Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Плажната ивица  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Плажната ивица  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Плажната ивица  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Плажната ивица  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Плажната ивица  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Плажната ивица  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Плажната ивица  - Page 6 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Плажната ивица  - Page 6 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Плажната ивица  - Page 6 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Плажната ивица  - Page 6 Vote_lcapПлажната ивица  - Page 6 Voting_barПлажната ивица  - Page 6 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Плажната ивица  - Page 6 3634557V Плажната ивица  - Page 6 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Плажната ивица  - Page 6 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Плажната ивица

Go down 
+16
Freddie Mclaire
Никол Дж. Стюарт
Sophia Summer
Катрин Пиърс <3
Ефи Стонем.
Беки
Брейди Евънс
Сам Лайвли
Скарлет Грейс
Тейлър Бангшот
Джейс Петифър
Мелани Андерсен
Катрин Монтоя
Джесика Милър
Нейтън Флувър
Бен Барнс
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyСъб Апр 30, 2011 4:03 am

Бях леко изнервен.Никога до сега не бях ходил на подобен тип пиртита,и сега щеше да ми е първия път.Когато Никол ме целуна се оправих малко и двамата продължихме.
Поличахме листчета с това,което трябва да направим и се обърнах към Никол.
-Какво искаш да направим? - попитах я направо.Исках да участвам в тези игра и да видя до къде ще стигнат силите ми.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyСъб Апр 30, 2011 5:38 am

След като отидохме до нашите места, някакви любезни момичета дойдоха до нас и с усмивка ни дадоха някакви брошурки, на които бе написано какви бяха предизвикателствата, които да направим. Прочетох всичките и установих, че съм голяма страхливка. Не ми стискаше да направя нито едно от посочените неща. Но все пак, намирахме се в Холивуд, и тук, за да поддържаш репутацията си и интереса на хората, трябва да правиш всичко.
"Веднъж съм дошла да се забавлявам, ще правя каквото си поискам, без да ми пука за после", казах си аз и погледнах Вон палаво. Той не знаеше защо го гледам така. Хванах ръката му и го задърпах към сцената, където щях да кажа какво съм си избрала.
- Здравейте! - поздравих, когато се качихме и прожекторите ни заслепиха. Бурни аплодисменти се чуха от страна на публиката - Знаете коя съм, аз съм Никол, а това е гаджето ми - Вон!
От публиката започнаха да се чуват различни възклицания - добри и лоши. Забелязах, че повечето бяха добри, но все пак и лошите не отсъстваха. Това бяха хора, които харесваха мен и Стивън заедно като двойка. Но Стивън вече е минало за мен.
- Радвам се, че съм тук тази вечер и искам да ви съобщя какво реших да направя от посочените предизвикателства - поредна доза викове - Вон, предизвиквам те да направиш с мен всичко, което искаш!... Всичко!
Това беше част от предизвикателствата и аз наистина се осмелявах да го направя.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 7:59 am

Времето беше приятно. Точно за разходка по плажа. Облякох една тениска и къси гащи и излязох на плажа. Разхождах се и мислех.. Мислех за всичко случило се наскоро. Имах толкова много проблеми.
Без да искам се блъснах в някакво непознато момиче.
- Извине ме. Много съм разсеян. - казах на момичето и се усмихнах.
Огледах я, докато й подавах ръка за да стане. Изглеждаше добре, деже повече от добре.
Върнете се в началото Go down
Ариана Колинс
Study right!?
Study right!?
Ариана Колинс


Брой мнения : 18
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Ариана Колинс

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 8:05 am

Да си нов в гръдът беше малко некомфортно, все пак реших да изляза и да се порадвам на хубавият ден. Слънцето огряваше червената ми коса и късата рокля. Изведнъж докато се разхождах едно момче се блъсна в мен, а аз паднах леко. Той се извини и ми подаде ръка.
- Няма нищо !
Усмихнах се мило.
- Аз съм Ариана. Приятно ми е !
Подадох му ръка.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 8:13 am

- Фреди. Аз съм Фреди.
Огледах се наоколо. Водата беше чиста, а малки деца играеха в морето и се забавляваха.
- Хубав ден, нали? - усмихнах се на червенокосата красавица.
- Да се поразходим малко!?
Ако нямаш планове! разбира се...
Не исках да бъда нахален, но нейната компания ми допадаше.
Върнете се в началото Go down
Ариана Колинс
Study right!?
Study right!?
Ариана Колинс


Брой мнения : 18
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Ариана Колинс

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 8:18 am

Фреди се държеше мило с мен и предложи да се поразходим заедно.
- Нямам планове, а да си намеря приятели тук би било добре!
Усмихнах се.
- Е, Фреди с какво се занимаваш ?
Погледнах го .
- Кажи ми ако искаш ! Не е задължително!
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 8:46 am

- Е...аз съм актьор. Все още не съм много известен, но се надявам скоро да стана.
Харесвах професията си и затова нямах проблем да го споделя.
- Ами ти? С какво се занимаваш?
Стигнахме до едно място, където нямаше много хора.
- Искаш ли да седнем тук и да си починем малко?
Върнете се в началото Go down
Ариана Колинс
Study right!?
Study right!?
Ариана Колинс


Брой мнения : 18
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Ариана Колинс

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 8:54 am

- Хубава професия Фреди.
Усмихнах се.
- Дано да станеш много изнестен !
- Иначе аз съм студентка в първи курс по журналистика.
Обожавах журналистиката затова и я записах като специалност. По едно време стигнахме до едно тихо и леко безлюдно местенце. Той предложи да поседнем за кратка почивка .
- Добре!
Кимнах с глава.
- Ам Фреди как стигна до актьорската професия ?
Кафевите ми очи се загледаха в неговите.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 9:36 am

- Как стигнах ли?Истината е, че когато бях малък, въобще е съм си мислил, че някога ще бъда актьор.След като сестра ми катастрофира с нашите се преместихме в Л.А. Тогава участвах в няколко реклами. После се явих на кастинг за един филм. Не ме одобриха и реших, че просто не ставам за това. Но по-късно отново се пробвах и успях. Участвах във филм, но ролята ми беше малка. От тогава започнах да се снимам във все повече филми и сериали. Но не обичам да говоря много за миналото. Винаги се сещам за сестра ми, която катастрофира. - казах и се излегнах на плажа.
Тогава се сетих нещо.
Станах и се затичах към водата.
- Идваш ли? - казах на Ариана.
Върнете се в началото Go down
Ариана Колинс
Study right!?
Study right!?
Ариана Колинс


Брой мнения : 18
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Ариана Колинс

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 9:45 am

Историата му беше трогателна явно на този свят всеки беше изгубил някой! Това че сестра му е умряла ми напонми затова как изгубих майка си! Изведнъж той се затича към водата и попита дали идвам с него, аз се зясмях и погледнах несигурно.
- Ам не съм абсолютно сигурна какво се опитваш да направиш, но добре идвам .
Усмихнах се, а след минути и двамата бяхме във водата.
- Явно много обичаш плажът или греша ?
Погледнах го .
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 9:54 am

- Че кой не обича плажа?- попитах я и се засмях.
Погледнах я в очите.
- Какво!? Нима ти не обичаш слънцето, плажа, морето? - казах и се гмурнах във водата.
След малко отово се показах на повърхността.
- Когато не съм на работа и имам свободно време обичам да плувам.
- Аз ти разказах всичко за мен. Сега е твой ред! - усмихнах се на червенокоската.
Върнете се в началото Go down
Ариана Колинс
Study right!?
Study right!?
Ариана Колинс


Брой мнения : 18
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Ариана Колинс

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 10:11 am

Засмях се на думите му .
- Е, и аз обичам плажа естествено !
Гмурнах се под водата, а след секунди се показах на повърхноста. Той спомена, че ми бил разказал всичко за себе си и че сега било мой ред.
- Ами семейството ми има компаний занимаващи се с бизнес. Бизнесът им е свързан с кетаринг. Майка ми почина когато бях на петнайсед, след две години се здобих с гадна мащеха. Която за да ме отдалечи от баща ми ме прати тук. Е не точно тук във водата-засмях се. Аз съм странна когато бях на седемнайсед без ба попитам просто си боядисах косата, почти нямам приятели, защото преди се държах ужасно с всички, но сега някак си малко се промених!
- Е това е историята на Ариана Колинс!
Усмихнах се.
- Нима ще седиш и ще ме гледаш?!
Засмях се и скочих на гърбът му. Беше импулсивно, но смехът не беше излишен.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 10:33 am

Ариана ми скочи на гърба... Не го очаквах. Май наистина трябваше да действам. Свалих я от мен и се приближих до нея. Наведох се и я целунах бавно и нежно.
- Това ли искаше? - усмихнах се и пак я целунах още по-страстно.
През това време чух телефон да звъни. Да...беше моя телефон. Кой глупак посмя да развали момента. Реших да не вдигна. Ако не беше спешно човека, който ме търсеше, щеше да затвори. Но май беше доста упорит. Телефона продължи да звъни.
- Май трябва да вдигна. - отдалечих се леко от Ариана и после излязох на брега.
Беше Ефи. Налагаше се да вдигна.
"- Ефи...аз...съжалявам, че забравих за срещата...
Ще ти се реванширам.
Обещавам. "
- казах на Ефи и затворих телефона.
Как можех да забравя за срещата. Бях такъв идиот. Трябваше да тръгвам и то веднага.
Отидох до Ариана, която туко-що излизаше от водата.
- Аз...трябва да тръгвам. - казах и се усмихнах.
Надявам се пак да се видим. - бързо си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Ариана Колинс
Study right!?
Study right!?
Ариана Колинс


Брой мнения : 18
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Ариана Колинс

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 10:45 am

Неочаквано Фреди ме целуна няколко пъти!Когато скочих върху него нямах намерение да го целувам, но така или иначе му отвърнах! Изведнъж телефонът му звънна, той отговори и каза, че трябва да тръгва.
- Не очаквах да ме целунеш!
Засмях се, а после бавно започнах да излизам от водата.
- Чао и за мен ще бъде удоволствие да се видим отново!
Усмихнах се, а той се отдалечи, аз поех към другата посока .
Върнете се в началото Go down
Faye.
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Faye.


Брой мнения : 115
Join date : 02.02.2012
Име на героя : Фей Жизел Съмърс/ Фей, Жизел, Сънчо

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Cher Muse. - сестра.
Гадже: Гадже:: В търсене на Едиствения..хДД
БФФ: БФФ:: Все още не вярва на никой..

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 6:09 am

Фей се разхождаше по плажната ивица, докато шапката и' прикриваше очите и' от бляскавото слънце. Шумът на вълните караше Фей да отиде да поплува, но уви тя не бе подходящо облечена. Само една разходка, мислеше си момичето преди да пристигне на плажната ивица. Изобщо не предполагаше, че ще и се прииска да поплува и дойде с обикновени дрехи. А какво са обикновени дрехи за толкова небрежно момиче? Предполагам, че си мислите ''дънки'', но не. Тя бе с леко и тънко дълго яке от сатен, което се развяваше насам-натам от вятъра, семпла бежова блуза и къси панталонки с цвят млечно-синьо. О да, да не забравя и обикновените джапанки. Обичаше семплите цветове, а и и отиваха заради златно русата и' коса. Странното при Фей бе, че тя не се криеше от никой папарак, от никой фен и прочие. За щастие в толкова хубавия слънчев ден, на плажа нямаше жива душа. Е, в далечината се виждаше силует на момиче със същата светла коса. Всъщност не бе толкова далеч. Ако бяхте там и наблюдавахте Фей щяхте да забележите, че двете момичета са "късогледи", защото бяха почти една срещу друга без да го проумеят. Момичето се обърна и погледна наоколо. Погледна към почти залязващото слънце, към хоризонта. Към свободата, помисли си тя с лек тон на смях. Усещаше,че след малко ще избухне в смях от нищо. Все едно бе взимала наркотик и не я интересуваше нищо друго, просто и бе весело.
Върнете се в началото Go down
Lenna D. <33
Модератор
Модератор
Lenna D. <33


Брой мнения : 306
Join date : 30.01.2012
Име на героя : Lenna Dobreva or Devil [SUUN]

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: -
Гадже: Гадже:: Бивша на Клаус.
БФФ: БФФ:: -

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 6:25 am

Звука на чайките се понасяха
във въздуха и лекият бриз духаше косата на Катрин. Тя си седеше
там и гледаше как буйните вълни се разбиват на брега и после
пак отиват у дома при морският им баща. Жълтата и' рокля се развяваше
а снежната и' коса беше рошава. Беше боса и усещаше топлината на пясъка който пареше ходилата и'. Мислеше си колко би хубаво да забрави
същността си но не можеше , веднъж да станеш като нея си
оставаш така цял живот. Понеже не искаше някой нейн фен с тениска
на Хай Файв Сропс да се появи бе надянала тъмни очила които криеха прекрасните и' очи. Те бяха зелени- цвета на живота. След
малко ухото и' долови едва забележими стъпки и признаци на
присъствие. Момичето леко сведе глава и измъкна шапката от пясъка
и я сложи да прикрие колкото можеше повече от лицето и'. После леко
обърна главата си колкото да види кой беше. След това
лекичко се усмихна като видя че не носеше тениска на нейната
марка и реши да пробва късмета си. Свали шапката и под нея се показа буйната руса коса която се стече като водопад по раменете и'.
Остана си с очилата за по сигорно.
- Оуу я какво си имаме тук , барби! - каза тя с изненадваща лекота в гласа и се ухили - Какво те води в тази част на " гората "
Върнете се в началото Go down
http://newyork.nstars.org/
Faye.
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Faye.


Брой мнения : 115
Join date : 02.02.2012
Име на героя : Фей Жизел Съмърс/ Фей, Жизел, Сънчо

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Cher Muse. - сестра.
Гадже: Гадже:: В търсене на Едиствения..хДД
БФФ: БФФ:: Все още не вярва на никой..

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 6:44 am

- Оуу я какво си имаме тук , барби! - каза момичето до Фей с изненадваща лекота в гласа и се ухили до уши. - Какво те води в тази част на " гората "?
Това просто щеше да разбие Фей. Най-накрая някой, който да е по-жалък от нея. За да се заяждаш трябва да си просто една жалка персона. Ако тя наричаше това шега, аз съм Мона Лиза, помисли си Фей. Непознатото момиче гледаше Фей с изненадващ поглед, че не и' пукаше за нищо, че не се обиди от шегата и'. Колкото и да е гаден характера на това момиче, аз ще открия и другата и' страна, даде си задача Жизел.
- Не забравяй, че и ти не си недосегаема, миличка.. - казах аз със захлас и лек небрежен тон. - Защо си толкова жалка? Срещаш непознат и веднага започваш с озъбване! Ще ти дам един съвет от мен и се опитай да не го забравиш! ,,Ако искаш да те обичат, обичай!''
След тези думи Фей прецени момичето с поглед. Очакваше се непознатата да не се откаже и да се направи на по-велика, но това щеше да покаже само наглост и завист. Макар и ''грубианката'' да не си го признава погледът и' омекна.
Върнете се в началото Go down
Lenna D. <33
Модератор
Модератор
Lenna D. <33


Брой мнения : 306
Join date : 30.01.2012
Име на героя : Lenna Dobreva or Devil [SUUN]

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: -
Гадже: Гадже:: Бивша на Клаус.
БФФ: БФФ:: -

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 7:26 am

Момичето се засмя наум но леко се поотпусна. " Браво и таз добра в обидите ще се забавляваме" Всъщност на Катрин не и' трябваше ничия друга любов освен на Клаус защото всеки път когато го видеше всичко излиташе от главата и'. Само него обичаше и така щеше да бъде и за бъдеще. Само Клаус , само Клаус ...
- Хей барби на мен не ми трябва твоята любов , но понеже съм в настроение нека почнем от начало - усмихна и' се лукаво колкото да покаже кой е шефа и продължи - Та аз съм Катрин но ме наричай .. ъм Катрин. Ами ти барби как се казваш?
Усмивката на Катрин премина от лицето и' до брега толкова голяма бе. " Да видим дали това Барби ще успее да ме бие " После се стовари на топлия златист пясък и подкани и момичето да стори същото. После докато чакаше тя да започне почна да си оправя косата или училата само и само да я подразни малко.
Върнете се в началото Go down
http://newyork.nstars.org/
Faye.
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Faye.


Брой мнения : 115
Join date : 02.02.2012
Име на героя : Фей Жизел Съмърс/ Фей, Жизел, Сънчо

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Cher Muse. - сестра.
Гадже: Гадже:: В търсене на Едиствения..хДД
БФФ: БФФ:: Все още не вярва на никой..

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 7:44 am

Непознатото момиче поомекна. Очакваше се. В погледа и' се виждаше, че иска Фей да направи същото. Фей без да отстъпва искаше да покаже на така наречената така Катрин, че и двете могат да бъдат шефа.
- Е, радвам се, че си щастлива, мила.. Е, Катрин..ъмм..аз съм Фей..наричай ме..хах..Фей! - След тези думи Жизел се просна на мекия приятен топъл пясък. - Ще те помоля да не ме наричаш "барби", защото далеч не съм такава, а и така обиждаш русите момиче като теб, но мен не можеш да ме накърниш. Прекалено много се обичам, за да допусна такова нещо. А и нали предложи да започнем отначало?
Фей искаше да постигне целта си и не изглежда, че ще се откаже скоро. Искаше това да стане, а ако искаше нещо тя винаги го получаваше заради силното си търпение и прочие. Пясъкът изцапа якето, но заради небрежността и' не и пукаше особено. Какво ще стане. Нищо!
Върнете се в началото Go down
Lenna D. <33
Модератор
Модератор
Lenna D. <33


Брой мнения : 306
Join date : 30.01.2012
Име на героя : Lenna Dobreva or Devil [SUUN]

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: -
Гадже: Гадже:: Бивша на Клаус.
БФФ: БФФ:: -

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 7:51 am

- Ехх , аз не се обиждам а и мисля скоро да се боядисвам така че няма голямо значение как се обиждам. Та извинявай но ще те наричам барби защото ми напомняш на барби! - усмихнах се мило но си личеше че го права само да я дразна и изглеждаше че успявам. Естествено че успявам как не? ТА АЗ СЪМ КАТРИН ЗАБОГА! Получавам всичко което искам още в мига който го поискам точно така стана и с Клаус а сега ще стане и със това момиче. Тя не може да ме бие в собствената ми игра. - Та ти откъде си? Най вероятно от някое забутано местенце ...
Подхвърлих аз весело към нея и очаквах тя да хване въпроса но не го направи за жалост. Намръщих се и след това и' казах:
- Не е хубаво момиче като теб да не общува! Можеш да си докараш големи главоболия ...
Върнете се в началото Go down
http://newyork.nstars.org/
Faye.
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Faye.


Брой мнения : 115
Join date : 02.02.2012
Име на героя : Фей Жизел Съмърс/ Фей, Жизел, Сънчо

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Cher Muse. - сестра.
Гадже: Гадже:: В търсене на Едиствения..хДД
БФФ: БФФ:: Все още не вярва на никой..

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 8:05 am

- О, мерси за комплимента! И..не ставаш за медиум! Аз съм от Виржиния, миличка! - Взех микрофона от ръцете на Катрин. Забога аз знаех, че сме едни и същи. Инати сме, получаваме всичко, което поискаме и аз знаех, че Катрин иска да играем по нейните правила, но трябва да и кажа, че имам наистина голямо търпение и не се давам лесно. - А ти? Откъде идваш? - Настъпи мълчание.. Обстановката стана неловка. Защо Катрин замлъкна? Да не би да съм казала нещо, което не трябва?!? Естествено не! Явно кармата и' го връща! Уххууу! Goals ; Katherine (2) Faye. (3) ! Но да не се хваля много, много. Не съм толкова жалка.
- Ахх..Милата ми тя..Защо замлъкна?
Върнете се в началото Go down
Lenna D. <33
Модератор
Модератор
Lenna D. <33


Брой мнения : 306
Join date : 30.01.2012
Име на героя : Lenna Dobreva or Devil [SUUN]

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: -
Гадже: Гадже:: Бивша на Клаус.
БФФ: БФФ:: -

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 8:21 am

- Оуу нищо спомних си за гаджето си .. - избегна въпроса Катрин с усмивка - Та аз откъде съм ли ?!? Ти със сигорност се шегуваш ако не знаеш от къде съм , миличка да не си живяла под камък толкос много години хаха аз съм от Лод Анджелис скъпата ми сладурке! - Умело излъгах и тя естествено не разба а от което леко се смути задето е израстнала в вирджиния. Ето сега да я видим жалката ми малка ...
Започнах да си играя и да въртя косата си а след това се изправих и тръгнах надоло по брега. Танцувайки наджапах във водата до глезените и студена тръпка се разнесе из тялото ми а умората и стреса се изместиха. На тяхно място дойде спокойствието и сладостта. Следващата вълна дойде и с гръм и трясък се разби на брега. Задърпа момичето към водата но то си остана мирно. Сълбече жълтата си рокля и остана по бельо. Остави роклята на брега и тръгна към водата без да обръща внимание на Фей.
Върнете се в началото Go down
http://newyork.nstars.org/
Faye.
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Faye.


Брой мнения : 115
Join date : 02.02.2012
Име на героя : Фей Жизел Съмърс/ Фей, Жизел, Сънчо

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Cher Muse. - сестра.
Гадже: Гадже:: В търсене на Едиствения..хДД
БФФ: БФФ:: Все още не вярва на никой..

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyПет Фев 03, 2012 9:40 pm

Когато Катрин каза, че е от L.A. в тона и' с който го изрече имаше нещо. Нотка на..лъжа. Докато Фей мислеше каква да е следващата и' атака срещу Катрин, се зачуди. "Защо изобщо се опитва да е нещо повече, от което е? Това само показва, че е глупава.", помисли си Сънчо.
- Всъщност пак не позна! Ако бе оттук щях да чуя за теб. Също ако беше оттук щеше да си ''Ориджинал Барби", защото щеше да просто една глезла! Е, кажи наистина от къде си? - Приливната вълна на мълчание пак улови двете момичета. Фей се сети за играта, която играят. Може би Катрин щеше да води резултата, но Фей има шесто чувство. Толкова добре познава хората и тоновете, които изговарят в дадена ситуация, че просто не можеш да я излъжеш. Също е гледала сериала "Излъжи ме!" и знае какво правят хората,когато лъжат. Жизел е много странна персона. Голям инат е, а също винаги е права за всичко. Наистина по-добре не спори с нея, защото спора може да няма край, освен ако човекът, който стои пред нея не се откаже.
- Този път не ме лъжи! Знам, че искаш да си нещо повече от самата теб, но никога няма да станеш!
Върнете се в началото Go down
Артър Дойл.
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Артър Дойл.


Брой мнения : 26
Join date : 25.07.2011
Име на героя : Артър Конан Дойл.

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Необвързан
БФФ: БФФ::

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyСъб Фев 04, 2012 12:55 am

Утрото докосваше всяка една малка част от умрялото ми в кожата тяло.Слънцето играеше леко с едва примигващите си лъчи над хоризонда.Водата така солена образуваше леки вълни,които се удряха в началото на плажната ивица и опитваха да погажат надмощие една над друга.Хубава гледака беше това,но не чак толкова за да привличе вниманието ми днес.Бяха други мисли в обърканата ми малка глава.
Вървейки из плажната ивица ,хвърляйки камъчета към водата и опитвайки се да правя жабчета..Е не ми се получаваше.
Загледах се в делечината и видях едно познато лице.Забързах.
-Катерина?Това ти ли си?-казах учидено и я прегърнах.
-Какво правиш тук?
btw:извинявам се за тъпия пост и т.н ,но нямам муза и не ми се пише нещо следващия ще се постарая да е по-дълак и хубав.
Върнете се в началото Go down
http://reintown.forumf.biz/forum
Lenna D. <33
Модератор
Модератор
Lenna D. <33


Брой мнения : 306
Join date : 30.01.2012
Име на героя : Lenna Dobreva or Devil [SUUN]

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: -
Гадже: Гадже:: Бивша на Клаус.
БФФ: БФФ:: -

Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 EmptyСъб Фев 04, 2012 5:32 am

- ОМГ Спенсър! - казах мило и след това се обърнах отново към Фей дигайки елегантно вежди. После прегърнах момчето. - Ох разправям се с това Барби ...
Засмях се и отново влезнох във водата която замалко да ме повали. Обърнах се към Фей продължавайки разговора ни.
- Виж ако искаш да знаеш нито съм глезла нито нищо! Още от малка съм тъпчена никога не съм имала това което съм изкала! Постигнах успеха си с труд и мъчение! Нямах нито един приятел!- изкрещях ядосано с сълзи в очите - Искаше да знаеш истината ето я .. ето ти я!!
След което побягнах по плажа ревяйки. Спенсър и Фей тръгнаха по плажа към мен опитвайки се да ме догонят. В следващия миг се бях озовала в морето крещейки за помощ ...
Върнете се в началото Go down
http://newyork.nstars.org/
Sponsored content





Плажната ивица  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица    Плажната ивица  - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: