Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Плажната ивица  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Плажната ивица  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Плажната ивица  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Плажната ивица  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Плажната ивица  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Плажната ивица  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Плажната ивица  - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Плажната ивица  - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Плажната ивица  - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Плажната ивица  - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 2 Voting_barПлажната ивица  - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Плажната ивица  - Page 2 3634557V Плажната ивица  - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Плажната ивица  - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Плажната ивица

Go down 
+16
Freddie Mclaire
Никол Дж. Стюарт
Sophia Summer
Катрин Пиърс <3
Ефи Стонем.
Беки
Брейди Евънс
Сам Лайвли
Скарлет Грейс
Тейлър Бангшот
Джейс Петифър
Мелани Андерсен
Катрин Монтоя
Джесика Милър
Нейтън Флувър
Бен Барнс
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПет Мар 25, 2011 8:39 am

Целунах го по бузата и се изправих бързо търсейки дрехите си с поглед. След като ги намерих ги наметнах на бързо и седнах на пясъка до Бен, заглеждайки се в морето. Беше красиво...
- Като се замисля в близките няколко минути пропусна да го кажеш! - засмях се и го погледнах, след което го целунах нежно.

Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПет Мар 25, 2011 8:51 am

Засмях се и целунах нежно устните й,леко погалих бузата й.
-Обичам те.
Засмях се тихо и отново я целунах.
-Мислила ли си някога за бъдещето си... и неговоря за кариера ами...за дом и за семейство.
Много пъти бях мислел по тази тема,но не съм мислел,че някога ще имам възможност да създам семейство.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПет Мар 25, 2011 9:01 am

Честно казано никога не бях мислела за семейство...даже до преди няколко дни темата "любов" ми куцаше. Всъщност за мен това беше една измислица...преди да срещна Бен естествено...и да се влюбя в него.
- Семейство? Дом? Честно казано никога не съм мислела за подобни неща! - казах му и се загледах към вълните..
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПет Мар 25, 2011 9:08 am

Целунах Фелисити и се усмихвах.
-Исках да отворя тема за разговор,а не да те изплаша...съжалявам.
Засмях се и отново я целунах.Нямах много време за това се изправих и й подадох ръка.
-Трябва да вървя,имам насрочена фотосесия,а преди това трябва да отида до нас и да се изкъпя.
Помогнах и да стане и след това тръгнахме по плажа обратно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПет Мар 25, 2011 9:26 am

- Спокойно, не се плаша толкова лесно! - засмях се. - Просто никога не съм мислела и ти честно казано ми даде нова тема за размисъл. - засмях се отново и се замислих по това. Аз и брак...въобще бях скарана с това понятие. Не се връзваше, но пък знае ли човек...
Е Бен трябваше да тръгва, а аз...също, трябваше. Трябваше да сменя тези...дрехи.
- Чао Бен! - казах и го целунах след което тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 7:04 am

След малкото разоопаковане в новата си къща, Нейтън отиде на любимото си място. Винаги, плажовете са му привличали вниманието и винаги се е стремял да отива първо там, там да се оспокоява и да се радва на вълните, дори да кара сърф, но рядко, от както се премести в новия град.
Щом беше дошъл в този град, мисълта му беше само за Джес. Не се бяха виждали от .. от доста време същност, преди той да се премести. Бяха уговорили среща на плажа. Уау, чувството беше странно. Сякаш са минали векове, а всъщност .. всъщност и той незнае точно колко време.
"Къде сииии .. " мислеше си Нейт, като свали тениската си, тъй като слънцето печеше силно по плажа. Той седна на пясъка и започна да си играе леко с песъчинките, гледайки водата. Метна тениската до него и въздъхна.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 8:01 am

Джес вървеше и се чудеше какво ли ще е да види Нейт отново след тоооолкова много време.
Момичето се събу и бавно пристъпи върху горещия пясък.Започна да се оглежда за момчето.
Припозна се и докосна рамото на едно друго момче.
-Нейт?-попита Джеси.
-Мне ама за теб кукло и Нейт ще стана!
Джесика нищо не каза и продължи да върви.Най-накрая го видя.
-Нейтън!-прегърна го като беше зад него и обгърна раменето му.
-Леле какви мусколи!Не те помня така!-засмя се и го погледна ,а в очите й горяха пламъчета.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 8:07 am

Нейт стоеше, като се беше изправил и гледаше морето, играеки си с някаква малка пръчка и я чупеше на малки парченца. Морето беше толкова шумно, затова никой не се чуваше дали върви зад него или не.
- Нейтън! - се чу, а той леко збръчка чело и си помисли, че му се причува, но след това някой се метна на раменето му и го прегърна.
- Джес! - отвърна той като се усмихна и се обърна към нея.
- Леле какви мусколи! Не те помня така! - каза тя, като го докосна леко, а той повдигна една вежда и я огледа отново.
- Нима? Аз пък не помня колко хубави гърди имаше. - заплашително каза той, а тя леко го удари, смеейки се. Смръщи поглед и скръсти ръце.
- Това ли заслужавам? - засмя се, като я целуна по бузата и пак я прегърна. - Много ми липсваше. - засмя се той, а след това я погледна.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 8:30 am

Джеси се засмя и също го целуна нежно по бузата.
-Ейй наистина много ми липсваше.-усмхна се леко и го погледна.
-Е как е?Върви ли ти с мацките?
Джесика започна да го разпитва.Имаха толкова много да си разказват.Момичето започна да го оглежда.
-По дяволите кога се промени толкова!-прехапа устни Джес и започна да смее.Не можеше да повярва ,че това секси момче пред нея всъщност беше Нейтън...
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 8:38 am

- Е как е? Върви ли ти с мацките? - попита Джес, като седна до Нейт и се загледа напред към изгледа на морето. Той се усмихна, но .. незнаеше как да отговори всъщност. Едва ли щеше да е задоволителен отговор.
- Немога да имам сериозна връзка .. Знаеш ме, момичетата за една нощ са мойта страст. Напивашги, може и малко дрога, действаш, сутрин си тръгваш тихомълком и да не те интересува какво ще си помисли тя. Всъщност, имаше няколко пъти в който дори не знаех кое е момичето, което лежи до мен, затова просто .. ги зарязвам и така.
- Ами ти? Кажи ми, някое момче успя ли да окупира твоето сърчице? Крайно време е Джес, поне ти сигурно можеш да пазиш връзка по-дълга от 9 часа. - Засмя се Нейтън, като сложи ръце на колената си и преглътна.
- Не се промених кой знае колко много, но .. ти .. очевидно има някое момче, което ти въздейства така. - засмя се.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:16 am

- Не се промених кой знае колко много, но .. ти .. очевидно има някое момче, което ти въздейства така. - засмя се Нейт.
-Хах да ,само че не момче ,а момчета!-засмя се Джес.
-Сърцето ми не е толкова лесно за превземане колкото леглото ми, а и то не е било превземано за повече от 10 часа.-Джес го погледна и се засмя отново.
Момчето изглеждаше шокирано като чу това за най-добрата си приятелка.
-О я стига Нейт да не мислиш ,че съм от добрите момичета които имат сериозна връзка и .. могат да обичат?!-каза сериозно Джес.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:23 am

- Леглото ти със сигурност е любима дестинация на повечето момчета, особено тези, който познавах, а те жадуваха да те имат в леглото ти. Само ме подканваха да ти казвам колко "големи пичове" са били, но .. добричък съм. - засмя се Нейт.
- О я стига Нейт да не мислиш, че съм от добрите момичета които имат сериозна връзка и .. могат да обичат ?! - каза сериозно Джес, а Нейт се усмихна и прехапа устни, като кимна в съгласие и погледна към Джесика.
- Нима? Имам хубави спомени какво казваше до преди година. Искаше да имаш сериозна връзка, но не ти се получаваше. - усмихна се Нейт, като поклати глава и започна да си играе с пясъка, докато мислеше какво да й каже по тази тема.
" Ако помниш и нашето запознанство не беше по-различно преди 2 години. "- замисли се Нейт, но не го каза на глас.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:38 am

-Да ..да само слушах за някакви момченца колко са велики!-каза Джес.
-И мен ме молеха момичета да ги запознавам с теб, а аз им казвах ,че сме заедно за да вида как умират от яд!-Джес му разказа нещо ,което той не знаеше и се чудеше как ще реагира.
Той се беше замислил за нещо ,а тя попита.
-За какво мислиш?
-За запознансвото ни.-призна Нейт.
-Ти ми беше първият.-каза тихо Джесика...
Наум си напомни ,че точно заради него се беше превърнала в такава безчувствена кукла без сърце каквато беше сега...
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:45 am

- Правиха се на велики, но не им се получаваше всъщност. Биха се кой да легне пръв до теб, но .. хубаво, че не стигна това до теб. - засмя се той.
Нейт стоеше и гледаше глупаво. Какво трябваше да отговори на такъв въпрос? Да излъже, или да се направи на глупак и да признае някаква истина, за която дори не искаеш да си и помисля ..
- Това с момичетата .. ме радва, всъщност. И разбирам, всъщност. Но, да.. Запознанството беше доста очарователно. Беше по розав сутиен на точки, пък и бяхме на 15. - засмя се Нейт. - Но .. не искам да те лъжа. Ти не беше първата .. - усмихна се леко суетно той, а след това се допълни:
- Но всяко начало за добро. Сега смятам да продължа напред, ами ти? - засмя се леко, замазвайки положението.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:55 am

Джес замълча и насила се опита да се засмее.
-Ммм помниш цвета на сутиена ми .. хмм това значи нещо..-пошегува се тя ,а Нейт я погледна някак странно, сякаш думите й бяха истина.
Докато го гледаше Джес се опита да залъже себе си ,че го е забравила.
-Честно казано аз не поня нищо от онази вечер.-излъга тя и за това отбягваше погледа му.
-Ами освен да продълим напред друг изход не виждам.Даже мисля да си хвана сериозно гадже.
Защо го каза, почуди се Джес.Какво искаше.. искаше той да не остане безразличен ето какво искаше..
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 10:02 am

Нейт разтърка леко очи.
- Трудно за забравяне беше това. Беше станало тогава на въпрос от сорта "Брато, как да ти го откопчая, а ти миришеш гадно на водка с портокалов сок?!" но накрая стигнах до извода, че е на обратно. Но вината беше твоя. - засмя се Нейт, като грабна малко лясък и ги изсипа върху Джесика.
- И аз не помня. - всъщност, освен сутиена й нищо друго не му беше в главата. - Имаше една твоя приятелка, Мелъни, беше невероятна. - повдигна вежда, опитвайки се да я поздразни леко, и се чудеше дали ще успее, затова почака отговора й.
- Ето, интересно ми е кой ще бъде сериозното гадже? Дано го намериш. - усмихна се той, като легна замалко на пясъка и затвори очи.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 10:28 am

-Моя?!-каза Джес с изненадан тон и го напръска с пясък за да си го върне.-Вината беше изцяло твоя!Аз бях толкова пияна ,че нямах воля да се противопоставя!-засмя се Джес, а спомените от онази нощ я връхлитаха все по-силно.
Джесика съблече потника си и остана по къси панталонки и горнище на бански.По някаква случайност банският й също беше розов и на точки.
Момичето хвана косата си в небрежна опашка и се излегна на плажа до него.
-Ето, интересно ми е кой ще бъде сериозното гадже? Дано го намериш.
-За да са постоянно в леглото ми доста момчета биха се съгласили и на сериозна връзка.-опита се да го подразни отново тя.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 5:42 am

- Розовото ти отива. Незнам, винаги ми привлича вниманието. - засмя се Нейтън, като си играеше с пясъка с една шепа.
- Еййй. - каза тя и го побутна с един крак.
- За да са постоянно в леглото ми доста момчета биха се съгласили и на сериозна връзка. - опита се да го подразни отново тя. Нейт се засмя, като леко разтърси пясъка от косата си и се изтупа.
- Възможно. Всичко е възможно. - усмихна се, като се изправи, а Джес го погледна странно. Той подаде ръка и тя се изправи.
- Малко да се разходим .. ? - попита той, като грабна тениската си и я преметна на едно рамо, за да не я забрави.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 6:01 am

Тя хвана ръката му и само след секунда я пусна като опарена.
Облече си потника и тръгна до него.
''Не му пука.Е поне сме приятели.Просто трябва да продължа.'' ,мислеше си Джес.
-Виж тази каква е хубава!-показа му едно момиче само за да види реакцията му.
Опита се да му покаже ,че гледа други момчета,но тя само ги гледаше .. без да ги вижда.
-Междо другото не те помня такъв безчувствен женкар ,който не влага чувства и не се замисля с коя спи.-каза Джеси и добави.
-Преди мислех ,че ти ще си един от малкото ,които имат сериозна връзка и момиче ,което обичат.-тя не лъжеше ,точно като такова момче го беше запомнила.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 6:14 am

- Между другото не те помня такъв безчувствен женкар, който не влага чувства и не се замисля с коя спи. - каза Джеси и добави.
Нейт се спря и я погледна.
- Минаха две години Джес .. Онова момче, което влагаше чувства си замина с поредната кучка на този свят. - каза Нейт, като тя го погледна тъпо и искаше да му се разкрещи, така и така го направи, но ..
- Значи аз съм поредната кучка, така ли Нейт? Защото ако беше така, нямаше да се очуждиш в поредното легло на някоя ку.. - Джес започна да излива всичко отново на глас, но той я прекъсна като я целуна, за да млъкне. Но веднага се отдръпна.
- Млъкни! Не бях аз виновен! - каза той, като ядосано преглътна и въздъхна, почвайки да върви малко в кръг.
- Тогава ти реши да оставиш всичко ! И тогава нашето приятелство тогава беше на праг да се развали, но продължихме напред. Но виждам, че не можем!
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 6:44 am

Устните му ... целувката .... усещане ,което Джес мислеше ,че е забравила, но уви.
-Никога.Повече.Не.Ме.Целувай.НИКОГА!-изкрещя в лицето му.
-Не аз прекратих всичко.Не аз изневерявах повече пъти отколкото дни има в седмицата!-Джес изтри няколко сълзи от очите си.
От безсилие искаше да го удря.. да плаче да крещи...
-Отивай при поредната ку*ва, момчета като теб лесно се преживяват!-болката в гърдите й я притискаше и я караше да му говори така, а устните й още пареха от целувката.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 7:50 am

- Отивай при поредната ку*ва, момчета като теб лесно се преживяват! НИКОГА.Повече.Не.Ме.Целувай.НИКОГА! - с насълзени очи тя крещеше подир него.
- Опредлено те са по-добри от теб. - продума той, а след това се допълни:
- Никога ли? Така ли? Добре, твойта дума е заповед за мен. - усмихна се глупаво Нейт, като се приближи максимално до нея, гледайки я в очите.
- Не забравяй очите. Ти ги обичаше. - с лека усмивка Нейт се изнесе настрани, като искаше да си излее гнева някъде.
- Хайде, хайде. Удряй, блъскай. Ще те преживея. О не, чакай, вече те преживях. - с насмешка говореше той.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 7:57 am

-Браво!Аз съм поредната кучка ... как няма да ме преживееш!-крещеше тя.
-Едва ли ти е пукало когато беше с мен!-Джес не усети кога сълзите вече не бяха само в очите й ,а се стичаха по бузите й.
- Не забравяй очите. Ти ги обичаше. - с лека усмивка Нейт се изнесе настрани.
-Да ... обичах те... поне преди го можех ,а ти никога не си бил способен на това!-обвиняваше го Джесика.-Както предишните и тези след мен ,аз бях поредната нали?!
Искаше той да каже ''да''.Да потвърди думите й за да го намрази .. искаше да го мрази...беше безсилна да изпитва друго.Искаше да мрази силно и жестоко ... дори да знаеше ,че на него няма да му пука дори и ако го мрази и му го показва...
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 8:09 am

- Била си в огромна грешка. Ако си си мислила, че някога .. кхъм .. съм те обичал, то .. имаш грешка миличка. Нищо, ама нищо не чувствам към теб. ДОВОЛНА? Това искаш да чуеш. Мхм, радвай се, можеше и по-сериозно да си наранена, но ще си го спестя. - каза той, като изглеждаше тотално глупаво да крещи на момиче, което познаваше и .. бяха "най-добри приятелчета" Смешна гледка.
- Никога не съм бил способен да обичам. ДА. - призна го право в очите й, искайки да я нарани още повече. Да види как той се чувстваше, ала сега не му пука.
- Знаеш ли какво мила моя приятелко, ходи ми се на бар. Да ти покажат мацките това, което нямаш ти.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 8:14 am

-Хайде ... Отиваме на бар!-Джеси не мислеше ,а и идеята за алкохол в този момент й хареса.
-Нека видя какво имат повече от мен...Мога само да ти кажа какво повече имам аз!Имам сърце ,кхъмм имах .. и то можеше да те обича!-каза Джесика гледайки го с омраза.
-Тръгваме ли?-Джес тръгна пред него за да може да избърше незабелязано сълзите покрили цялото й лице.Опита се да се успокои да не издаде колко е наранена.Имаше чувство ,че сърцето й кървеше.
Стигнаха до най-близкия бар и влязоха вътре ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: