Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Хейли и Вон EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Хейли и Вон EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Хейли и Вон EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Хейли и Вон EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Хейли и Вон EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Хейли и Вон EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Хейли и Вон EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Хейли и Вон EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Хейли и Вон EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Хейли и Вон Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон Voting_barКъщата на Хейли и Вон Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Хейли и Вон 3634557V Къщата на Хейли и Вон Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Хейли и Вон Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Хейли и Вон

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyСъб Апр 16, 2011 9:49 am

[center]Отвън:
Къщата на Хейли и Вон 2910993f
Всекидневната:
Къщата на Хейли и Вон Living-room-window-treatment-modern
Кухнята:
Къщата на Хейли и Вон 3870884487_441c26d02e
Вторият етаж:
Спалнята ми:
Къщата на Хейли и Вон Modern-bedroom-inspiration-from-zalf-1
Гардероба ми:
Къщата на Хейли и Вон 2911496a
Банята ми:
Къщата на Хейли и Вон Pink-bathroom-ideas-laufen-4
Стаята на Вон:Къщата на Хейли и Вон Modern10
Банята на Вон:Къщата на Хейли и Вон 595_garfield_09_mastrbath_full
Отвън:
Басейнът:
Къщата на Хейли и Вон Swimming-pool-raj-palace

Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyСря Апр 20, 2011 3:17 am

Тя каза,че един Мъри живее у тях.
Нямаше начин,да живее с брат ми.Просто ми се струваше прекалено лесно за да е истина.Тя явно се смути и седна на една пейка.Аз седнах до нея.
-Хей,хайде да отидем до вас и да го видим този Мъри,може да се окаже моя брат,кой знае. - намигнах `и и `и помогнах да се изправи,след което тръгнахме към къщата `и.
След малко стигнахме.
-Уау...страхотна къщичка си имаш. - усмихнах се и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyСря Апр 20, 2011 3:31 am

- Не е нищо осебенно! - изсмях се.Влязохме вътре и той гледаше като убезумял.Продължих да се смея.
-Да не се притесни??- продължихме да вървим и стигнах ме до кухнята.Потитахко дали иска нещо за пиене, и седнах на плота.След малко станах и си сипах малко сок.Отпих и отидох до Нейтън като го прегърнах и след това целунах.Той се усмихна, а аз упрях глава на рамото му
-Вон, тук ли си! - извиках силно.Нейтън се притесни още повече, поне така изглеждаше
-Спокойно, Нейтън! - оъново отидох до него и го прегърнах..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 8:48 am

Влязохме в къщата,а тя повика онзи Вон.Доста интересно име.Сигурно идва от франция,или някъде другаде.Тя се приближи към мен и се опита да ме утеши.Но всъщност аз не бях притеснен,просто бях сигурен,че той не ми е брат.След като Хейли се извика няколко пъти се обърна към мен и ми каза,че Вон го няма.
-Окей... - започнах аз и я прегърнах. -Явно няма да успея да го видя... - засмях се,след което се замислих.Бях малко гладен,но смятах да си тръгвам след малко.Погледнах към Хейли. - Малко съм гладен! - засмях се аз и я погледнах. - Какво имаш за ядене?
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 9:30 am

Вероятно не беше притеснен, но аз все пак се опитах да го успокоя.Може би бях притеснена повече от него, но защо..аз го познавам от одавна и с него сме най-добри приятели.В главата ми изникнаха куп въпроси на, които нямах отговор.Нейтън беше, гладаен дори толков, че на лицето беше изписано.Исмях се и се обърнах към хладилника.Извидих куп работи.
-Избирай, заведението предлага всичко! - едвам сдържах смеха си, и погледнах към него очаквайки отговора му..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 9:33 am

Хейлс ми каза да си избирам.
-Ами,добре тогава...избирам си пържени яйца. - казах категорично.Хайли започна да приготвя яйцата ми.След известно време те бяха готови и сложи две порции яйца и една чаша вино.
Изядох набързо яйцата,а после допих и чашата вино.Облегнах се назад и погледнах към Хейли.
-Е...смятам да си ходя! - казах и се изправих.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 9:40 am

Яйца, вино най-лудата, но най-вкусната комбинация.След като изядохме всичко, той реши да си ходи.
-Никъде няма да хидш, първо: трябва да изчистим, второ: Вон трябва да цъвне и да върже скоро така, че го чакаш тук! - категорично казах, и после се ухилих като котарака от Алиса.
-А, и трето: страх ме е да съм сама, навън има най-различни хора ще стоиш и ще ме пазих, освен ако не си страхливец! - резсмях се още по силно.Вдигнах двете чинии и се запътих към мивката, оставих ги и се върнах за чашите.Казах на Нейтън да прибере останалите продукри в хладилника..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 9:43 am

И точно след като се насочих към вратата,започна нещо,наистина интересно.Хейли започна да ми изброява защо да остана.
Съгласих се да остана,след като изчистихме масата аз застанах пред дивана и я погледнах напълно сериозно.
-Обаче искам да спя тук! - заявих.
Тя се опитваше да ме накара да не спя на дивана,но накрая се съгласи и след като ми оправи се качи нагоре.
Съблякох се и влязох под завивките,пуснах си телевизия и се загледах в спортния канал.По някое време съм заспал.
На сутринта се събудих от слънчевите лъчи,които проникваха през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 9:50 am

Станах и бездаискам хлопнах врата, леко надникнах и за щастие Нейт се беше събудил.Аз дявола се промъкнах зад дивана и скочих върху него без много му мисля.Извика ублашено, а аз се строполях на земята и се завивах да се смея.
-Като ще спиш на дивана трябва да ти е гадно! - казах му аз.Ще проверя дали Вон си е дошъл, а ти може поне да извадиш нещо за закуска.Незнам колко те бива в кухнята, но за всеки случей! - изтичах нагоре по стълбите и почуках на врата.Никой не ми отговори, леко отворих вратата, но леглото беше оправено и нямаше и следа от Вон
-Няма го!..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 9:53 am

На сутринта Хейли ме събуди,като скочи върху мен,след което изтича нагоре за да види дали онзи Вон се е прибрал.
По едно време се изкрещя,че го няма.Явно този Вон си падаше купонджия.Отидох в кухнята и отворих хладилника.Започнах да разглеждам какво има,но каквото и да имаше нищо нямаше да мога да направя.
Хейли пристигна в кухната и ме попита какво съм си избрал да направя.
-Не знам,успях да стигна до тук,имам нужда от помощ. - казах безпомощно.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 9:59 am

-Хаха, така за разнообразие и повече забава малко палачинки! - погледнах Нейтън.Какво ли го питах беше ясно, че ще се съгласи, взех няколко яйца и прясно мляко.Помолих Нейтън да извади миксера от долния шкав, докато аз смеся яйцата и млякото.Днес не ми беше ден, или по точно миксера не ме обича.За крадкото време в което беше пуснат, успя да ме изкъпе.Той започна да се смее, хах не го ли е срам, правя му закуска а той ми се присмива.Натипих пръст в купата със сместа и го намазах по носа.След около половин час хилене и размятване на палачинки във въздуха бяхме готови.Седнахме на плота и започнахме да закусваме..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:05 am

След като се поцапахме малко двамата спокойно можехме да седнем и да ядем.Палачинките бяха доста вкусни и наистина ми харесаха.
-Мммм много вкусни палачинки. - успях да кажа и довърших закуската си.Надявах се да няма нищо против,но трябваше да гледам спортния канал,исках да видя как е завършил баскетболния мач от вчера.
Отсервирах си,след което тръгнах към хола,обърнах се към Хейли.
-Аз ще гледам телевизия! - съобщих `и и седнах на дивана.Той все още не беше оправен.След малко Хейли дойде и взе завивките.Тръгна нагоре,а аз се загледах в екрана.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:11 am

Слязох долу и вече бях готова с всичко.
-Хей, TV маниака как е свършил мача?? - метнах се на дивана до него.Погледа му беше насочен само и единствено към телевизора."Мъже.." казах си на ум и завърдях очи.Той продължи да гледа без да каже и дума.Приближ се до него и извиках в ухото му името му.Отново станах като дявола, обичах да го плаша или стряскам.Отново подсккочи като упарен и се съвзе.
-Тренировките не носят колкова травми колкото телевизора, или по точно аз! - констатирах и се исмях..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:15 am

Хейли ме попита нещо и скочи до мен на дивана.Не `и обърнах внимание,което ми изигра доста голям номер,защото тя се доближи и изкрещя в ухото ми: "Нейтън!!!".Подскомих като опарен,а тя констатира нещо.
-Какво да правя,като обичам този спорт,и мача свърши в полза на моя отбор. - усмихнах се и посочих телевизора. - В този отбор играх,когато все още бях известен! - обесних `и и се усмихнах,когато улових погледа `и.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:19 am

-Не го представям, ти, известен и даваш автографи на най различни хора - немога да го повярвам!Пък и какво е станало, че сега не играеш за някой такъв отбор? - първоначално се изсмях, а после ококорих очи и започнах да го гледам.Започна някаква тъпа реклама на сноуборд, която спука тъпанчетата ми.
-Намали гоо...!! - започнах да викам като убезомяла, да си призная малко се лигавех и не беше колкова силно..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:25 am

Хейли ме подразни малко,но успях да скрия гнева си и тя не забеляза нищо.
-Избрах да съм неизвестен,защото и аз искам да живея.Ако си спомняш деня,в който се запознахме.Аз играех в салона,и както винаги си взимах още една доза тренировка,която не беше задължителна,като вчера,и тогава ти ме попита:"Извинете,как да стигна до стаята на треньора!".Искаше да говориш с него,а него го нямаше.И после ти обесних,че го няма.След няколко дни се срещнахме в парка при баскетболните кошове.Тогава те изпратих до вас и беше първата ни целувка,помниш ли? - попитах я,а тя кимна.
Беше хубаво да се върна,но сега наистина тя се беше променила.А и все пак ние все още не бяхме гаджета,а просто се бяхме целунали няколко пъти,нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:37 am

Той ми се ядоса личеше му.Защо каза всички тези неща върна ни във времето и незнаех какво да му кажа.
-Сега, ще ми се сърдиш ли? - прозвуча различно от чуствата ми, вярно бях раздразнена, но..чак да ми се чдоса толкова за една шега.Качих крака на дивана и сведох поглед.
-Да не би да мислиш, че съжелявам за онзи ден, за онази тренировка??? - вече прекалих развиках му се, а не исках той да ми се сърди.Не каза нищо. просто взе дистаниционото и започна да превкючва от канал на канал.Вече мислеше да не ми говори, не можех да го разбера.Преди да замине беше различен от сега..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:39 am

Не ми се говореше с нея.Явно тя не ме разбираше.Взех дистанционното и започнах да превключвам програмите.По едно време ми писна и изключих телевизора.
-Просто не разбирам,защо всичко стана толкова бързо.. - започнах бавно аз и се загледах в загасения телевизор. - Според мен всичко стана много бързо.Прекалено бързо.Знам,че още не сме гаджета,но просто ми се струва,че избързваме,вероятно и затова се държа така.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:46 am

-Избързваме, щом една нощ в нас без да сме правили нищо и няколко целувки са прекалено, какво очакваш да се виждаме един път в седмицата?? - вече се ядосах, но не трябваше да го правя.Станах от дивана и започнах да мятам ръцете си насам натам.После се хвърлих на дивана.
-Какво очакваш, от "неприбързана връзка"?? - наистина непроумявах какво очакваше, да не сме гаджета, но..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:50 am

Двамата с Никол закусихме,след което `и предложих да отидем до нас.Тя се съгласи и двамата тръгнахме.Пристигнахме пред къщата.Усмихнах се и двамата влязохме вътре.
Още от вратата усетих,че Хейли не е сама.
Първо на закачалката имаше мъжко яке,и това яке определено не беше мое.
Второ миришеше много на мъжки парфюм,който не използвам.
Двамата с Никол тръгнахме към хола,от където се чуваше говор.Хейли разговаряше доста разярено с някого.Влязохме в хола.Погледнах към Хейли с недоумяващ поглед.
-Здрасти Хейли...какво става? - попитах направо и я игледах доста изненадано.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:59 am

Усетих как вратата се отваря.Беше Вон и водеше някакво момиче, сигурно това беше тя-момичето омаяло сърцето на Вон, поне аз така я наричах.
-Нищо...ти исваш да си поговорим, вие двамата се запознайте..! - първо посочих Вон, а после момичето и Нейтън.Задърпах Вон към кухнята, и му обесних за Нейтън, че е останал у нас и т.н.После обесних за брата на Нейтън и за малкия спор туко що.Осъзнах, че нямаше смисъл да викам Вон да говорим сами, просто исках да изляза спора с Нейтън ми дойде в повече.Върнах ме се в хола при останалите, които вероятно и дума не са си казали.Седнах на дивана до Нейтън и затропах нерво с крак..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:33 pm

И докато спора продължаваше,някой отвори вратата и влезе вътре.В началото си помислих,че ми се е сторило.Но после се появиха някакъв рус мъж,и едно момиче,на моята възраст.Русия попита какво става и погледна Хейли изненадано,след което тя го задърпа към кухнята,а аз и онова момиче останахме сами в стаята.
-Аз съм Нейтън! - представих се и се здрависах с нея,след което се наместих на дивана и пуснах телевизора.След малко Хейли дойде и седна до мен,като нервно потропваше с крак.Не ми изглеждаше много щастлива,затова нямаше да се бъркам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:43 pm

Хейли каза,че всичко е наред,след което ме повлече към кухната.Искаше да ми каже нещо.
Започна да говори.Говореше за някакъв Нейтън,който търси брат си.После за това,че е спорила с този Нейтън и т.н.Тогава се сетих,че този Нейтън е онзи с черната коса в хола.
Двамата отново се върнахме в хора,а аз изгледах странно Нейтън.Да не би да очакваше да се правя на негов брат.Е,това нямаше да стане.
-Аз се качвам до моята стая да се преоблека. - заявих и хванах Никол за ръката и тръгнахме нагоре.Обесних на Никол за този Нейтън и набързо се преоблякох.
Взех първите дрехи,които бях намерил и се облякох.Слязох долу.Хейли и Нейтън още стояха на дивана и мълчаха.Двамата с Никол също седнахме на дивана.Аз взех дистанционното и превключих.Нейтън,който стоеше до мен,ме изгледа странно,след което поиска дистанционното.
-Аз съм си в нас,и ще гледам каквото си искам! - заявих.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:51 pm

Нямаше и миг спокойствие в тази къща, Нейтън ми е ядосан, Вон се дразни от всичко около него.Бях бясна, за бога защо когато стане нещо хубаво след него всичко се обърква.
-Здравей, аз съм Хейли! - подадох ръка на момичето, правейки най-милата и приветлива физиономия.
-Ако всички си мълчим, никой нищо няма да разбере! - промених тона си, които вече беше студен и леко реадразнен.Вон продължаваше да се заяжда, а Нейтън не одстъпваше..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон EmptyНед Апр 24, 2011 10:57 pm

Онзи Вон взе дастинционното и започна да сменява канала.Поисках дистанционното,но той не го даваше.Всъщност какво по дяволите правех в този къща.Беше време да си ходя.Всъщност не трябваше да оставам.
-Аз ще си тръгвам! - казах и се изправих.Тръгнах към вратата.Не исках да забравя нещо в този къща,и без това нямаше да се върна повече,поне нека не оставям следи.Облякох си якето и се изрещях:
-Чао,Хейли! - след което отворих вратата готов да изляза.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Хейли и Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Хейли и Вон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Алек
» Къщата на Мел
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Нейтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: