тялото й и меките и нежни устни.Затворих очи,обвих ръце около кръста й и я целунах в отговор на нейната целувка.
-Голямо си дяволче.-засмях се и най-накрая прогледнах.-Поеми си въздух.
Двамата си поехме въздух и ни потопих поз водата където отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyВто Мар 22, 2011 11:50 am

Той отново ме целуна, докато бяхме под водата, а целувката от нежна стана все по - страстна и пламенна. Точно в този момент забравих за всичко. За тревогите, проблемите, напрежението...мислех само за нас. Аз и той ... заедно. Това беше просто...той беше мъжът от който имах нужда.
Който исках само за себе си и нямаше да отстъпя на никоя..
За момент забравих, че сме под водата, но нуждата от въздух бе неизбежна. Да и този хубав миг свърши...бързо. С Бен изплувахме над водата и си поех дълбоко въздух, след което отново се доближих до него, допирайки тялото си до неговото.
- Обичам те Бен! - казах и ръката ми погали бузата му след което го целунах нежно. Дори не предполагах, че някога ще изпитвам подобни чувства към даден човек, мислех че това за любовта е просто измислица, но явно не е било.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 4:44 am

-И аз те обичам,Фелисити. Ти си най-важното нещо в живота ми.
Обвих ръце около нея и я притиснах към тялото си.Това което казах бе самата истина,за мен вече няма нищо по-важно от нея. От това тя да е до мен и да знам,че е добре.Бих направил всичко за нея,само да го поиска.
-Бих направил всичко за теб...само кажи и е твое.
Плъзнах ръката си зад тилът й и целунах устните й страстно и пламенно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 6:35 am

Усмихнах му се и се притиснах още повече към него (ако това изобщо беше възможно). Целунах го леко и кратко, но достатъчно страстно и се отдръпнах от него.
- Искам теб! - казах му и отново го целунах, а едната ми ръка плъзна по мускулестото му тяло. Той наистина беше единственият за мен и така щеше да остане. И не просто исках да съм с него, ами направо изпитвах нуждата да съм с него.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 6:50 am

Усмихнах се и я целунах.
-Твой съм... сега и...докато не ти умръзна.-засмях се и я повдигнах леко над водата,но веднага я придърпах.Щом ме иска нямам нищо против,защото и аз я искам. Целунах я и внимателно свалих сутиенът й.
-Не знам за теб,но според мен ще е по безопастно ако излезем на плажа.
Помогнах й да увие кракато си около кръста ми и я повдигнах.Докато излизах на плажа от водата я целунах.Послах ризата си и я сложих да легне по гръб.Легнах над нея като се стараех да не й тежа и отново я целунах страстно,като удавник борещ се за последна глътка въздух.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 7:13 am

Дори не усетих кога се върнахме на плажа.
Легнах върху ризата му, а той над мен и започна да ме целува, а целувките му ставаха все по страстни. Разкопчах панталона му и той ми помогна да го сваля след което го захвърлих някъде на пясъка.
Ръцете ми отново започнаха да изучават тялото му, но после го избутах така че аз да съм отгоре. Целунах го страстно, а после устните ми заслизаха надолу към врата и тялото му.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 7:29 am

Тя ме бутна по гръб и застана върху мен.Целувките й ме влудяваха,тя ме караше да се чувствам толкова жив.Прокарах пръсти през косата й и я целунах.
-Обичам те...
Прошепнах и пъзнах свободната си ръка нагоре по бедрото й към гърбът й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 7:42 am

Той прокара ръката си по бедрото ми до гърба ми и това накара кожата ми да настръхне. Целунах го още веднъж, само че този път целувката беше по - нежна.
- И аз те обичам! - казах накрая с по - мек тон. Погледнах го в очите и се усмихнах. Момента беше невероятен, но свърши доста бързо. Просто възбудата в мен надделя..и без това не си падах романтичка.
Докато се усетя Бен отново бе над мен целувайки устните ми...

Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 7:51 am

Дъхът ми спря и за секунда се озовах над нея,повдигнах бедрата й и я помолих да увие крака около кръста ми.След това отново я целунах,спуснах устните си по шията й и проникнах в нея.Стиснах зъби и нещо като ръмжене се промъкна между зъбите ми.Започнах бавно да се движа,като внимателно я целувах и масажирах гърдата й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 8:29 am

Бен проникна в мен и едно стенание се откъсна от устните ми. Удоволствието беше доста голямо. Придърпах леко лицето му към своето, за да го целуна.
Прокарах ръцете си по гърба му, като леко го одрах...неволно.
Устните ми слязоха по врата му и след това отново се върнаха на неговите за поредната целувка.
Ръката ми плъзна към тила му и преплетох нежно пръсти в косата му.


Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 8:46 am

Движенията ми се ускоряваха,а всяка целувка ставаше все по-страстна,но за жалост и кратка. Целият горях от страст и не можех да си поема въздух.Докосванията й,стенанията й,движенията й и ароматът й контролираха всяка част от съществуването ми.Захапах леко вратът й малко след катоусетих ноктите й по кожата на гърбът ми.Усещането беше невероятно и влудяващо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyСря Мар 23, 2011 9:31 am

Движенията му ставаха все по - бързи, а с това и възбудата се увеличаваше. Усещах устните му, докосванията му...всичко беше просто идеално. Радвах се, че съм го срещнала...той беше доста...ам добър и нямах предвид само в секса, ами по принцип.
Отново впих устни в неговите за поредната страстна целувка помежду ни, а след това още едно стенание си проби път през устните ми....
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyЧет Мар 24, 2011 8:04 am

След още няколко страстни момента двамата лежахме на пясъка.
-Обичам те.-прошепнах след като обвих ръце около нея и я целунах.
Аз не само я обичах,аз я боготворях.Не си спомням животът си преди да я срещна и не мога да си го представя без нея.
-Хрумна ми идея.Да направим парти. Ще бъде у нас и ще са само най-близките ни приятели.Нещо като парти вечеря...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyЧет Мар 24, 2011 8:49 am

Погледнах го, а в очите ми гореше някакво пламъче, щом чух парти...с Бен. Е можеше и да е вечеря, но с приятели и Бен...щеше да е просто невероятно.
- Звучи...чудесно! - казах му и го целунах леко, след което подпрях главата си на гърдите му. Щеше да е хубаво тесен кръг приятели...или поне предполагам. Никога не съм го правила. Моята представа за "парти" си беше клуб, наркотици и секс...оу да не изключим и алкохола.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  EmptyПет Мар 25, 2011 8:27 am

Можех да умра щастлив,тук в прегръдката й.
-Казвал ли съм ти че те обичам?
Попитах я докато си играех с косата й.На лицето ми се беше залепила усмивката и няма признаци скоро да скоро да слезе от там.За събиранещо ще говорим после,сега искам да се насладя на компанията й преди да отида на фотосесията.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: