Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_lcapАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Voting_barАпартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 3634557V Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 6:51 am

Тейлър ме целуно по този негов начин на, който порсто не можех да устоя. Обгърнах го с ръце. Желанието пак ме прониза, но този път се стърпях. Нямаше да позволя това нещо, което напираше в мен да ме направи на глупачка.
- Знам какво целиш..
Усмихнах се аз и отново го целунах. Защо ми ог причиняваше? Знаеше в момента колко много искам да съм с него..
- Ти си много подло момченце..
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 7:15 am

На никой не му е скучно с муа...
Разбирах колко ме искаше Ренесме сега и ми беше забавно да я гледам как се дразни, че нищо няма да получи.
-Така е...-усмихнах се и отново я целуннах-Аз съм едно много много лошо и подло момченце.
Целунах я повторно.
-А какво всъщност целя?
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 8:06 am

- Целиш да ме дразниш...
Казах аз и отново го целунах.
- Впрочем новия ти парфюм ми харесва..
Засмях се на собствените си думи. Днес Тейлър наистина се беше издокарал. Едва ли един мъж щеше да се сети да направи всичко това с лалето и всичко останало. Дали някой му беше помогнал? Сигурно беше Линдзи или Мери. Една мисъл ме удари мигновенно. Дали Линдзи знаеше за всичко, което се беше случило? Не исках сега да се мъча и с това. Просто не исках да развалям прекрасния момент.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 8:13 am

-Нали...-отговорих щастливо и едновременно самовлюбено
Настъпки мълчание, което гласеше, че трябва да й върна комплимента.
-И ти също...-казах и добавих мазна усмивка
Не бях свикнал да правя комплименти...Или те бяха:Въобще не си рошава, Ууу колко секси и всякакви такива просташки "забивки"
Започнах да целувам Ренесме бавно и нежно по връта. Ръцете ми се плъзнаха под блузата й.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 8:26 am

Усетих как желанието ми да съм с него се покачва. Започна да ме целува по врата, а след това пъхна ръце под блузата ми. Това момче наистина ме убиваше. Всяко едно негово движение беше толкова перфектно. Вече по смело от преди започнах да разкопчавам ризата му.
Нямаше да парвим нищо лощо, просто щяхме да се натискаме и това е. Като обикновенни гаджета. Точно като в гимназията.
- Харесва ми този Тейлър..
Казах аз и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 8:32 am

-И на мен...-отговорих без да отлепям устни от шията й
Този път не се съпротивлявах да ме съблече, защото знаех, че няма да иска нищо повече от това.
Мисля, че бе разбрала какво й казах.
Започнах да я целувам по устните като междувременно свалих блузата й.
Беше толкова по-различно от...онази вечер в стаята ми.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 8:38 am

Свалих ризата му и я хвърлих накрасни.
Той ме целуваше по шията и надолу.
Сега ако Катрина дойдеше сигурно щеше да припадне. Кой би очаквал, че едно такова добро момиче би могло да прави толкова порочни неща?
Дори за миг си помислих, че съм надминала Линдзи, но това не беше възможно.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 8:47 am

Щеше да е усникална ситуация ако съквартирантката влезеше точно в този момент.
Е, не че не бях попадал в такива ситуации. Даже можех много добре да отреагирам дори и да съм гол.
...Абстрахирам се...
Започнах бавно да я целувам по корема и нагоре.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyПон Май 23, 2011 6:05 pm

Тейлър ме целуваше по цялото тяло. Аз започнах да разкопчавам панталоните му. Първо малко се разколебах, но после ги свалих. Устните ми намериха тези на Тейлър. Преди никога не се бях чувствала толкова.. толкова желана. С всички момчета, който съм била, а те не са много просто сме се целували. Без страс без нищо, но сега с Тейлър усещах как телата ни се привличат.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyВто Май 24, 2011 6:35 am

След няколко минути, незнайно как, се оказах без панталони.
Ренесме продължаваше да ме целува настървено, а аз се огреждах къде всъщност бяха отишли дънките ми.
Ренесме се бе разгорещила прекалено много и знаех какво цели.
"Ренесме"-едвам казах разочаровано и тихо докато момичето продължаваше да ме обсипва целия с ласки и тук-таме пускаше по някоя възбудена въздишка.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyВто Май 24, 2011 7:15 am

Когато Тейлър каза името ми леко се стреснах. О боже нека да не свършва.. Не исках да го пускам. Целунах го по устните в знак да замълчи, но той ме отблъсна. За втори път днес, това беше ли възможно?
- Какво ти става?
Попитах аз и отново се опитах да го целуна, но той стана от дивана и си облече панталоните.
- Къде тръгна?- Попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 40

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyВто Май 24, 2011 7:33 am

Тя не ме разбираше.
Мислеше си че изглежда съм изключително погнусен от нея, че да я отрежа. Аз, Тейлър Бангшот! Който никоя мацка не е отрязал.
-Ренесме, пак започна!-обясних леко ядосано на път към вратата
Момичето въздъхна троснато.
-Не, наистина, Ренесме!-продължих-Ти ме съблече...
-Ти започна!-заоправдава се тя
Сложих бързо якето си и съвсем бързо я целуннах, а после я пидърпах в прегръдка.
-Някой друг път...Не виждам смисъл ти да бързаш.-казах
Наблегнах на ти, защото точно тя нямаше смисъл да бърза.
Тя не бе като другите момичета...
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyВто Май 24, 2011 7:38 am

Почувствах се като баба на седемдесет години, която все още е девствена.
- Ух добре..
Казах аз и го целунах още веднъж.
- Но да знаеш, че ще искам да ми се реваншираш и то много подобаващо..
Усмихнах се локаво докато Тейлър излизаше. Останах сама в апартамента усмихната да ушите. Много се радвах, че с Тейлър се бяхме сдобрили. Как ли щеше да реагират Линдзи и Ванеса като разберат? Сигурно щяха да ме убият, но не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyСря Юли 06, 2011 7:56 am

Днес сутринта ми звънна Ренесме и ме покани на гости.
Звучеше доста притеснена, но го отдадох на това, че не я познавам и дори не знам как би трябвало да звучи гласът и по телефона.
Бях учудена, че все още е с онзи отпадък, който наричам "свой брат".
Слава на бога, за роднинските ни връзки знаем само фамилията ни и още 3-4 човека.
Беше ми любопитно, защо така изведнъж ме кани на гости при полужение, че сме се виждали само веднъж до сега (била взела номера ми от Тейлър)
Предположих, за да се оплаква от страхотните и възпитани навици на Бангшот.
След полувин час, вече напълно откачила над въпроса, защо съм така търсена от нея застанах пред вратата й.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyСря Юли 06, 2011 8:09 am

От един месец се чувствах отпаднала и винаги ми се спеше. Дори не отидох на няколко лекции. Тази седмица дори започнах да повръщам. Имах усещането какво може да е, но просто не исках да го кажа на глас. Не можех да го повярвам. Не исках да го повярвам. Отидох на лекар и там бяха категорично сигурни че съм бременна Не знаех на кой да кажа. Линдзи я изключих веднага от списъка, който впрочем не беше никак дълъг. Веднага се сетих за Кели, но просто знаех, че тя ще ми се разкрещи и веднага ще изчурулика всичко на милата ми сестричка. На Тейлър със сигурност не можех да кажа, защото той щеше да се побърка тотално. Бях останала сама. Исках да махна бебето, но трябваше да кажа на някого. Някой трябваше да ме подкрепи. Изведнъж се сетих за сестрата на Тейлър. С нея се бях видяла само веднъж, но ме беше изслушала много внимателно и ми беше дала добър съвет.Поисках номера и от Тейлър, който тогава ме дари с един от странните си погледи, но все пак ми даде номера без да ми задава много въпроси. Казах и да дойде в моя апартамент. Катрина беше на работа така, че нямаше кой да ни безпокоява. В 11 часа сутринта някой позвъни на вратата. Сигурно беше тя. Отидох и отворих нервно.
- Здрасти..
Казах аз и и направих знак да влезе.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:47 am

-Здравей-отговорих без каквато й да е емоция и с физиономия на примадона
Пристъпих в малкото апартаментче.
Беше светло и симпатично. С бледи и безлични мебели.
По някакъв начин приличаше на моя апартамент само, че този бе простичка панелка състояща се от кухня, хол, спалня и баня.
Момичето ме последва с кисела усмивка на лице.
Май беше учаквала да я разцелувам, прегръщам и какви ли не такива.
Завъртях се на пети към нея щом стигнахме в хола.
Ако бях на нейно място бих си шибнала здрав шамар.
Държах се като онези лигли от Дисни (Слава богу се отървах на време от тях)
По принцип не бях такава, но просто исках да знае, че има хора с класа в този род.
-Защо ме повика?...-запитах по-скоро като упрек
Погледна ми се плъзна по всеки един от вещите в стаята.
Не бяха толкова зле за студенка.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 1:17 am

Бях толкова притеснена. Не спирах да кърша пръсти. Забелязвах как Дияна внимателно оглежда апартамента. Сякаш търсеше някакъв недостатък. Преди тя да дойде аз много внимателно го бях почистила и бях гледала да няма нито петънце. Тейлър ми беше казал, че не е надута, но според това, което виждах сега си беше и то доста. Когато стигнахме до хола та ме попита защо съм я повикала. Не исках да я баламосвам, но все пак не можех да и го изтърся просто така.
- Първо седни...
Казах аз и я тя седна на дивана. Аз седнах срещу нея. На масата бях сложила сладки и сок. Сипах в една чаша от сока и го сложих пред нея. Тя ме гледаше в очакване.
- Ще го давам направо, но искам да ми обещаеш, че този разговор ще си остане само между нас двете.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 6:09 am

Ренесме ме помоли да не споделям на никого, това което ми е казала.
О, боже, какво ли е направил онзи глупак.
Или първо трябваше да си отговоря какви престъпления не е правил през живота си...
Може да е ограбил банка, хвърлил човек през покрива на седем етажен блок, пребил полицай...това последното май го е правил.
Но предположих, че двамата са съучастници в обир на банка.
Сега искат да обвинят мен. И ме накара да седна, за да не припадна при новината.
-Разбира се...-отговорих едвам сдържайки се да не си взема една от толкова апетитно изглеждащите бисквитки
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 6:19 am

Дияна стоеше и виждах как леко челото и се набръчква. Сякаш обмисляше какво ще и кажа. Дали ще я изненадам или нещо такова.
- Този месец не се чувствах добре... гадеше ми се и помислих, че е грип, но...
Спрях за миг и погледнах към земята. Толкова много се срамувах от станалото, че усетих как се изчервявам.
- Когато отидох на лекар ми казаха, че съм бременна.
Исках ад видя как ще реагира. Какво ще каже по въпроса. Може би щеше да везме телефона и венднага да набере брат и. Тейлър ако разбереше какво ли щеше да направи? Да се хвърли от блока? Или нещо още по зле... Аз бях бременна и непълнолетна. Никой не трябваше да знае за това бебе освен аз и тя. НИКОЙ ДРУГ.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 6:34 am

Тъкмо когато се престраших на поне една глъдка от портокаловия сок тя просто...го изтърси!
По най-бруталния и нетактичен начин, който може да съществува.
Не е ли гледала някакви филми...каквито и да е?
Там не ти го сервираха просто така!
Имаше три часова реч, преди това, как трябва да се успокоиш и тн.
Не се сдържах, и при изненадата, изплюх част от сока.
-Глупавото-непълнолетно-гадже-на-"наркоманът-моят-брат" КАКВООО!?-подчти изпищях в нежното й уплашено личице-Ти нормална ли си!?
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 6:41 am

Да наистина нормална ли съм? Ядосах се когато нарече Тейлър наркоман. Все пак той вече не се друсаше. Реших, че сега не е моментат да споря за това.
- Виж.. Аз няма да задържа детето и Тейлър няма да разбере за това, нали?
Дияна още беше шокирана от новината. И че кой нямаше да е? Бях провелира в интернет, но за да направя легален аборт ще трябва подпис на родител или в случая на моята скъпа сестричка. Но това нямаше да се случи, защото тя щеше да ме убие преди това. Така, че единствения вариянт, който ми оставаше беше да направя нелегален аборт и се надявах Дияна да ми помогне и да ме придружи, но в този момент се съмнявам, че тя ще е склонна на това.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 11:36 pm

-Да, точно така-поклатих глава
Побързах да изчистя с ръкав сока по брадичката си и продължих:
-Правилно си преценила, че Тейлър е пълен нещастник, който не може да се грижи сам за себе си, камо ли за...дете!...И мога да те уверя, че постъпваш напълно правилно, Ренесме. Много мъдро решение...
Клатех енергично глава и не спирах да бъбря, за да не може Ренесме евентуално да добави, че все още се двууми.
-Та..кога ще се случи...аборта?- попитах
Чудех се как Ренесме ме е потънала в дън земя от срам.
Или поне така бих направила аз.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyЧет Юли 07, 2011 11:45 pm

- Ами мисля да е другата седмица...
Казах аз и отпих от своя сок. Изведнъж ми прилоша и бързо изтичах до тоалтната. Слава богу не повърнах, но цялата бях пребледняла. Върнах се при Дияна, а тя ме гледаше вторачено.
- Често се случва...
Казах аз и отново седнах на дивана.
- Та говорих с един доктор, но исках някой да ме придружи и ти ми се стори най-одачния човек за това.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:25 am

Тейлър щеше да ме мрази за това със сигурност, но само ако разбереше какво е станало.
Той нямаше да оцени какво и двете правехме за него.
Нямаше да разбере, че и двете през цялото време сме се грижели за него.
-Еми...-започнах несигурно
Бях поласкана, че аз съм "най-одачния човек" според Ренесме.
-Сигурна ли си че не искаш сестра ти...онази пияницата...Линдзи да те придружи?-попитах я
Тя кимна с глава. Изглеждаше много бледа.
-Ще дойда разбира се.-казах-Но трябва да внимаваме за папараци, нали знаеш?...Сега ще си тръгвам. Ще ти звънна да се оточним кога и къде...
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:38 am

- Добре...
Казах аз и се изправих. Когато стигнахме до вратата се обърнах към Дияна и изведнъж я прегърнах. Това не знам от къде дойде, явно и тя беше изненадана, защото сотеше като статуя.
- Благодаря ти, че правиш всичко това. Обещавам, че някой ден ще ти се реванширам...
Казах аз и я пуснах. Те се обърна и излезе през вратата. След това се върнах в хола и си пуснах телевизора. Дните до дургата седмица наистина щяха да са дълги...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова   Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Renesmee и Катрина Петрова
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» @.renesmee.
» Банкова сметка №0029 (Renesmee)
» Честит имен ден Елсии *Renesmee*
» Апартамента на Денис
» Апартамента на Саманта

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Холивуд-
Идете на: