Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Renesmee (996)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
The Formosa Cafe  - Page 6 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 6 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 6 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
The Formosa Cafe  - Page 6 3634557V The Formosa Cafe  - Page 6 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
The Formosa Cafe  - Page 6 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 The Formosa Cafe

Go down 
+24
Ани Пуенте
Nick Jonas
Sophia Summer
Nathan Scott
Ейври Уайт
Renesmee
Дияна МакКуин
Джесика Милър
Тейлър Бангшот
Дарън Кейн
Кари Престън
Lindsay Fawn
Виктор Кревйър
Дженифър Мейсан
Рейчъл Спаркс
Natalie Burns
Джейсън Сторм
Елизабет Дейвис
Артър Пендрагон
Меган Озера
Никол Коул
Jessica Alba
Annabelle Carter
Алисън Хоуп
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 32

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:31 am

Седнах на стола срещу него и си поръчах кафе. Младежът срещу мен започна да ми обяснява за доверието и че се разделил с приятелката си.
-Не няма проблем ..споделете за да ви олекне.-казах..
След мъничко сервитьорката донесе поръчката ми. Момчето започна да разказва.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:42 am

Каза ми да споделя и аз започнах..
-Значи, всичко започна така.. Срещнахме се тук, на онази маса. - посочих масата. - Всичко вървеше перфектно, нанесохме се у тях, защото аз обичах по-скромните къщички.И така нататък, и така нататък, и така нататък..Целувки, секс, любов.От всичко по много. От скоро си пишех с най-добрата ми приятелка от детството, Анджела. Смеехме се, говорехме си и изведнъж Ани влезе в стаята и ми заби шамар. Скарахме се, започнахме да си викаме..А всъщност снощи я видях да спи с друг мъж. Казах и, че съм я видял и я зарязах.. и сега стоя пред теб и ти разказвам историята.. - отпих от кафето си. - И на всичкото отгоре сега ще спа на улицата, защото продадох старата си къща..
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 32

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:49 am

-Леле!-възкликнах..- сякаш гледам сапунен сериал. Тя наистина ли...-започнах да режа изреченията.-и ти е забила шамар...леелеее.
Връзката им е вървяла добре до този миг...помислих сии отпих от кафето.
-А ти обичаше ли я?-попитах.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:52 am

Очуди се...каза, че сякаш гледа сериал.Аз се засмях.Попита ме дали я обичам..
-Ами да, обичах я, но като я видях с друг мъж всички чувства изчезнаха.. Незнам защо, но.. Е, добре, госпожице. Аз съм Ник, приятно ми беше..трябва да тръгвам.Ще си търся дом...И..извинете,че ви занимавах, просто трябваше да споделя, за да ми олекне.
Махнах й, и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Kaya Lourence


Брой мнения : 617
Join date : 29.03.2011
Име на героя : Kaya Lourence
Години на героя : 32

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:55 am

Той стана и тръгна..оставих парите на масата и тръгнах след него.
-Почакайте ..ъм може да останете да живеете при мен?! Ако нямате нищо против.-направих предложение.- Живея сама с кученцето ми.-засмях се.-Аз съм Кели приятно ми е.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
http://friends-of-themoon.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:58 am

Вече излизах и.. момичето ме настигна. Попита ме дали искам да живея у тях.Каза ми, че живее сама с кученцето си и че се казва Кели.
-О, Кели.. ами немога да откажа.Поне за малко, докато си намеря къща.. Аз съм музикант, ще намеря бързо пари за къща. Благодаря ти, Кели!-прегърнах я.-Много си добра..
Тръгнахме..
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyСъб Дек 17, 2011 11:09 pm

Без да кажа нищо на Сара, я поведох към едно от любимите ми кафенета. Отворих вратата и й позволих да влезе преди мен. След като се отделихме от навалицата в едно сепаре, келнерът дойде, за да вземе поръчките ни. Поръчах си "Айс кафе" и когато и Сара даде поръчката си, келнерът се отдалечи от нас. Беше някак интересно да се срещаш с нови хора лице в лице, вместо да стоиш пред монитора и да четеш кой какво е писал на стената ти или колко приятеля са сменили профилните си снимки.Исках да науча нещо интересно за момичето, но се притеснявах да не се покажа прекалено директен, но след краткото съмнение си промених решението и плахо и несигурно попитах:
-Сара, от кога си в Лос Анджелис и с какво се занимаваш? - усмихнах се чаровно и с поредното тъповато изражение поех поръчката си, когато келнера се появи и остави сметката. Усмихнах се галантно и взех касовата бележка преди Сара да успее да я види. Бях твърдо решен да платя сметката. Това беше най-малкото, което можех да направя, след нелепия инцидент с чантите, както и ядосаните хора, които потропваха ритмично с пръсти. Усмихнах се галантно и докато чаках Сара да наруши неловката тишина, тихичко и ритмично си потропвах с пръсти по повърхността на масата. Наоколо се чуваха откъслечни разговори, но се фокусирах върху момичето, което стоеше срещу мен. Усмихнах се невинно като малко дете и казах:
-Обещавам да не ти връхлитам като ураган повече, както и непременно да пробвам кухнята ти някой път. - засмях се и отпих от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Сара Макензи

Сара Макензи


Брой мнения : 92
Join date : 27.11.2011
Име на героя : Сара Макензи

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyСъб Дек 17, 2011 11:21 pm

-Ще съжаляваш, бъди сигурен-предупредих го с уж сериозен тон, но и двамата едва се сдържахме да не се разсмеем. Отпих от студения си чай и се насладих на чувството от течността в устата ми.
-Всъщност съм от Испания-усмихнах се при спомена за родината си, фламенкото и галантните испанци-танцувах и това беше моя живот, но поради стеклите се обстоятелства съм тук, за да започна професионално да се занивама с танци-най-вече фламенко и салса, а понякога и танго. Сега съм студентка, но след една година ще успея да следвам мечтата си-разприказвах се, а се притеснявах, че мога да го отегча. Не се привързвах лесно, но у Джейсън имаше нещо, което съсипваше цялата ми съпротива.
-Някой път трябва да отидеш в Испания. Страхотно е-беше истина, това беше една изумителна страна със интересни обичаи и страхотна храна.
-Ами ти? Откога живееш тук? И кое е твоето призвание?-усмихнах се и доизпих чая. Така и не успях да видя сметката, която се озова в ръцете на Джейсън по необясними причини.
-Предупреждавам, че единственото нещо, което мога да правя що-годе добре е салата и спагети. Чувствай се предупреден. Иначе нямам нищо против да дойдеш някой ден на гости-изрекох и изчаках търпеливо и той да ми сподели нещо за себе си.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyСъб Дек 17, 2011 11:55 pm

-Прекарал съм 18 години тук и честно да ти кажа, много ми харесва. Занимавам се с журналистика, а през свободното си време спортувам. - усмихнах се, едва сдържайки смеха си от предупреждението за кухнята на Сара. По принцип единственото ястие, което можех да приготвя се състоеше в това да вдигна телефона и да си поръчам пица. Тъповатото ми изражение отново се появи и казах на Сара:
-Ти поне имаш някакъв опит. А моят се състои във вдигането на телефона и поръчката на храна за вкъщи. - засмях се и си спомних препоръката й за Испания:
-Непременно бих отишъл някой път, но някак си не ми се ходи сам. Ще ми е скучно. - засмях се и отпих от кафето си. По принцип не се отпусках толкова лесно сред непозната компания, особено в женска такава, но имаше нещо окуражително в Сара, което ме караше да бъда себе си във всяка една секунда прекарана с нея. Усмихнах се галантно и когато приключих съдържанието на чашата си, повиках келнера и му заплатих необходимото, оставяйки му бакшиш:
-Аз черпя. - казах на служителя, който се готвеше да ми върне. Когато си тръгна, се обърнах към Сара и се подпрях на ръката си. Обстановката беше невероятна и нищо не можеше да я развали. Точно тогава мобилният ми звънна. Погледнах изписалото се име на дисплея и не казах нищо. Просто го изключих и казах:
-Не е възпитано да се говори по телефона, когато си в компанията на млада, привлекателна дама. - усмихнах се плахо и прибрах телефона в джоба си. Облегнах се назад и преди да изръся каквато и да е била глупост, попитах Сара:
-Има ли нещо друго интересно около персоната ти? - засмях се и погледнах към съседната маса, където седящите бяха вперили погледи в нас, изпивайки ни с очи.
Върнете се в началото Go down
Сара Макензи

Сара Макензи


Брой мнения : 92
Join date : 27.11.2011
Име на героя : Сара Макензи

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyНед Дек 18, 2011 12:05 am

-Не...аз съм най-обикновен човечец-усмихнах се и го подканих да вървим, защото хората ни гледаха странно. Впрочем, те винаги ме гледаха странно, заради изчанчените тоалети. Сега бях прилично облечена, но разбира се, бях с момче. Беше ми писнало от клюкарските им особи и навика им да се врат навсякъде.
-Ако е спешно звънни-посъветвах го. Не исках да му преча да си води разговорите, нито да му нарушавам плана-не съм толкова изискана, че да се обидя от това-отново усмивка зъфна на устните ми и излязохме от кафето.
Времето беше захладняло, буреносни облаци заплашваха да излеят порой над главите ни. Нямах чадър, а и бях трудноподвижна с чантите с храна. Очаквах всеки момент да ни залее дъжд.
-Джейсън...май ще вали. Трябва да ес прибирам-предупредих го със съжаление. Наистина не ми се искаше толкова бързо да се разделяме. Тъкмо се обръщах, за да си извикам такси и едри капки дъжд закапаха от небето.
-Мамка му-знам, че беше некултурно, ама сега ли точно трябваше да завали. Опитах се да се прикрия с якето си, но безуспешно. Супер! Отново цяла седмица на легло с хрема и кашлица, дрехите ми и грима ще отидат на кино.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyНед Дек 18, 2011 12:24 am

Без да му мисля много, свалих якето си и наметнах Сара с него. Обърнах се и спрях едно такси. Отворих вратите и казах на Сара, че разговорът не беше никак спешен. Подадох й торбите и извадих една визитка от джоба на дънките си:
-Относно якето - не се притеснявай... Просто ми звънни и ще дойда да си го прибера. - засмях се и отметнах косата от лицето си, защото дъждът така упорито валеше, че от мен се стичаше вода. Бях мокър до кости, но не ми пукаше особено. Шофьорът правеше недоволни гримаси и намеци, че е време да се разделяме, но просто му казах да почака малко. Не беше никак трудно да изчака. Така или иначе щеше да му се плати, но ето, че той напираше да тръгне.
-Против? - попитах Сара и след като затворих вратата, седнах до шофьора и му казах да кара накъдето каже госпожицата. Обърнах се и се усмихнах на Сара:
-Съжалявам, че се натрапвам така, но след като чух адреса, се сетих, че съм близо до дома ти. - засмях се и изпратих СМС на виновника за прекъсването ни преди малко. Облегнах се назад и с нетърпение зачаках да стигнем до крайната дестинация.
Върнете се в началото Go down
Harry Stylesss ;]]
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Harry Stylesss ;]]


Брой мнения : 53
Join date : 26.03.2012
Име на героя : Harry Stylles
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алек - брат
Гадже: Гадже:: Christina Grimmie
БФФ: БФФ:: Alisa Kerr [ANGEL ♥]

The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 EmptyПет Апр 06, 2012 6:39 am

Едно момче се доближи до надписа с името на кафето и видя че връзките му се отвързали. Той клекна и ги завърза, после тръгна към една маса на която имаше хартийка с менюто и издърпа стола назад. Той се наведе и седна, после си извади телефона и се обади на някого. Той направи късичък разговор и след това си прибра телефона в синята раница. Изведнъж една жена се надвеси върху.
- Да, какво ще поръчате - попита жената с писклив глас.
Хари поогледа с едното си око менюто и каза:
- Ами едно кафе, каквото и да е.
След като си изпи кафето видя че едно момиче идва към него. Той се обърна и видя че това е Адриана. Той поизчака докато тя пристигне.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Formosa Cafe  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Formosa Cafe
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Sunset Boulevard / Булевард Сънсет-
Идете на: