Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
The Formosa Cafe  - Page 3 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 3 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
The Formosa Cafe  - Page 3 3634557V The Formosa Cafe  - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
The Formosa Cafe  - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 The Formosa Cafe

Go down 
+24
Ани Пуенте
Nick Jonas
Sophia Summer
Nathan Scott
Ейври Уайт
Renesmee
Дияна МакКуин
Джесика Милър
Тейлър Бангшот
Дарън Кейн
Кари Престън
Lindsay Fawn
Виктор Кревйър
Дженифър Мейсан
Рейчъл Спаркс
Natalie Burns
Джейсън Сторм
Елизабет Дейвис
Артър Пендрагон
Меган Озера
Никол Коул
Jessica Alba
Annabelle Carter
Алисън Хоуп
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyПон Мар 28, 2011 7:23 am

Виктор се завърна в града след отсъствито си и първото място, което му се прииска да посети е някое кафене, въпреки че беше късно вечерта искаше кафееееее!Кофеин и малко никотин, о това сладко чувство, когато никотинът навлиза в дробовете ти..Както и да е..Слезе от модерната си, отново крадена, кола и тръшна вратата някак ядосано..Влезе в кафенето и се огледа..Нямаше познати, поръча си кафе и се настани на една маса, далеч от останалите..
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyПон Мар 28, 2011 7:25 am

От толкова много участия и от прекалената популярност,реших да си почина един ден..Отидох в една кафе огледах се и съзрях познато лице..Приближих се
-Виктор!-казах и се усмихнах настаних се до него и го погледнах
-Как я караш?-засмях се и си поръчах една късо кафе..
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyПон Мар 28, 2011 7:30 am

Виктор вдигна поглед и със задоволство видя, че е онази руса мацка Линдзи..Дамата, с която се бе запознал в Кавали клуб (секс едва ли, джъст кавали! името на клуба винаги му напомняше за този откъс от една песен, чието име вече не си спомняше..)..Компанията на блондинката щеше определено да му е по-приятно от компанията на тишината..
-Хей, Линдз, от кога не съм те виждал!Сядай..-Вик се надигна и я целуна по бузата, обичаше да бъде учтив.-Ами, реших да се завърна, след като си оправих сметките.-засмя се сводника.-Ти как си? Не съм те мяркал доста време...
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyПон Мар 28, 2011 7:34 am

-Ами наам натам-засмях се
-Е добре...радвам се че попаднах точно на теб-казах аправо не бях от срамежливите..той ме целуна по бузата и аз се усмихнах много мило от негова страна.
-Аз съм добре..Не си ме виждал,защото съм отрупана постоянно ангажименти..но реших да си почина-засмях се и отпих от кафето си завъртях едни кичур коса и го погледнах..
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 11:10 pm

Дарън отиде да заключи,а аз през това време викнах такси.Качихме се в колата и казах на шофьора да кара към The Formosa Cafe.Беше много приятно там.Пък и беше спокойно.
Когато пристигнахме влязох в кафето и се насочихме към касата.
-Дано ти харесва.Аз си падам по тихите местенца-засмях се.
Момичето дойде а аз си поръчах една плодова салата и едно Шокочино.Това ми беше лзбимата напитка.Взех си нещата му казах че отивам да седна,но преди това го целувах.Бях като пристрастена къмц устните му,към прегръдките му.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 11:21 pm

Кари си поръча, след което ме целуна. Обожавах това, че не спираше да го прави... Можех да я държа в прегръдките си цял ден. Тя се отдалечи към една маса и аз поръчах:
- Един мъфин и едно дълго еспресо.
Изчаках да ми ги дадат и отидох при красивата си приятелка... Ох, тя не ми беше приятелка... За сега. Ухилих се, допадна ми идеята да си имам приятелка като Кари.
- Липсвах ли ти? - попитах, сядайки до нея и целувайки я.
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 11:30 pm

Отпих от напитката си и Дарън дойде.Много се радвах че намерих някой като него.Винаги ми се лепяха някакви дебили.
- Липсвах ли ти? -седна до мен и ме целуна.Накара ме да се изчервя.Чуставха се като някакво малко момиченце.
-Мда.-казах му с усмивка и се гушнах в него.-Ти с какво се занимаваш-Беше ми интересно да знам.Та ние дори не се познавахме още.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 11:38 pm

- Ти с какво се занимаваш? - попита ме Кари и се гушна в мен.
- В момента съм леко безработен - засмях се. - Бях китарист в една група, която имаше голяма популярност в Европа и Австралия, но вокала и барабанистът за малко да избият след един концерт и... Бандата се разпадна. Сега си почивам. После ще си потърся нещо... Ами ти, красавице?
Отпих от еспресото си и извадих цигарите си, след което запалих една. Поставих свободната си ръка на рамото на Кари. Чувствах се страхотно с нея и нямах търпение да я опозная.
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 11:46 pm

-Ми занимавам се с две неща.Модел съм и съм певица.-усмихнах се.
Падах си по китаристи.Той отпи от експресото и си запали цигара.Слоци ръката на рамото ми.Само като ме докосваше потръпвах.Чудех се как може един мъж може да ме накара да се чуствам така.Опитах плодовата салата.Беше доста вкусна.
Взех един плод и му го подадох в устата,а след това го целунах.Усмиханх му се и отпих от шокочиното.
-Какво те доведе в ЛА
.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 9:25 pm

Обожавах моделите. Всъщност то й личеше. Но не казах нищо, защото можеше да реши, че я харесвам само заради тялото, а това не беше така.
Кари пробва салатата си и ми подаде едно плодче право в устата, след което ме целуна. Харесваше ми да си седя тук с нея и да правим обикновени неща. Никога не се бях чувствал така добре с момиче.
- Какво те доведе в ЛА? - попита ме тя.
- Не знам - свих рамене. - Бил съм къде ли не из другите континенти, а в Америка бях идвал само няколко пъти.. И реших да се пробвам тук. Ами теб?


ПП - сори за закъснението и че е кратко, но нямах време, а и музата ми бяга :lave:
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 10:03 pm

-Aми кофти живот.Исках просто да се махна,да избягам и затова реших да дойда тук.
Отпих от напитката и си взех парченце плод.В този момент разбрах че никога няма да избягам от миналото си.Колкото и да ми се искаше.Сложих глава на рамото му и се помъчих да ги пропъдя от съзнанието си.Не исках да ми мисля точно за това в този момент.
Беше ми толкова хубаво да седя с него и да правим най-обикновени неща.
-Ами семейството ти.Те подкрепят ли те да се занимаваш с музика?


П.П Няма проблем.Аз сигурно ще пиша чак довечера че ще съм навън.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 8:52 am

Леко се смръщих, когато Кари спомена семейството ми - просто болна тема.
- По-дбре да не те занимавам с подробности - погалих я и я целунах нежно. - С една дума - нямам майка, а баща ми по-скоро би умрял отколкото да ме подкрепи за музиката. Ами твоето? Приемат ли това, че си певица и модел?
Отпих от кафето си и дъпнах от цигарата. В кафенето се носеше приятна мелодия, не разпознах песента, и аз се чувствах невероятно с моето момиче до мен. Не знам дали тя знаеше, че моя, но за мен вече си беше...
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:02 am

-Моите родители починаха в катастрофа когато бях малка.Сама се справям с живота.-погледнах го и се усмихнах.Не се оплаквах от живота който водя.Даже се радвах че съм успяла да постигна нещо.Целунах го и отпих от напитката си.Изядох и последното което беше останало от салатата.Гушнах се в него.Чуставах се толкова спокойно и приятно.
-Добро момче си.Как някое момиче не ти е откраднало сърцето.-засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:09 am

- Добро момче си. Как някое момиче не ти е откраднало сърцето? - засмя се леко Кари.
- Грешиш. - Ухилих се. - Не съм добър. Или поне не бях. Всъщност миналото ми е доста тъмно, но... След като дойдох тук и след като те срещнах... Явно ще се променя. А, до това как някой не е откраднал сърцето ми... Преди сериозните неща не ме интересуваха. Но сега май има едно момиче, което е на път да си го присвои.
Наведох се и я целунах по-продължително и стрстно.
След което погледнах чашата си - беше празна.
- Какво ще кажеш да си ходим? - попитах.
Нямах и представа къде можехме да отидем, но...
Върнете се в началото Go down
Кари Престън

Кари Престън


Брой мнения : 115
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Кари Престън

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:16 am

От това което каза сърцето ми започна да бие лудо.Не ми изглеждаше лошо момче.
Даже бих могла да кажа че беше перфектният мъж.Той ме целуна продължително и ме гушна.
- Какво ще кажеш да си ходим? - попита ме той.
-Добре.-усмихнах се и си взех нещата.Жената дойде и платихме сметката.
Излязохме от кафенето и се огледах наоколо.
-А сега,на къде ?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:08 am

Вече бе минал ден от когато се бях нанесал по такъв...интересен начин в дома на Линдзи.
По всичко си личеше, че имах яка хазайка.
Шляех се безцелно по улиците в онзи петък и изведнъж реших да вляза в едно кафене.
Още от вратата, до единия от големите слънчеви прозорци, вдиях едно русо сладкишче, което се наслаждаваше на кафето си.
"Тази е лесна"-помислих си и се отправих с бърза кифленска крачка към нея
-Здрасти, скъпа-усмихнах се
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:17 am

Докато си пиех кафето някой ме заговори.Вдигнах поглед.
-Здрасти.-казах отекчено.
Това момче изглеждаше типичен сваляч.Секси поглед и уверена усмивка.
Погледнах го и се усмихнах.
-Мога ли да ти помогна с нещо?-попитах и го погледнах с поглед показващ ,че нямам нищо против да продължим да флиртуваме.
Не можех да отрека ,че беше доста готин и секси.Даже ми изглеждаше познат..Май беше ... Сетих се!Един доста известен режисьор...
-Ама ти си...-казах леко изненадана и му се усмихнах сладко.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:22 am

Странно.
До сега не ми се бе случвало да ме познае някой. Всички знаеха актьорите, всяка всцена, всяка реплика, но никой не познаваше режисьора.
-Тейлър Бангшот-кимнах-А аз имам честа да разговарям с?
-Джесика Милър-отговори момичето каточели наизустено
-Самичка ли си тук?-продължих флирта
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:29 am

Тейлър Бангшот, да така му беше името.Бях чела статия за него ,но откровено казано бях запомнила само как изглежда ,защото снимката му ми бе направила силно впечатление.
Сладурът седна до мен и след това попита.
-Самичка ли си тук?
-Мхм.-престорих се на тъжна ,а след това го погледнах невинно.
-Няма да откажа обаче компанията на един известен режисьор...-усмихнах се и добавих.
-Разбира се ,ако той няма нищо против.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:32 am

-Как мога да откажа на такава красавица?-попитах
Изглежда и Джесика искаше да играем
Беше доста секси и имаше много дълбок, пронизващ поглед.
-Та, Джесика..-започнах и олувих погледа й
-Какво си търсиш тук?
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:44 am

-Ами бях дошла с идеята да пия кафе.-усмихнах се.
Погледа ми срещна неговия, който беше хипнотизиращ и секси.
-Но ако имаш по-добри предложения от пиене на кафе....-прехапах леко долната си устна и отпих от капучиното.
-Ако искаш да се махаме от тук.-намигнах му.
Той не чакаше втора покана и след като платих капучиното си излязохме от заведението ,а Тейлър отключи една доста скъпа кола.Не ,че много разбирах от коли ,но поне такава изглеждаше.
-Супер!-казах и влязох в колата.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:50 am

Момичето палаво ми предложи нещо по-интересно и аз веднага приех.
Още не бе затворила вратата на колата когато я придърпах във страстна целувка.
Продължих да я целувам страстно по врата, а от устата й излезе тихо стенание.
-Карай!-пизова ме тя и ме бутна напред
Не изчаках много и ударих гастта.
Надявах се че нито Мери, нито Линдзи щяха да са у дома си
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Study right!?
Study right!?
Джесика Милър


Брой мнения : 46
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Джесика Милър

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:56 am

Той караше ,а аз разглеждах колата и когато нямаше опастност да катастрофираме го целувах страстно.
По едно време ,едно малко пликче ми направи впечатление.Като се загледах по внимателно това беше дрога.
-И с това ли се занимаваш?-повдигнах вежда.
-И ако е така.... може ли да пробвам?-попитах и го целунах като езикът ми умело се завъртя около неговия.
След минути той паркира колата пред една голяма къща.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСря Апр 13, 2011 5:22 am

Облегнах глава на студения прозорец заглеждайки се в покрилата всичко тъмнина.
В кафенето бе странно тихо, а последните двама-трима посетители и чистачките внасяха допълнително умърлушен вид на мястото.
Високите лампи светеха силно, принуждавайки очите ми да се затварят сънливо.

Отлепих челото си от стъклото и загледах чашата си с кафе. Бе подчти изпразнена, но не бързах да си ходя.
-Мога ли да ти помогна?-чух глас зад себе си, който ме стресна
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 EmptyСря Апр 13, 2011 5:30 am

Можех да се закълна, че бях изпил само три водки, но се чувствах всякаш бях изпил цяла каса от спиртната напитка.
По принцип носех на пиене, и точно това ме накара да мисля, че водката не бе много добро качество. Лутах се по улиците със смешна походка (даже на моменти си се подсмивах) Набутах се в едно кафене, което бе празно. Трябваше сто процента да изпия едно кафе, защото резултата от онази водка нямаше да е такъв какъвто учаквах.
Видях едно момиче да спи над чаша кафе и се приближих:
-Мога ли да ти помогна?-попитах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Formosa Cafe  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Formosa Cafe
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Sunset Boulevard / Булевард Сънсет-
Идете на: