Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Renesmee (996)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
The Formosa Cafe  - Page 5 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 5 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 5 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
The Formosa Cafe  - Page 5 3634557V The Formosa Cafe  - Page 5 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
The Formosa Cafe  - Page 5 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 The Formosa Cafe

Go down 
+24
Ани Пуенте
Nick Jonas
Sophia Summer
Nathan Scott
Ейври Уайт
Renesmee
Дияна МакКуин
Джесика Милър
Тейлър Бангшот
Дарън Кейн
Кари Престън
Lindsay Fawn
Виктор Кревйър
Дженифър Мейсан
Рейчъл Спаркс
Natalie Burns
Джейсън Сторм
Елизабет Дейвис
Артър Пендрагон
Меган Озера
Никол Коул
Jessica Alba
Annabelle Carter
Алисън Хоуп
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyНед Май 22, 2011 12:17 am

След като ми разказа,че не обича деца,клоуни и розавото,тя поиска и аз да кажа нещо за себе си.
-Преди време имах връзка с Беки. - изтърсих аз и се наместих на стола.Тя ме погледна леко изненадано,след което се усмихнах съвсем леко.
Отпих малко от напитката си и я погледнах в очите.
-Знаеш ли,че всъщност много избързваш. - започнах отново старата тема. - Не говоря само за нас,а попринцип... - продължих. - Винаги искаш нещо да стане много бързо и когато стане да е в твоя полза...
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyНед Май 22, 2011 12:45 am

Замръзнах незнаех какво да кажа.Имал е връзка с Беки?!Добре това го оставям на страна.
-Какво имаш навпредвид с "в твоя полза"???-това тотално ме обърка.
-Нали трябваше да се забавляваме и изведнъж се връщаме в началото.Без целувки и прочие, просто приятели.Какво ти става, а после аз съм виновна! - погледнах го неразбираемо и о1аквах някаква реакция..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyНед Май 22, 2011 12:54 am

-Не ме разбра,не казвам,че искам да сме приятели,но просто всичко ми се струва прекалено странно,но както и да е. - казах и повдигнах рамене,защото нямаше какво повече да кажа. - Дано това,че съм бил с Беки не ти се стори странно,но с нея бях само веднъж и то преди две години,така че няма никакъв смисъл,ако се ядосваш,ревнуваш и т.н. - намигнах `и.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyНед Май 29, 2011 1:52 am

Чашата преля тотално..
-Няма смисъл да ревнувам или там каквото се опитваш да ми причиниш, да се чуствам гузно и ужастно или..Няма смъсъл защото всичко прилючи!-извиках му го с все сила без да ме интересува какво ще каже.
-Не ме интересува с коя си спал дали в Беки или с някоя кучка!Ако не искаш да се заедно кажи ми го в очите не бъди такъв мерзавец!Не се крий с думите"мисля, че е прибързано"..-няколко сълзи се отрониха от окото ми и се стекоха по бузата ми.Взех чантата си и я отворих взех протмонето си и извадих една банкнота, която покриваше сметката.
-Не се опитвам да се правя на жертва, но ти винаги правиш така-провалях и най-малкото!Съгласих се днес просто да се забавляваме и ти отново съсипа всичко, всичко! -бях му бясна и всичко беше като омагьосан кръг.
-Немога повече!-измърморих последните думи сякаш на себе си и се обърнах без да му кажа нищо.
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyНед Май 29, 2011 8:06 am

Тя започна да избухва.Изправих се и я погледнах сериозно.
-Знаеш ли какво,не ми пука... - започнах аз не по - малко яростно от нея. - Ти все искаш да избързваме,да го направим и после всичко хубаво да си отиде,не съм готов да го правя нито с теб,нито с която и да е било в такъв момент,затова или свиквай с фактите,или чао. - усетих как вените на врата ми изпъкват.Не `и бях длъжен за нищо.Тя беше тази,която просто искаше да правим секс,и да разправя на всички: "Хей,виж те ме,аз съм правила секс с Нейтън...".Нямаше да съм с нея само за секса,харесвах я,но просто не можех да `и бъда просто играчка.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyНед Май 29, 2011 10:03 pm

Той започна да ми вика все едно аз съм виновна, че е такъв кретен.
-Ти винаги си бил такъв идиот?!Защо поне за един ден не си заправиш за всичко и не се забавляваш!Защо?! - продължих да му викам с все сила.
-Искам да бъда с теб, но ти вероятно не!Винаги си мислел, че е заради секса, но никога не е било и няма да бъде!Не ми пука, че си Нейтън Скот!Дадох шанс на перко като теб и повярвай ми никога повече няма да повторя тази грешка!-виках му и ме болеше, как можах да се влюбя в този перко, които дори незнае какво иска.Как?!За бога обичах го и в същото време го мразех толкова много.Исках Беки да се върне най-после от Ню Йорк, толкова ми липсва и ми трябва...
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyНед Май 29, 2011 10:18 pm

-Аха,а този перко си мисли,че ти си просто една жена,която вече се е побъркала и не мисли за нищо друго освен това,как да вкара поредния глупак в леглото си. - продължавах аз. - Сега като се замисля,такива като теб не се задържат много с такива като мен. - после скръстих ръцете пред гърдите си и се усмихнах. - Всъщност,Беки не бързаше толкова.. - след което се завъртях и си взех нещата,оставих пари на масата и я погледнах. - Писна ми да се съобразявам с всеки,трябва да открия проклетия ми брат,утре имаме баскетболен мач,а ти само мрънкаш за нещо и се опитваш да направиш нещо "забавно" с мен... - исках тя най - после да ме разбере,но знаех,че тя е инат и това трудно щеше да стане.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСря Юни 15, 2011 7:55 am

-Първо, ако искаш да ми кажеш "кучка" го кажи на право, второ нямам желание да се карам с теб и трето по добре да си тръгна като по умна от двамата. -започнах да ръкомахам от нерви.Вече за кой ли път хващах чантата си и се обръщах да си тръгвам, но това кага и не ставаше.Всеки път той казваше нещо, но не това беше причината.Не исках да си тръгвам заради самия него, ядосан стоящ пред мен с огромното си страхотно тяло.Този път се реших и се обърнах тръгнах по улицата и сдържах думите си.Исках той да извика и този кошмар да свърши..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Юни 16, 2011 3:12 am

-Знаеш ли какво - не ми пука. - започнах да се ядосвам аз. - Ако искаш си тръгни,ако искаш се върни,това си е твое решение и аз нямам намерение да те карам да се връщаш,ако искаш да останеш с мен и да продължим,без само да се опитваш да ме вкараш в леглото - добре,но ако смяташ да се върнеш и да започнеш само да ми мрънкаш,по - добре не се връщай. - извиках,а тя тръгна надолу по улицата.
Затичах се и я настигнах.
-Слушай сега,това е последният ни шанс да останем заедно,както искаш го приемай,но тръгнеш ли надолу по улицата забрави че ме познаваш.Аз ще си намеря друга,ти ще си намериш друг и спираме до тук... - допълних и я погледнах решен да разбера какво точно мисли.
Щеше да е жалко да се скараме,но просто аз не исках вече да бъда с нея,ако само ми натякваше,че не сме го правили.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Юни 16, 2011 4:45 am

Той ме настигна и каза, че това е последният ни шанс заедно.Надявах се, че мислеше същото като мен.Не казах нищо просто го погледнах право в очите.Усмихнах се, обвих лицето му с ръцете си и го целунах продължително.
-Да се надявам, че разбра отговора ми! - казах му аз.
-Не искам да се караме и каквто и да съм направила съжелявам! - усмихна му се и зачаках да каже нещо..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Юни 16, 2011 5:31 am

-Добре,прощавам ти,надявам се и ти да ми простиш,все пак те нагрубих. - усмихнах се и `и отвърнах,след което се огледах и придобих сериозен вид. - Но ако още един път се опиташ да ме притискаш..до тук бяхме. - надявах се да е разбрала,какво казах и се усмихнах. - А сега какво ще правим,защото аз нямам никаква идея. - имаше толкова много неща,за които трябваше да мисля..брат ми,баскетбола..Хейли,че направо главата ми се завърташе на 360 градуса.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Юни 16, 2011 7:42 pm

Бях ужастно щастлива, че той ми прости.Отново го целунах.
-Обещавам!-съвсем невинно се усмихнах.-....ако искаш може да гледаме някой филм с огромен пакет пуканки, но само да не е някоя драма! - изкикотих се и зачаках.Сържето ми бошуваше от толкова много емиции за толкова кратко време, че незнаех на кой свят се намирам.Чак ега разбрах през какво е преминал и през какво преминава, а аз само съм била пречка в държанието си.Усмихнах се още веднъж и зачаках отговора му..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyПон Юни 20, 2011 1:14 am

Докато ходехме изведнъж се засмях.
Хейли се обърна към мен,а аз я гледах с ухилено изражение.
-Кучка такава... - засмях се и се приближих към нея. - Ти си най - долното същество,не искам да имам нищо общо с теб...чудиш се от къде дойде това.Ами не знам,аз се чудя от къде ми се натресе в живота... - продължих да се смея.
За много малко щях да се изпусна и да я ударя.
-Нещастница,писна ми от теб,надявам се съдбата да ти го върне и между другото ти се оказа най - голямата курва във града,дано клюкарката те насоли хубаво. - продължих да се смея и тръгнах надолу по улицата без да се обръщам към нея.
За мен тя вече беше стара и грозна история.Затворих тази страница и започнах отначало без нея.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyВто Юни 21, 2011 6:29 pm

Започна да ми говори, по точна да обижда, а аз стоях и го гледах.Видях, че ръката му помръдна сигурно искаше да ме удари, но не го направи.Е, щом съм била кучка так да бъде.Надигнах ръката си и за секунда се спрях, но после го ударих със всичка сила.
-Това ти стига! - казах му аз, обърнах и тръгнах в противоположната посока на неговата.Без да се обръщам.
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 12:36 am

Влязох в "The Formosa Cafe".Хм..доста хубаво изглеждаше. Видях, че имаше сладки затова си поръчаш кафе и малко бонбони. Отворих портмонето..мамка му нямам много пари..Платих 2$ и седнах. В кафето имаше няколко дечица, които бягаха около мен.Дадах им по 1 бонбон.Благодариха ми и си тръгнаха подскачайки. Чаках някой да дойде.. да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 7:04 am

Днес всичко вървеше много добре.Стана ми малко скучно в нас пък и исках да се запозная с някого и реших да отида но някое кафе.Облякох една рокличка и обух едни обувки на висок ток.След това си направих хубава прическа и излязох.И разбира се както винаги не знаех къде да отида.Но видях това кафе и реших да вляза.Досега не бях влизала в него.Щом влязох всички ме огледаха от главата до петите.Даже някои от момчетата ми намигнаха.Веднага си харесах маса.Разбира се в центъра на кафето.Когато седнах един сервитьор дойде да ме пита какво искам а аз ми казах че искам едно кафе.Той ме погледна записа си в тефтера и отиде да ми донесе поръчката.Когато ми донесе кафето ми се усмихна и ми пожела приятен престой тук.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:39 am

Видях момичето, което влезе. Господи! Изглеждаше божествено! Добре, беше ме срам, но какво пък.. нека опитам..отидох при нея..
-Хей..Ъм..Здравей.Искаш ли да се запознаем?-Усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:46 am

Както си седях и си пиех кафето едно момче се доближи до мен и ме заговори.Стори ми се сладък.Изглеждаше толкова притеснен.Честно казано не знаех защо.Но пък реших да се запозная с него и да видя какво ще стане.Той ме попита дали искам да се запознаем и аз се усмихнах.Бях свикнала мъжете да започват да флиртуват още щом се доближът до мен.
-Разбира се!-и аз се усмихнах
-Аз се казвам Ани.
-А ти как се казваш?
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:50 am

-Амии..аз..аз съм Ник.Приятно ми е. Казвали ли са ти, че имаш прекрасни очи?
Ситуацията беше напрегната..
Все още бях нов в града и не познавах много хора..
Опитвах се да й се харесам, но май не ми се получаваше..
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:57 am

Когато каза името си ми се стори че ще припадне от притеснение.Но аз продължих нататък всякаш това не ми правеше голямо впечатление.Когато ми направи комплимент за очите ми аз ми се усмихнах.
-Благодаря за комплимента.И впрочем и други са ми казвали че имам хубави очи.
-Ти на колко години си?
И му се усмихнах предизвикателно.Не че бях от момичетата които са к****и но много обичах да флиртувам.А това момче ми допадаше.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:07 am

-Ами на 24 съм.Ти?О, извини ме. Телефонът ми звъни.
Ало?Да?Какво?!Идвам веднага.
-Ами..Ани аз трябва да тръгвам.Ето адресът ми.Утре, ако си свободна ела ми на гости..Да се опознаем. - подадох и едно листче, кимнах и за довиждане и тръгнах.
Беше ми неудобно,че я изоставих толкова бързо, но наистина беше спешно.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:10 am

След като Ник си тръгна аз останах още малко и си помислих за него дали бих желала да се виждаме.Но едно знам със сигурност че ще продължа да търся подходящия за мен.След като си изпих кафето платих на келнера и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:20 am

След като скъсах с Ани се върнах на мястото, в което се бяхме запознали. Всички клубове бяха затворени и реших да дойда тук. Седнах на една маса и.. :
-Госпожице, извинете, може ли едно кафе? - попитах аз.
Сервитьорката ми кимна с глава. Започнах да се чудя къде да спя.. нямаше при кой да остана.. Бях продал къщата си и..
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 32

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:24 am

След дълго разхождане и пазаруване по магазините реших да си отдухна в Formosa Cafe. Влязох ,но нямаше свободни маси. В ъгъла видях едно момче което беше само...отидох при него.
-Здравейте! Може ли да седна при вас защото всички маси са заети.-попитах сладура срещу мен и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:26 am

Донесоха ми кафето. Да.. всъщност заведеинето беше пълно. То не беше много голямо, но все пак.. Едно момиче влезе.Беше много красива. Дойде при мен и ме попита дали може да седне тук, защото всички маси са заети.
-Да, да..седнете.-Казах смутено.-Знаете ли, понякога не е хубаво да взимаш прибързани решения, защото после всичко може да се обърка. Не бива да се доверяваш на всеки..Извинете,че Ви занимавам, госпожице, но току-що се разделих с приятелката ми..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Formosa Cafe  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Formosa Cafe
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Sunset Boulevard / Булевард Сънсет-
Идете на: