Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Нейтън EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Нейтън EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Нейтън EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Нейтън EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Нейтън EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Нейтън EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Нейтън EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Нейтън EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Нейтън EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Нейтън Vote_lcapКъщата на Нейтън Voting_barКъщата на Нейтън Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Нейтън 3634557V Къщата на Нейтън Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Нейтън Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Нейтън

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПон Апр 25, 2011 1:35 am

Къщата на Нейтън Tyger_woods_house_01
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПон Апр 25, 2011 1:37 am

Тръгнахме към нас.наистина беше хубаво,че ще `и покажа дома си,и се надявах да успеем да направим нещо повече от приказки,но все пак нямаше да насилвам късмета си и ще бъда просто себе си.
-Пристигнахме! - казах `и и посочих къщата си. - Ето тук живея. - съобщих и двамата влязохме вътре. - Надявам се да ти хареса.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПон Апр 25, 2011 6:42 am

Вървяхме по улицата и най седне пристигнахме.Къщата беше огромна, с басейн и..просто нямах думи.
-Супер е..наистина е супер! - започнах да се смея вървеейки към входната врата.Хванах го през кръста и опях глава на тякото му.Не беше много удобно, ако вървиш, но аз се спрях и го целунах.Оделих устни от неговите, но не можех да се наситя, затова го целунах още веднъж страстно и продължително..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПон Апр 25, 2011 6:45 am

Влязохме вътре и започнахме обиколката на къщата.След като обиколката свърши влязохме в кухнята.Аз взех две бутилки бира и отидох в хола при Хейли.
Подадох `и едната бутилка,след което седнах на дивана и се обърнах към нея.
-Какво ти се прави,скъпа? - попитах я аз,като се наведох леко към нея,за да я целуна.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПон Апр 25, 2011 6:56 am

Какво ще правим, беше труден въпрос поне за сега.Той се наведе, но аз му спестих усилията и се надигнах, за да го целуна.Отново не можех да му се наситя, да му се нарадвам.Целунах го отново и прокарах ръка под тениската му.Сърцето ми биеше лудо, дори дрехите ми пречеха.Оделих устни от неговите и бутнах на дивана, седнах в него и отново усните ни се стрещнаха.Съблякох горнището си и отново го целунах..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПон Апр 25, 2011 8:10 am

Явно Хейли искаше да продължим нататък и да стигнем по - натам от една невинна целувка,или две.Тя скочи в скута ми и свали горнището си.Аз последвах примера `и и на свой ред свалих своето.
Усминах се и се отпуснах.
-Почвай ме! - засмях се аз и разперих ръце,след което я целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 12:00 am

Беше страхотно, фантастично неможех да го опиша, нямах думи, но те не ми биха нужни.Той свали горнището си и..просто ме омая, краката ми се разтрепериха за пореден път.Наведох се и го целунах още веднъж все едно ни беше за последно.Впих пръстите на едната си ръка в косата му, а с другата го хванах за врата.Започнах да го целувам на всякъде, радвах му се нещо повече от това, като малко дете на първата си плюшена играчка.Надигнах се, за да го целуна още веднъж, устните му - най-ненаситното място по тялото му..


Последната промяна е направена от Haley James на Вто Апр 26, 2011 12:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 12:12 am

Можехме да продължим в хола и никой нямаше да ни чуе,но аз исках да отидем в моята стая на по - спокойно и тихо място.Където да има повече уединение.Хванах я за ръката и двамата тръгнахме нагоре.Полу - голи.Тя поиска да си вземе дрехите,но аз я спрях и я качих на конче.
Стигнахме горе.Оставих я на леглото,след което започнах да я целувам страстно и съществеменно да събличам бельото `и.Накрая и двамата бяхме голи,а целувките продължаха.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 2:55 am

Това вече бешо по добре, хол или спалня избора беше ясен.Изгарях от желание всичко да започне и нокога да не свърши.Обсипа ме с целувки които, продължаваха и продъвжаваха, но сега те не ми бяха достатъчни.Отново седнах в скута му и продължих с целувките.Най-седне, моментът гойде, той започна да прониква в мен отново и отново.Не мислех за нищо освен за този миг, които неисках да свърши никога..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 4:06 am

И докато всичко беше страхотон,ние продължавахме с пълна сила.Не исках всичко да свършва.Но както всичко хубаво в живота,така дойде и края на нашата любовна игра.Легнахме на леглото ми,повече от изморени.Дишахме тежко и се галехме.Придърпах я към себе си и я погледнах в очите.Честно дас и приязная,това беше доста хубаво прежививяне,и вероятно щях да го повторя,но просто не сега.Сега бях много изморен и нямах възможност да мисля за друго нещо.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 5:51 am

Всичко свърши, но не исках, не трябваше.Той ме придърпа към себе си и отново усетих кожата му, парфюма му, дъха му..намерих сили за още една целувка, която сякаш ми беше за последно.Усмихнах му се и заспах, в него в обятията му.Последното което видях преди да заспя беше чесовника показващ точно 4:23 и неговото лице.След дълбокия сън, който налегна и двамани, най-седне се събудих, но за жалост сама.Отново погледнах часовника, които показваше 11:13, бях се успала доста, но не ме интересуваше.Станах и увих чаршафа около себе си.Тръгнах надолу по стълбите, но лицето ме срещна отново.Най-прекрасните"Лека нощ!" и "Добро утро!"..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 6:23 am

След прекрасната вечер,реших,че е време дабъда по - добър приятел,и сутринта,когато станах се облякох набързо,а после, аз веднага слязох долу.Започнах да ровя из къщата.Не знаех защо съм купил толкова продукти при положение,че не можех да готвя.Взех телефона си и набрах номера на пицарията,тя беше на бързо избиране.От другата страна се обади мил женски глас,който ме попита каква пица искам.И понеже не знаех каква пица яде Хейли,поръчах от всички видове.
Няколко минути по - късно пицата дойде,аз отворих всички кутии и ги сложих на масата,след което седнах на стола и зачаках Хейли да дойде.Не исках да я будя,защото щеше да е много тъпо,да отида и да се правя на клоун,за да я будя,и накрая тя да се ядоса.По едно време,вече когато се канех да нападам пиците сам,Хейли дойде.
-Добро утро,Хейли! - усмихнах се аз. - Сядай,време е за закуска. - казах `и и се засмях.Тя седна,а аз отидох при нея,за да си открадна една целувка и да `и сипя малко кафе.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 6:31 am

Всичко беше прекрасно докато не видях масата, цялата отрупана с пици.
-Добро утро! - казах му и го целунах.
-Боже..ти лид ли си..как смяташ да изядем всичко това, и пица за закуска! - стоях ококорена, а после се разсмях.
-Това го прибирай в хладилника или незнам къде, ще направя закуска! - усминха се и откраднах още една целувка от сладките му устни..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 6:37 am

Тя поиска да прибере всичко в хладилника,при което се засмях ис е приближих към нея.-Не.Днес няма да правиш нищо,сега аз ще те нахраня,а после ще си доволна. - казах `и и се засмях,след което я попитах коя пица си избира.Тя посочи небрежно едната от кутиите,след което ме изгледа странно.Аз прибрах останалите кутии,след което занесох пицата в хола,а после вдигнах Хейли на ръце и я поведох към хола.Седнах на хола и я придърпах към себе си.Сложих я да седне в скута ми,а след това отворих пицата `и и подадох едното пърце,не исках да използва ръцете си,затова сега аз щях да я храня.-Дано това да е по - добре,и никъде няма да мърдаш. - засмях се отново и `и подадох следващото пърче.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyВто Апр 26, 2011 6:51 am

Толкова е скадък и мил и..когато ме вдигна на ръце..Бутнах ръката му и го целунах, не се наситих отново, никога не можех.Отхапах едно парче от пицата и се усмихнах, но беше прекалено неловко, смеха ме заля.Трудно преглътнах пaрчето, но и тогава успях да го целуна още веднъж.
-Хайде де и ти яж, не искам да отслабнеш и да станеш клечица, а аз някой сумист с тезе пици! - засмях се отново и отхапах още ведниж от парчето..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyЧет Апр 28, 2011 7:01 am

Засмяхме се.След малко вече се бяхме уцапали,аз се изправих и отидох да се измия.Хейли ме последва.След като и двамата се измихме се обърнах към нея и я зачаках да каже нещо.
След като не каза нищо,реших да взема нещата в свои ръце.Пригърнах я и се усмихнах.
-Какво искаш да правим днес? - попитах я аз,а тя ме погледна като гръмната. - Някакви идеи? - засмях се на изражението `и.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Апр 29, 2011 7:19 pm

-Незнам..! - поклатих глава и се засмях.Отново го целунах страстно и продължително.
-Сетих се..! - казах подстачаийки като малко дете. - ...довечета има парти на плажа нека да идем!! - направих ангелска физиономия, за да се съгласи.Той поглати глава с знак на съгласие, а аз го целунах ще веднъж.
-Сега излизаме, нали?? - направих се, че го питам защото нямаше да ми откажа, е поне така мислех..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 12:09 am

Тогава тя попита дали излизаме.Това беше доста труден въпрос,а отговора беше много по - труден.Замислих се,как да `и го кажа,за да не я нараня.-Хейли,за мен това беше просто секс! - будите ми прозвучаха ужасно.Не знаех какво да правя,но по - добре така,отколкото да я излъжа и тя да остане с празни надежди. - Може би,след време,когато разбера кой е брат ми.Когато се установя,когато съм по - свободен,но просто не съм готов за нещо повече от секс. - казах `и бързо и влязох в банята.Нямах желание за никакви лигави работи.А и Хейли много избързваше.Взех си един бърз душ,а когато излязох тя стоеше на леглото и плачеше.Не знаех какво да направя,затова се приближих към нея.Нямаше смисъл да я утешавам,при положение,че аз съм я наранил.Просто се облякох и я погледнах.-Не отговори на въпроса ми,какво ти се прави днес? - попитах отново,този път по - настоятелно.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 1:14 am

Думите му бяха единственото нещо което ми беше достаъчно, за да си тръгна.Излезе то банята и ме попита какво ще правим.
-Нищо, ти ще си намериш някоя друга, за да направиш същото с нея, а аз ще си тръгна! - казах ядосано и продължих да плача.Останах неподвижна няколко секунди.Съвзех се и посегнах да взема горнището си и тръгнах към вратата..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 2:03 am

Тя си тръгна,а аз тръгнах след нея.
-Хейли,спри. - казах аз,но тя продължаваше.Изпреварих я и заключих вратата под носа `и.Тя се обърна към мен. - Прекалено много искаш от мен. - започнах аз. - Та,аз съм Нейтън Скот,най - бездушното копеле. - продължих. - Обикнах те,но просто тези неща не са за мен,много искаш от мен.В деня,в който те целунах за първи път,разбрах,че си различна.В деня,в който ме целуна,аз разбрах,че се променям,но прекалено много искаш. - продължих баз да ми мигва окото,защото това,което говорех не беше нищо друго,освен истината. - Ако искаш сега си тръгни,но да знаеш,че аз няма да те гоня,защото не съм сигурен в чувствата си към теб,прекалено много прибързваш,а аз не мога да имам връзка с момиче,което толкова бърза,затова забави темпото и ме остави да те опозная,не мога да започна да излизам с теб,при положение,че не знам кой е любимия ти цвят,например.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 2:20 am

Препречи пътя ми и заключи вратата.Започна да говори, че той бил такъв, че съм бързала и т.н.
-Можеше да не го казаваш така!Спа с мен и вече не съм ти нужна!Преди да ми кажеш това, какво очакваше да ти се моля да остана?!?! - казах всичко на едни дъх.Хванах рамото му в опит да го бутна за да мога да изляза, но нямаше смисъл.
-Отвори вратата! - бутнах го по-силно, но той стоеше на едно място, чакаш отговора му няколко секунди, но той така и не идваше..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 2:25 am

-Казвам ти ги го за последен път. - започнах отново и извъртях очи. - Отвън има много момичета,които искат да са с мен и мога да имам всяка,но аз искам теб,просто не трябва да прибързваш толкова,а относно това,че е било само секс... - на това вече не можех да отговоря.Всъщност тогава излъгах,за да не се налага да `и казвам истината и да я оставям с празни надежди. - То беше лъжа,но не исках да ти давам напразни надежди,защото ти винаги ще бързаш. - казах аз и вдигнах вежди. - Чакай малко. - спрях се изведнъж. - Ти ме използваш само за секс и целувки,нали? - попитах я,а тя ме погледна невярващо.Започна да отрича. - Тогава го докажи,като останеш един ден с мен,без да искаш да правим любов,а вечерта,ще ти кажа какво е станало... - предположих аз. - Има ли сделка? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 3:30 am

-Естествено, че бих остнала!Всичко това, което с случи нокога не е било заради секса, и никого няма да бъде!! - казах му го толкова ясно, за да си го набие вглавата.
-И повярвай ми, тази вечер нямаше да го направим! - казах му го още по високо, а после смених тона си.
-И така, какво следва?? - попитах го весело, изртивайки сълзите си.Чувах думите в главата си, всичко се повтарщше, опитах се да го изолорам и да обърна внимание на думите му..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 3:35 am

-Не знам,просто исках да те спра. - казах аз съвсем откровенно. - Сега ако искаш може да отидем някъде. - предложих аз и се усмихнах леко насила. - Избираш мястото и ме завеждаш там. - повдигнах едната си вежда и се усмихнах загадъчно.Тя тръгна да ме целува,но аз я спря. - Нали се разбрахме да я караме бавно. - усмихнах се и открючих вратата. - Двамата застанахме пред вратата. - Е,какво измисли и не ми казвай,че не знаеш.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън EmptyПет Май 06, 2011 3:48 am

Място, място..??! - мислех си аз, но не ми хрумваше нищо.
- Може да се разходим и да хапнем някъде! - казах заключително и се ухилих.
-Добре де, караме я бано, но една прегрътка като приятели? - казах и надигнах едната си вежда и се усмихнах.Слязох по стъпалата и го изчаках да заключи.Усмихнах му се още веднъж и заедно тръгнахме по алеята.
-Амм, пеша или с кола?? - попитах го. - ..моля те пеша! - наравих ангелска физиономия и после се засмях чакайки отговора му..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Sponsored content





Къщата на Нейтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Нейтън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Алиса Кър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: