Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 3634557V Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 1:20 am

- Ами всичко беше чудесно докато не се опита да свали роклята ми и аз се уплаших... Всичко стана толкова забързано, той ме целуваше навсякъде...
Подсмъркнах.
- И той не искаше да ме пусне..
Не можех повече да говоря. Ванеса ме погали по главата.
- Какво стана след като си тръгнах? Ти видя ли го?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 33

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 1:25 am

-Кой? -замислих се и...да той е бил ..педофил нещастен..
-Тейлър ли беше? Отговори ми той ли беше??-започнах да задавам въпроси на които отговора ми беше ясен..
Ами ако и беше направил нещо..трябваше ли да казвам на Линдзи?! Разбирасе та тя и е сестра..
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 1:29 am

- Да той беше, но НЕ.. не нищо не ми е направил, спокойно..
Телефона ми звънна. Беше дна пирятелка от курса. Затворих и. Сега не ми се говореше излишни пирказки.
- Ще видиш, че всичко ще е наред- Каза Ванеса.
- Да, късно е и мисля, че трябва да поспя.
- Да добре, но искам утре да ми се обадиш, обещаваш ли?
- Да добре.. - казах аз и я изпратих.
Останах сама в апартамента. Болката в гърдите ми ме задушаваше.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 6:34 am

Стоях пред вратата като изтокан, краката ми трепереха, в ръцете си стисках едно светло лилаво лале. Спазвах плана на Дияна стъпка по стъпка.
Първата точка бе да се изкъпя...и бе подчертана с три червени черти.
Втора точка-да се среша-четири червени черти и оградена със син химикал.
В своя защита ще кажа, че всеки ден се къпя по два пъти и се реша..веднъж. Но поне го правя!
Трета точка бе да се облека нормално.
Четвърта да купя цветя. ЦВЕТЯ! С малки букви бе добавила, че трябва да са червени рози. Но когато купувах двайсетте рози видях лалето. То бе толкова нежно, непорочно, красиво...точно като Ренесме.
Купих го и пристъпих към следващата стъпка: да си измисля сърцераздирателна реч. Въпреки това реших да импровизирам.
Ръката ми посегна към свънеца когато вратата се отвори...
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 6:51 am

Днес имах лекция рано сутринта. Когато станах имах страшно главоболие. Не помнех почти ноща. Имах някакви спомени с Дияна.. О боже бях си говорила с Дияна, та тя беше известна. После някак се бях прибрала вкъщи и Ванеса беше дошла. После всичко ми се губеше. Бях се напила толкова много... Сутринта станах и се облякох с дънки и блузка. Бях сложила чантата си през кръста. Реших, че личните ми порблеми няма да влияят на образованието ми. Сложих маската на щастливо момиченце и тъкмо когато отворих вратата към света, той пак се върна.. Кошмара ми отново се дойде за да ме погълне отново. Пред вратата стоеше Тейлър, изтокан с лале в ръката. От къде беше разбрал, че любимото ми цвете е лале? Сърцето ми зотуптя. За момент ми се пириска да му се хвърля на врата. Да му кажа, колко много го обичам, но просто не можах. Оставих маската да остане на лицето ми.
- Явно си объркал апартамента, ето в този отсреща живее едно момиче, което си пада по игричките нощем.
Посочих вратат до отсреща. Бях свикнала с виковете нощем и те не ми парвеха впечатление. Момичето всяка нощ беше с различен.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:08 am

Краката ми съвсем се подкосиха и не можех да избеля и думичка.
Без да искам обърнах главата си към вратата на другото момиче и Ренесме ме погледна мръсно.
Съвсем изгубих ума и дума.
-Амм..аз...тъккк...ова..-заекнах
Дори не се сещах какво да кажа. Чувствах се супер тъпо. До сега бях купувал цветя само на мама!
Не знаех какво да кажа и изключително сладък поглед на бебе коте й подадох цветето.
-Тъко...ва...
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:14 am

Той да не заекваше? Идеше ми да се разхиля, но болката някак ме спираше. Той да не очакваше да му проста?
- Защо си тук, Тейлър?
Погледнах го яростно. Бях толкова близо до него, че усещах дъха му. Погледа ми се спусна към пода. Чувствах се толкова неловко. Нямаше да го пусна вътре докато не ми кажеше какво иска. Може би още един път да се опита да ме изнасили? Тогава наистина щях да пищя и някой щеше да ме чуе. Той мълчеше.
- Виж имим лекция и не ми е до твоите глупости..
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:20 am

Имах чувството, че всеки момент ще припадна. Чувствах се толкова неловко.
До преди никога не съм гонел момиче, за да ми прости.
-Еми..-гласът ми стана по-самоуверен-Разбрах каква огромна грешка направих, Ренесме...
Спрях за да си поема дъх. Не смеех да я погледна в очите, защото щях да видя как ми се надсмива.
-И не учаквам да ми простиш...-признах-Защото просто не го заслужавам. Не те заслужавам. И напълно ще те разбера ако ме изгониш, но...моля те, дай ми един-едничък последен шанс! Много те моля! Ще се променя напълно...ще съм абсолютно друг човек. Ще спра да пуша, да се друсам, да пия, ще стана вегетарианец!...само ми дай последен шанс, Ренесме.
Не вярвах да ми прости, но трябваше да пробвам.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:30 am

Виждах, че Тейлър е отчаян и това накара болката в гърдите ми да запари още повече.
- По-добре влез вътре..
Не ми пукаше, че ще закъснея за лекции. Тейлър ми подаде цветето, но аз се направих, че не го виждам. Объркнах се на пръсти и тръгнах към хола. Чух вратата да се затваря зад мен. Тейлър вървеше мудно зад мен. Седнах на гарнитурата и оставих чантата да себе си.
- Добре съжаляваш и защо трябва да ти повярвам? Дай ми поне една добра причина и тогава може би ще си помисля..
Казвах това, а той седна срещу мен и по-добре, че го направи. Не исках телата ни да са много близо едно до друго. Имах чувството, че сякаш съм разпънала Тейлър.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:36 am

Погледнах надолу към ръцете си които нерно си играеха с лалето.
Не знаех какво да кажа...
Всъщност нямаше никаква причина да бъде с мен.
Можех само и единствено да и навредя.
Може би причината бе че не мога да живея без нея...че я обичам прекалено много, за да продължа да живея без нея.
Но тя нямаше да ме разбере. Та Ренесме ме мразеше толкова силно. Четеше се в погнусения й поглед...
Лицето ми се изкриви в неприятна гримаса, всякаш изял най-горчивия и кисел лимон на земята.
Причината за мен бе прекалено ясна, но тя нямаше да разбере.
За пръв път ми се искаше някой да ме съжали. Исках да види колко ме боли, как горя бавно на клада и да ме съжали.
Да поиска да спре мъките ми.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:44 am

Тейлър наистина го болеше и то много? Но той не беше от хората, които го показваха, защо точно сега реши да бъде чувствителен. Той не отговори. За миг си помислих, че неговата болка е по-силна дори от моята.
- Знам, че до сега си свикнал висчко да ти бъде поднасяно на тепсия. Всички да ти помагат в нещо за да го постигнеш, но на мен живота ми никога не е бил лесен. Разбираш ли?
Той ме погледна с въпрос..
- След смъртта на родителите ми аз наистина преживях много, не говорех със сестра си, но това няма значение просто не искам да преминавам през тази болка отново с теб. Не искам да ме боли отново така, но май вече е късно..
Настана неловко мълчание.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:50 am

Аз имах майка. Аз имах майка но тя се отказа от мен, точно когато имах най-голяма нужда от нея.
Аз цял живот съм се борил за всичко със зъби и нокти. Трябваше да започна работа на шеснадесет. Тогава заживях сам и то на улицата. Нима всичко ми бе поднасяно на тепсия.
-Ренесме...-измънках-Мислиш ли че мен не ме боли? Мен ме боли много повече от теб! Разбираш ли...ти ме подлуди! Познаваме се от четири дена, а аз...аз не мога да живея без теб. Не мога да си предтавя как ще има утре без теб...без да си до мен. Просто не си го представям. Не ми го причинявай!...
Очите ми се насълзиха, но се надявах тя да не забележи. Аз бях мъж! Не трябваше да плача!
-Просто...моля те, Ренесме! Прости ми...
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 7:57 am

Беше ме много жал за него. Вдишах дълбоко, реших да съм силна. Отидох при него и взех внимателно лалето. Беше толкова нежно и красиво. Искаше ми и любовта ни с Тейлър да бъде толкова чиста и красива.
- И мисилш ли, че този път ще е различен? Мислиш ли, че този път няма отново пак да извършиш някоя глупост?
Погледнах го с въпрос в очите. Толкова много неща исках да кажа на Тейлър, но сега просто не можех да се сетя за парвилното. Исках устните му да се впият в моите и така да останем завинаги, но дали това щеше да се случи някога отново? Дали някога отново щяхме да се целунем?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 8:00 am

Беше ми толкова трудно да я гледам в очите. Имах чувството, че съм най-големия тъпанар на планетата.
Оместих погледа си отново към ръцете си.
Нежно хванах едната ръка на Ренесме и преплетох пръсти с нейните.
-Сигурен съм, че ще се променя...-казах решително
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyПет Май 13, 2011 5:46 pm

Тейлър взе нежно едната ми ръка и я преплете със своята. Не се съпротивлявах, защото и аз го исках. Приближих се още по близо и го целунах страстно, самата аз не знаех, че съм способна на такава целувка. Сякаш с Тейлър не се бяхме виждали никога и това е последната ни целувка заедно. Изведнъж всичката болка от тялото ми изчезна. Когато приключи целувката си поех дъх и започнах да говоря спокойно.
- Аз исках да поговорим и за това, което ни навлече толкова много проблеми..
Тейлър явно не ме разбра много добре.
- Аз искам да го направя с теб, но искам всичко да е перфектно. Нали ме разбираш?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 2:56 am

Кимнах, в знак, че съм съгласен с нея.
Наистина, вечера се замислих над вапроса. Та тя беше просто дете!
Не можех да искам такова нещо от Ренесме.
Въпреки това бях изключително щастлив. Нали се събрахме? Какво по-добро от това? Ако трябваше щях да я чакам цял живот...нямаше значение вече.
-Дададада...-продължавах да кимам като олигуфрен-Няма повече да те притискам!
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 4:34 am

Бях щастлива, че с Тейлър се бяхме разбрали за това. Целунах го още веднъж.
- Обичам те.. не знам какво щях да правя ако не беше дошъл днес..
Станах от дивана и взех цветето. Сложих го в една празна ваза. В този момент се сетих, че лекциите ми започват след 15 минути. Какво пък, не можеше ли един ден да отцъствам. Все пак на всеки му се случваше.
- Е какво искаш да правим сега?
Попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 6:30 am

Не сдържах лъчезарната си усмивка.
Беше страхотно как се бяха стекли обстоятелствата...
-Хей..искаш ли да прекараме един съвсем нормален ден?-предложих-Без изнасилвания, наркотици, цигари, алкохол и...изнасилвания?
Направо си се надсмивах.
-Може да се поразходим в парка...Ще пробвам да не изглеждам като твой баща и да не...
Заглъхнах. Направо си просех шамар, но сега точно това нямаше значение.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 6:38 am

Не ми се излизаше. Исках да останем в апартамента.
- Какво ще кажеш да останем тук.. може да си пуснем някой стар филм. Имам ги в изобилие.
Бях луда по старите филми, колкото и шантаво да изглеждаше. Като малка си мечтаех, че някой ден ще участвам в някои такъв филм, но явно тази чест се падна ла Линдзи.
- Ти какви филми харесваш?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 6:56 am

-Такива които аз правя...-казах нехайно
Ренесме се засмя, по нейния си сладък начин, и аз също я последвах.
Чак не можех да повярвам как всеки път се правеше, че всякаш нищо не се бе случило преди малко.
И й се получаваше.
-Какво искаш да гледаме?-попита Ренесме-Имам богата колекция...
-Няма значение...-казах
Издърпах Ренесме на дивана до мен, обвих ръцете си силно около кръста й и я целунах по бузата
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 7:02 am

Определено ми харесваше този Тейлър. Този безгрижен и толкова мил, обичах. Изведнъж се сетих за Дияна, която бях срещнала в бара и и бях разказала за нас. Ами ако тя кажеше на някой?
- Тейлър аз вчера направих грешка.. казах на някой какво се случи между нас, а не биваше. Съжалявам..
Забих поглед невинно в земята.
- На кого си казала?- попита Тейлър.
- На Дияна.. тя каза, че те е виждала само веднъж и аз не се стърпях..
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 7:07 am

-Дияна..Дияна МакКуин?-попитах
Момичето кимна нервно.
Не можах да се сдържа и се засмях силно.
Ренесме ме гледаше объркано, но не можех да спра да се заливам от смях.
-Не се притеснявай...-казах едвам поемайки си дъх-Дияна ми е сестра. Решихме да си сменим фамилиите, защото аз вече бях известен когато тя получи първата си роля и не искаше да е "в сянката ми"
Ако въобще имаше такова нещо като сяна на режисьор.
-И с какво впечатление си от нея?-казах и отново я целуннах нежно по бузата
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 7:13 am

Успокоих се. Щом му беше сестра значи нямаше да каже на никого.
- Ами чесно казано много не си спомням от разговора ни.. бях толкова пияна..Но до колкото съм чувала от медиите знам, че е доста капризна. Сигурно, когато човек я опознае ще разбере, че е добра. Тя да не ти е е обадила след като ме е видяла?
Дияна и Тейлър вообще не си приличаха. Единствената им прилика беше в очите. О сигурно съм станала за посмещиште пред нея. Сигурно си е помислила, че съм развалина и всичко останало..
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 7:16 am

-Обади се...И каза, че ще гния зад решетките-усмихнах се всякаш разказвах какво съм ял вчера-Дияна въобще не е капризна. Аз съм много по-капризен и разлигавен от нея. Всъщност нашите се отнасяха най-сурово към нея и тя сега си го връща...
Долепих отново устните си до бузата й
-Я чакай малко...-спрях се-Ти? Пияна? Не си те предтавям пияна...
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 7:20 am

Да и аз не можех да си се представя.
- Ами да и за мен самата си беше ново. За пръв път да се напия.
Засмях се. Тейлър ме беше прегърнал и не спираше да ме целува по бузата.
- Бях подложена на това изпитание, заради теб..
Подсмихнах се и го погледнах даволито.
- Повече не ме карай да перминавам перз това...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» @.renesmee.
» Банкова сметка №0029 (Renesmee)
» Честит имен ден Елсии *Renesmee*
» Апартамента на Денис
» Апартамента на Саманта

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Холивуд-
Идете на: