Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Беки EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Беки EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Беки EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Беки EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Беки EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Беки EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Беки EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Беки EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Беки EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Беки Vote_lcapКъщата на Беки Voting_barКъщата на Беки Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Беки 3634557V Къщата на Беки Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Беки Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Беки

Go down 
АвторСъобщение
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyНед Апр 17, 2011 1:23 am

Къщата: Къщата на Беки Warringah-Road-House-by-Corben-Architects-1
Всекидневната:Къщата на Беки Ta1d6g1h0rptsw3hz2km
Кухняата:Къщата на Беки Effeti-misura-wood-kitchen
Банята:Къщата на Беки 020-thumb
Вторият етаж:
Стаята ми:Къщата на Беки Bedroom_GK
Банята ми:Къщата на Беки Bathroom%20remodeling
Гардероба ми:Къщата на Беки 2306572U
Офаса ми:Къщата на Беки 7vp6qpx4ji5g3biykqv
Терасата:Къщата на Беки P2fwvnnfbpjmol3yotk
Библиотеката:Къщата на Беки Wooden%20houses.0.
Отвън:
Закрития басейн:Къщата на Беки 660_200_2
Открития басейн:Къщата на Беки Swimming_pool_new_small
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyВто Апр 26, 2011 6:37 am

Повървяхме малко и след около 15-20 минути бяхме пред огромната и празна къща.Спрях се и бръкнах в чантата си за да извадя ключовете.Приближих се и отключих вратата.
-Хайде може да влизаме,тръгваш на право и после свиваш в дясно и ще се озовеш в хола а ако искаш да пиеш нещо кухнята е от другата страна,а аз отивам да се преоблека.А и се надявам че къщата ти харесва.-усмихнах се леко и изтичах нагоре по стъпалата и веднага се шмугнах под душа.След 10 минути бях готова и се чудех какво да облека.Харесах си едни къси дънки и бял потник,когато се обърнах на вратата се беше облегнал Алън.Дори не бях го чула кога се е качил.Оглеждаше ме от глава до пети.
-Е как изглеждам?-засмях се леко и зачаках отговора му....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 6:23 am

Двамата тръгнахме към къщата `и.След известно време се озовахме пред сградата,а аз останах наистина изненадан.къщата беше страхотна.Заедно с Беки влязохме вътре.
Тя ме опъти накъде е хола,а след това се качи нагоре.Аз отидох в хола,но ми беше много скучно.Качих се нагоре по стълбичките и след малко обикаляне се озовах в нейната стая.
Беки стоеше,и тъкмо се обличаше.Тя ме видя,и вместо да почне да ме гони,тя попита как изглежда.
-Супер си! - успях да кажа.Може би,защото тя беше много хубава,дори и в подобни дрехи.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 6:29 am

Той ми отговори че изглеждам супер,аз леко се изчервих и се усмихнах.И изведнъж в главата ми светна че дори не знам на колко е години.
-Хей,Алън забравих да те попитам на колко си години.-и се изсмях леко.
Не знам какво ми стана и тръгнах да се приближавам до него спрях се на 1-2 крачки от него и се вгледах в големите му красиви очи.
-Какво ти се прави,къде искаш да идем ако искаш може да останем и вкъщи?-и отново тази палава усмивка се появи на лицето ми,от скоро бях прекалила да се усмихвам така....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 6:34 am

Тогава тя попита на колко години съм.Разперих ръце в страни и се засмях.
-На колко ти изглеждам? - попитах я,тя също се засмя. - На 25 години съм. - обесних после,след което се загледах в нея.Тя предложи да отидем някъде,или просто да останем тук.
Замислих се над предложението `и.
-Всъщност,може да останем тук. - вдигнах рамене и се усмихнах чаровно,след което двамата тръгнахме надолу по стълбите.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 6:41 am

Ах този бандит,само се закачаше с мен,казах да останем у дома и той веднага се съгласи,но аз разбира се бях също доволна,даже доста.Много се надявах да реши да останем вкъщи.Е все пак се успокоих като разбрах че е на 25,предпочитах да е по-голям от мен.
-Е след като избра да останем тук.Какво ти се прави?-след думите си се засмях,само го питах.-Имаш много хубава и игрива усмивка,много е сладка.-Той беше невероятен.Имаше страхотна и чаровна усмивка която много ме радваше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 6:53 am

При думите `и леко се изчервих,но реших да запазя самообладание и да се държа както трябва.Двамата слязохме долу и седнахме на един диван в хола,след което тя донесе няколко бутилки с алкохол.
Придърпах едната бутилка и веднага я надигнах.Надявах се,да не помисли,че съм заклет пияница,който се усамотява с бутилката при първа възможност.
Тя седна до мен,а аз се обърнах към нея.На лицето ми грееше усмивка,но тя не се дължеше на алкохола,просто много харесвах Беки като човек и прочие.
И тогава се сетих,че не знаех почти нищо за нея.Видяхме се на плажа,а сега сме у тях и пием алкохол.Реших да се пристраша и да я попитам.
-Разкажи ми повече за себе си,Беки! - подтикнах я аз,като не исках да звуча нахално,или нещо от този сорт,просто исках да зная повече за нея.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 7:02 am

Седнах до Алън след като донесох малко алкохол за отпускане и най-забавното беше че ме попита да му разкажа за себе си.
-Ха да ти разкажа за себе си щом си готов ще ти кажа-засмях се и продължих-Ами живея сама от скоро,работя като актриса,не съм имала много продължителни връзки защото не откривах точния,до сега съм имала една сериозна връзка след която бях съсипана.Не съм от онези момичета който спят с някой за една нощ,правя това само когато искам да се утеша но това е много рядко срещано при мен.Обичам романтиката.На 21 години съм.Обичам баскетбол,да плувам и всякакви други спортове но тези двата са ми най-любими.Мразя да съм сама,а е доста трудно да не си сам след като живея в тази голяма и празна къща.Аз съм лесно избухлива,но държа на приятелите си и съм верен приятел.Ами това е основно.Сега е мой ред разкажи ми за себе си.-и се усмихнах палаво но този път беше нарочно...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 7:12 am

Тя ми разказа набързо малко за себе си,след което поиска да разбере и за мен.Нямах нищо против да `и разкажа,но просто историята ми беше доста скучна и тя бързо щеше да се отегчи и да спре да ме слуша след първите десет секунди.Или поне така правеха останалите,които чуеха историята ми.
-Така,роден съм в Ню Йорк.Израстнал съм в богаташко семейство,но това не ме е променило изобщо.Баща ми умира,когато съм бил на 12 години.На 18 един смахнат режисьор ме открива и ми предлага да се снимам във филм.Тогава започвам да се снимам в много филми и същевременно да обикалям света.Аз съм от хората,който обичат партитата,дори си имам домашен любимец,който можеш да видиш,когато ми дойдеш на гости. - намигнах `и и се облегнах назад,отпивайки от бутилката с алкохол,която държах.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 7:31 am

-О,интересна история,аз също съм от заможно семейство.Едва на 16 ми се снимах за 1 път в един сериал, който стана доста известен,на 19 се преместих от Ню Йорк в Лос Анджелис за живея сама и да се развивам.Баща ми е филмов режисьор и не се виждаме често както и с майка ми и сестра ми.-леко се натъжих но тъжната история бързо изчезна от лицето ми защото усетих как ръката на Алън се плъзга по рамото ми,обърнах се към него.-Хей така и така съм сама тук искаш ли да остане да пренощуваш тук,знам че едва се запознах ме но ми е приятно когато имам компания и то правена от някой красив и мил като теб.-усмихнах се палаво и облегнах главата си върху рамото на Алън.-Предложи нещо за правене?
Отново се изсмях...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 7:42 am

Очевидно алкохола `и действаше доста странно,тя предложи да остана да спя у тях.Това ми се стори много прибързано,но когато погледнах към алкохола,се съгласих.
Надигнах бутилката и я изпих цялата,след което се обърнах към Беки.Тя искаше някакви идеи,за това какво ще правим.Това вече наистина ме учуди.Нямах представа какво може да правим.
Аз бях по купоните,но двама човека на превят купони.
-Не знам! - казах аз и се изправих,след което отидох до тоалетната.След малко се върнах,а тя стоеше на дивана и всеки момент щеше да заспи.Седнах на един стол,който се намираше точно срещу дивана.Между стола и дивана стоеше масата.
-Май ти се спи. - предположих аз и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 7:53 am

-Хаха не ми се спи, тъпо ми е ,но ми дойде една голяма идея да си направим бой с възглавници- и започнах да се смея силно -и спокойно това не е от алкохола аз съм си такава,обичам купоните но сега не ми е до купони но някой път ще си направим.-и му намигнах леко дяволито.
-А аз така и не получих отговор дали ще останеш да спиш тук,знам че е прибързано,но ми е приятно да стоя с теб пък тази седмица ми се събра доста чувствам се много по-добре когато си говоря с теб,пък ми е доста чудно че се привързах към теб толкова бързо.Надявам се и на теб да ти е приятно с мен.-лека усмивка се появи на лицето ми след което станах и отворих вратата на терасата и излязох да погледам красивото пълнолунието.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 7:56 am

Тя попита какво съм решил за това да остана и ми предложи бой с възглавници,след което излезе от стаята и излезе на терасата,тя се загледа,а аз останах вътре за да си допия алкохола.
По едно време и на мен ми доскуча и реших да изляза при нея.Застанах до нея и се усмихнах.
-Ще остана да спя тук,но относно боя с възглавници...не мисля,че е много добра идея,не си падам по тези...момичешки неща,дано не се сърдиш,но ми се доспа,къде трябва да спя? - попитах я направо аз.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyСря Апр 27, 2011 8:07 am

След малко и той излезе и ме попита къде да спи,защото се съгласи да остане.
-Амиии.... може в моята стая ако не те притеснява,защото стаята за гости е в ремонт и все още не е обзаведена,но ако е проблем ще останеш в моята стая а аз ще спя на дивана.-и се засмях звучно.-Пък за боя с възглавници, недей да обръщаш внимание на моите глупости.А и да не забравя ако искаш да си вземеш душ едната баня е в края на коридора а другата еее първо трябва да минеш през стаята ми и тогава ще влезеш в банята ти решаваш,аз ще ти дам хавлия, но ако не е проблем да вземеш бързо решение защото и на мен ми се доспа а трябва да се изкъпя.
Изведнъж се обърнах и го хванах за ръката и го заведох в банята на първият етаж а после през моята стая и в моята баня,след малко излязохме и го оставих да реши и слязох до хола да разчистя.
-Като решиш,влизаш в бежовата врата в стаята ми и влизаш в гардероба ми там си избери някаква хавлия ако решиш да се къпеш,а ако направо ще лягаш ме извикай.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyЧет Апр 28, 2011 7:05 am

Изкъпах се набързо,след което отидох и легнах на приготвения диван,не исках да спя в леглото `и.Струваше ми се прекалено прибързано и нахално от моя страна.Нямаше начин да спя в нейното легло.
На сутринта се събудих от някакъв странен шум.Когато погледнах към телефона си установих,че този странен шум идва от мен.Изправих се и набързо се облякох.
Излязох от къщата на Беки.Явно се омитах без да кажа дори и чао.А дори не бяхме спали.Какво ми ставаше?
Оставих на дивана една бележка:
"Беше страхотна вечер,звънни ми!"
А отдолу имаше написан номера ми и адреса ми.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки EmptyЧет Апр 28, 2011 7:39 am

Той реши да спи на дивана.На сутринта когато станах него го нямаше,а на дивана имаше бележка "Беше страхотна вечер,звънни ми!" и от долу неговият адрес.Малко ми стана гузно че си е тръгнал но поне ми беше оставил бележка с адреса си.Реших да отида на малко шопинг и да се развеселя.Звъннах на сестра си за да я чуя,защото ми беше скучно.
Излязох от къщи и тръгнах по улицата,дори не бях решила къде отивам,вървях направо и където стигна.В този момент бях на този принцип.През цялото време мислих как съм се привързала толкова много и за толкова кратко към Алън,все едно не бях себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Беки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Беки   Къщата на Беки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Беки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Нейтън
» Къщата на Мелиса
» Къщата на Алек
» Къщата на Nick.
» Къщата на Мария

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: