Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Плажната ивица  - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Плажната ивица  - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Плажната ивица  - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Плажната ивица  - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Плажната ивица  - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Плажната ивица  - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Плажната ивица  - Page 7 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Плажната ивица  - Page 7 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Плажната ивица  - Page 7 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Плажната ивица  - Page 7 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 7 Voting_barПлажната ивица  - Page 7 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Плажната ивица  - Page 7 3634557V Плажната ивица  - Page 7 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Плажната ивица  - Page 7 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Плажната ивица

Go down 
+16
Freddie Mclaire
Никол Дж. Стюарт
Sophia Summer
Катрин Пиърс <3
Ефи Стонем.
Беки
Брейди Евънс
Сам Лайвли
Скарлет Грейс
Тейлър Бангшот
Джейс Петифър
Мелани Андерсен
Катрин Монтоя
Джесика Милър
Нейтън Флувър
Бен Барнс
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Faye.
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Faye.


Брой мнения : 115
Join date : 02.02.2012
Име на героя : Фей Жизел Съмърс/ Фей, Жизел, Сънчо

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Cher Muse. - сестра.
Гадже: Гадже:: В търсене на Едиствения..хДД
БФФ: БФФ:: Все още не вярва на никой..

Плажната ивица  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 7 EmptyСъб Фев 04, 2012 5:59 am

О, не! Как можах да съм толкова глупава! Сега заради мен тя..тя..колкото и бавно..потъваше! Крещейки за помощ глупачката аз бях в шок и си стоях пред вълните. Непознатото момче до мен на име Спенсър тръгна да я спаси, но аз протегнах ръка към него и казах:
- Недей..аз съм виновна! Аз ще отида! - Казах аз с настоятелен тон. Съблякох роклята, якето и чантата си и се гмурнах във вода преди момчето да възрази. Според мен можех да го направя! Аз щях да я спася! Няма да се откажа дори, ако се наложи аз да умра вместо Катрин! Можех да го направя, може...можех.
Мислейки си само за целта, която бе Катрин да остане жива. Плувах колкото можех по-бързо. Изобщо не помислих какви обрати в този план на спасение могат да се образуват. Течението дърпаше поредната си жертва навътре и навътре.. Докато аз се озовах пред полу-живия труп на Катрин. Задърпах непреклонната Катрин към брега. Изведнъж една вълна ни раздели. Ще успея..ще успея, бяха единствените мисли в ума ми.
Улових отново ръцете на Катрин. Погледнах напред. Не бяхме толкова далеч, но и толкова близо до брега. Още малко. Не бе толкова лесно. Ахх...най-накрая. Докоснах с краката си пясъка. Вече нямах грижи. Ще спася Катрин. Водата вече бе на 10-15 сантиметра от пясъка. Поставих Фей на топлият мек и приятен пясък. Появи се лек бриз. Палмата до нас помръдна. Нещо в мен казваше да я заведем в болница, но аз се заинатих и си казах, че тук ще я спася сама без ничия помощ. Стана ми леко хладно. Мократа ми коса изпръскваше студени капчици, които допираха кожата ми и аз настръхнах. Доближих главата си до гърдите на Катрин с целта да чуя сърцето и'. Все още имаше пулс, но в последната минута колкото и бързо момичето го губеше. С ръцете ми започнах да прилагам спасителни хватки от курса по медицина. Изведнъж Катрин помръдна. Закашля се, а Спенсър повдигна главата и'. Тя изплю водата, която бе погълнала.
Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: