Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Nick.  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Nick.  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Nick.  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Nick.  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Nick.  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Nick.  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Nick.  EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Nick.  EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Nick.  EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Nick.  Vote_lcapКъщата на Nick.  Voting_barКъщата на Nick.  Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Nick.  3634557V Къщата на Nick.  Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Nick.  Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Nick.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyСъб Юни 25, 2011 12:27 am

Къщата на Nick.  Pringle-pool-house-head-on-copy
Малка, скромна, но уютна къщичка. С малко дворче, гараж и басейн. Щом влезеш в къщата попадаш в малко коридорче. Наляво е тоалетната а точно срещу теб е хола, който е доста голям.Преди него е спалнята ми. С гардероб, в който държа дрехите си, телевизор, компютър, видеоигра и легло за двама.Обувките ми са в малко портманто в коридора. Кухнята е доста луксозна.С всички прибори, които са нужни за един готвач..въпреки, че не съм добър в готвенето.В хола също има няколко интересни книги, които никога не ми омръзват.Отвън до басейна има чадъри и шезлонзи под тях.Доволен съм от домът ми.
Върнете се в началото Go down
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyСъб Юни 25, 2011 9:14 am

Съседите ми бяха звъннали.Казаха ми,че имало авария с басейнът..Когато се прибрах всичко беше във вода,но за час или два бях оправил всичко.Това момиче Ани беше наистина уникална.Бих искал да се опознаем повече,но знам,че тя е момичето за мен! Да, вярвам в любовта от пръв поглед..Много я харесах,наистина.След,като всичко беше готово,хапнах, гледах телевизия и заспах, мислейки си за утрешния ден..Все пак Ани щеше да ми дойде на гости..
Върнете се в началото Go down
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyСъб Юни 25, 2011 7:13 pm

Събудих се..Гледах телевизия около 30 мин. и станах.Днес трябваше да разходя кучето на съседите..Измих се, облякох се и тръгнах.Взех малкия Бъстър и тръгнахме из парка..Като се прибрах хапнах и започнах да подреждам къщата.Чудех се.. дали да й направя романтична вечеря или просто да се опознаем..Да, предпочитам вечерята.Отидох до магазина купих всичко нужно,но незнаех какво обича.. Надявах се, това което й бях приготвил да и хареса.. Сложих всичко в хладилника и излязах, защото още беше рано..
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyНед Юни 26, 2011 12:35 am

Днес всичко започваше добре и се чудех какво ли ще стане през озстаналата част от деня.Все пак имах среща с Ник и ми беше любопитно какво ще направи.Нали срещата ни е в него.Щом почти стана време започнах да се приготвям.Облякох една къса секси рокличка.Обух едни обувки на висок ток и си направих страхотна прическа и излязох.
Отидох до един магазин и купих една бутилка червено вино.За да не ходя с празни ръце.След това отидох до тях и звъннах на вратата.И зачаках.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyНед Юни 26, 2011 3:25 am

Всичко беше готово.Някой звънна на вратата.Щом отворих видях Ани.Очите ми блеснаха.Усмихнах й се и я поканих да влезе.Носеше вино..любимото ми.
Господи.. изглеждаже много секси!
Закрих и очите с моите ръце и й казах просто да върви напред.Щом стигнахме до вечерната маса и ги отворих.Изглежда много и хареса.Настанихме се.. Свещите бяха запалени..Мисля, че беше доста романтично.Доста се старах..Сега очаквах мнението й..
-Е харесва ли ти, Ани? - попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyНед Юни 26, 2011 10:44 pm

Когато Ник отвори вратата видях как очите му блеснаха.Стана ми странно когато ми закри очите с ръката си,но реших че ще е нещо хубаво.Когато си махна ръката и видях какво е направил направо не можах да повярвам на очите си.Той ме попита дали ми харесва и реших да му отговоря.
-Да много ми харесва.Доста е романтично.
След това седнахме той отвори червеното вино и напълни чашите.После вдигнахме тост.Докато отпивах от виното го гледах съблазнително.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyПон Юни 27, 2011 3:02 am

Tq mi kaza, che i e haresalo mnogo..Dokato piehme ot vinoto tq me gledashe dosta syblaznitelno..Izpivashe me s pogled. Hapnahme, opoznahme se.. wsichko wyrweshe po plan..
-Ani, iskash li da widsih spalnqta mi ?
-Da. - kaza tq.
Trygnahme.. tq wyrweshe pred men, a otzad izglejdashe bojestweno.. ne bqh ot oniq, koito mislqt samo za sex, no tq beshe neweroqtno sexy.. Wlqzohme w spalnqta.Pokazah i q i .. w edin moment.. zapochnah da q celuwam, a na neq izglejda i hareswashe.. prodyljawahme i prodyljawahme..


-----------
Pyrvo iskam da se izvinq za latinica.. pisha ot zala kompa mi se razvali -.-
Vtoro.. Ani sigurno do utre vecher nqma da moga da pisha shot ne se znae koga shte mi vyrnat kompa .. da znaesh :]
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyПон Юни 27, 2011 4:00 am

Както си вечеряхме и опознавахме Ник ме попита дали искам да отида да видя саята му.Помислих си че ще е доста интересно да видя дали ще се престраши да направи нещо и затова казах да.Докато се качвахме ми се стори че ме зяпа,но не казах нищо.Когато влязохме в стаята му.Както я разглеждах той започна да ме целува.Целувките му са толкова сладки и запленяващи че чак не ми се искаше да спрем.Това продължи дълго.След това той ме сложи на леглото си и продължаваше да ме целува навсякъде.След което започна да повдига рокличката ми.И знаех на къде отиват нещата.Но ми беше много хубаво.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyВто Юни 28, 2011 3:26 am

Легнахме на леглото..Започнах да повдигам рокличката и .. след което нацяло я свалих.Съблякохме се чисто голи и започнахме..Бавно прониквах в нея..Беше уникално.След дълъг и мощен секс легнахме на леглото сгушени един в друг..
-Ани, след всичко това.. искаш ли между нас да има нещо повече от приятелство?
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyВто Юни 28, 2011 5:24 am

Както си лежахме гушнат той ме пипита какво ще стане след това.Чудех се какво да му кажа.Честно казано много го харесвах пък и одавна не бях се чувствала толкова добре.Само че не се бяхме опознали много добре.Но честн казано това нямаше голямо значение.Затова реших да съм искрена с него.
-Ник......много те харесвам и с удоволствие бих желала това да не е последния път в който се виждаме.Знам че не сме се опознали много но можем да пробваме.Нали се сещаш да станем гаджета.
-Така че искаш ли?
И го погледнах право в очите.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyВто Юни 28, 2011 6:03 am

Каза ми,че много ме харесва и че наистина иска да сме заедно.Попита ме дали и аз искам.
-Разбира се! Аз наистина съм сигурен, че ти си правилната за мен..Обичам те,Пуенте!-целунах я.- Между другото нали нямаш нищо против да ти викам така?
Бях много радостен..
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyВто Юни 28, 2011 8:01 am

Когато каза че е съгласен много се зарадвах.Все пак го харесвах.
А относно това което ме питаше веднага и категорично му казах.
-Предпочитам да ми казваш Ани.Не обичам да ме викат по фамилия ако не е официално.
-А сега какво ще правим?
-Тук ли ще останем или ще излезем?
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyВто Юни 28, 2011 6:17 pm

Тя много се зарадва. Попита ме дали ще излезем някъде или ще останем тук.
-Предпочитам да излезем някъде..ти предложи.. да се разкараме някъде, а после да минем през.... The Formosa Cafe.Виж аз живея сам, ако искаш нанеси се у нас.Да, да.. НАНЕСИ СЕ ! Ако искаш, разбира се.-засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyСря Юни 29, 2011 2:41 am

Той ми предложи да излезем и да се отбием до кафето в което се запознахме.Но много много не ми се ходеше там.Искаше ми се да отидем до някое нощно заведение и реших да му го предложа.
-Искаш ли да отидем в Crank it up night club?
А относно въпроса да остана в тази къща.
-Скъпи съжалявам но не искам да живея тук.Предпочитам ти да дойдеш да живееш при мен.Съгласен ли си?
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyЧет Юни 30, 2011 6:07 am

Тя искаше да идем в някой нощен клуб.. и аз се съгласих.Също ми каза, че иска аз ад се нанеса при нея..
-Ами..добре.Дай ми адресът си, разкарай се, купи си нещо.. Аз ще се нанеса и после имам концерт.Като свърша ще те чакам в новото ми "вкъщи".-дадох й пари, целунахме се и тя тръгна.
Върнете се в началото Go down
Nick Jonas

Nick Jonas


Брой мнения : 128
Join date : 23.06.2011
Име на героя : Nick Jonas
Години на героя : 37

Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  EmptyЧет Юни 30, 2011 6:11 am

Започнах да си оправям багажа. Извиках хора от една фирма, за да си преместя мебелите. Докато ги чаках си събирах дрехите, обувките.. Всичко, което ми е нужно.Изпразних и басейнът. Сетих се, че имаше един човек, който искаше да купи къщата. Обадих му се. Срещнахме се, продах къщата и се прибрах.Хората от фирмата тъкмо бяха дошли.Сложихме всичко в камиона и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Nick.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Nick.    Къщата на Nick.  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Nick.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Алек
» Къщата на Беки
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Нейтън
» Къщата на Мелиса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: