Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Ани Пуенте EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Ани Пуенте EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Ани Пуенте EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Ани Пуенте Vote_lcapКъщата на Ани Пуенте Voting_barКъщата на Ани Пуенте Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Ани Пуенте 3634557V Къщата на Ани Пуенте Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Ани Пуенте Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Ани Пуенте

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Май 19, 2011 6:59 am

Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines1
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines2
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines3
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines4
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines5
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines6
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines7
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines8
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines9
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines11
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines12
Къщата на Ани Пуенте HilltopHousebySafdieRabines10
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Юни 30, 2011 6:17 am

[b][i][color=blue]Пристигнахме. Уааааау! Къщата беше невероятна.Започнах да разглеждам.. и докато разглеждах се сетих, че имам концерт.Боже! Оставаха 10 минути.Набързо се настаних и тръгнах към мястото,където щеше да се проведе концерта..



Последната промяна е направена от Nick Jonas на Чет Юни 30, 2011 8:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Юни 30, 2011 8:17 am

Както си лежах в леглото,чух някой да звани на вратата.Първоначално се зачудих кой ли може да е.Докато вървях към вратата се сетих,че това може да е Ник.Когато отворих и го видях,му се метнах на врата и го прегърнах силно.След като се настани той се сети,че има концерт и излезе набързо.Реших да си взема душ и да се по отпусна.След душа,си облякох късата секси рокличка.Направих си хубава прическа и си направих секси грим.С нетърпение зачаках Ник да се прибере и да ме види.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Юни 30, 2011 9:01 am

След изморителния концерт се прибрах..Звъннах, Ани ми отвори. Боже, беше уникално красива!
-Много си красива, скъпа.- Целухнах я и влязах.
-Повод има ли .. или просто така се гласиш ? - засмях се аз..
Наистина беше много красива..
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyПет Юли 01, 2011 3:09 am

Седях и четях книга когато чух да се звани.Станах оправих се и отворих.и видях скъпия си Ник да се прибира.Прегърнах го.Когато попита дали има повод му казах че съм се нагласила за да излезем някъде след като се върне от кой знае къде.
Или трябваше да му кажа че зная че е имал концерт,но реших да не му казвам.Исках да видя дали ще се сети.
-Е скъпи къде беше толкова време?
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyПет Юли 01, 2011 6:10 am

Прегърна ме .. каза ми, че иска да излезем някъде.Също така, ме попита къде съм бил.
-Ами аз.. о боже.. толкова съм глупав. - засмях се аз. - Изнасях концерт..Хей знаеш ли, че едно момиче ми поиска номера. - погледнах я палаво и се засмях.
Наистина беше мноооого красива.
Къде ли искаше да излезем?Мислих да я попитам, но изчаках да видим как ще реагира.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyПет Юли 01, 2011 9:33 am

Когато видях ме той си призна се зарадвах.Но когато ми каза че някаква му е поискала номера ми стори че ме лъже.Все пак този палав поглед и тази усмивка не ми изглеждаха убедителни.А щом каза че е била красива работата започваше още повече да си личи че не е истина.
След това му казах че аз 100% ще изляза а ако той е уморен мога и сама да отида.А относно мястото където ми се ходеше.Е че как къде любимото ми място.Crank it up night club.Реших да го попитам дали иска
-Е скъпи искаш ли да отидем заедно в Crank it up night club?
-Или да отида сама?
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyСъб Юли 02, 2011 12:19 am

Изглежда не ми повярва.
Много й се ходеше на "Crank It Up Night Club".
Попита ме дали искам да изляза с нея.
-Добре, но немога веднага. Иди сама. Аз ще дойда след теб.Имам малко работа.
Тя се съгласи. Целунахме се. Преоблякох се.Аз бях готов, а тя още се гримираше. Целунах я и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Юли 07, 2011 12:17 am

Когато се прибрах от болницата, от скоро си пишех с една стара приятелка по интернет. Всяка сутрин, обед, вечер.. ние си говорехме, смеехме се и т.н.Докато..днес влезе в стаята и аз си пишех с нея.
-Здравей, Ани. Това е Анджела. Мнооого стара приятелка..още от детството ми .. - усмихнах и се.
Заби ми шамар..
-КАКВО ПРАВИШ?!-попитах я аз.
-Ник, с тази ли ми изневеряваш?!
-Не, разбира се, това е най-добрата ми приятелка!Нима ми нямаш доверие?!
-Все още не.. - каза ми тя.
-Охохо..Добре, тогава!Не ме занимавай!Махни се от живота ми и повече не ми се мяркай!Нещастница..снощи добре си прекарахте с ония от клуба нали?! - виках и аз. - После аз съм изневерявал.. не ме мисли за толкова глупав, Пуенте! Сбогом, кучко! - Тряснах вратата. Събрах си багажа и си тръгнах.. Но къде можех да отида.. не познавах никой..Ще седна в някое кафе, та ще видим какво ще правя. Казах и гадни думи, но бяха правилни! Снощи ми изневеряваше и не ми се правеха скандали вечерта.. но сега...
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте EmptyЧет Юли 07, 2011 9:12 pm

Когато се скарахме той започна да ме обижда.Не бях виждала тази негова страна.Но определено не ми харесваше.Когато каза да се махна от живота му.Аз му се изсмях в лицето.И му каза че това ще е най добре.Защото не искам да с човек който се държи като дете.И му казах че ако иска да знае когато правихме любов това бяха най-гадните вечери в живота ми.Странно беше че си измисли история че съм била с някакъв мъж предната вече.Та аз единствено отивам да потанцувам и да се позабавлявам,защото Ник е толкова скучен.Пък и нищо не е станало.Та аз дори с никой не съм говорела.Когато ми каза че съм кучка му забих един хубав шамар.Чак пръстите ми се отбелязаха на бузата му.Щом си тръгна се зарадвах.Най накрая приключих тази смешна връзка.Беше ми гадно единствено че му се доверих.Но знаех че никого повече нямаше да се върна при него.Честно казано не ми беше мъчно че се разделихме.Знаех че с такъв идиот нямам бъдеще.След като минаха няколко часа.И се успокоих след спора.Облякох най-хубавите си дрехи и излязох.Все пак нямаше да седя в къщи и да плача за този глупак.А аз знаех че уж приятелката му всъщност му е любовница.Няма да казвам кой ми го е казал но просто го знаех.Само се чудех къде ли ще отиде защото този глупак си продаде къщата.
След тези мисли излязох от вкъщи и се запътих към някой бар.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Къщата на Ани Пуенте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Пуенте   Къщата на Ани Пуенте Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ани Пуенте
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Алек
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Нейтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: