Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Нейтън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Нейтън - Page 2 Voting_barКъщата на Нейтън - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Нейтън - Page 2 3634557V Къщата на Нейтън - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Нейтън - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Нейтън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 3:51 am

-Добре,пеша. - казах аз и се усмихнах.Двамата тръгнахме из улиците.
Тя беше приятна компания.
Направихме една доста голяма разходка.Продължавахме да ходим,когато ми се прииска да направя нещо лудо.Все пак това беше моята природа,но просто не знаех какво да направя.
Погледнах към Хейли.В момента се намирахме в парка,близо до едно езерце.Без да искам се подхлъзнах и паднах в езерото.Хейли се приближи за да ме хване,но аз я дръпнах и тя падна при мен.
Започнах да се смея и да я пръскам.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 4:02 am

Разходихме се до езерото и на Нейтън му прещака нещо в главата и падна вътре и ме повлече със себе си.Показах си главата над водата и се закахлях.Започнах да се смея и да го пръскам с вода.
-Ти луд ли си??! - извиках му и продължих да се смея.Той ме хвана за крака и повлече навътре, главата ми потъна като титаник.Размърдах се и с ръце бутнах ксата си назад.Отворих очи и видях Нейтън, които все още държеше крака ми.Успях да достигна поне малко до него и го избутах с ръце, за да су освободя.Е, този път успях и изплувах над водата и поех дълбоко въздух..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 4:13 am

Разходих ме се и стигнахме до езерото, когато на Нейтън нещо му прещтрака и се хвърли в езерото повличайки ме с него.За секунди потънах, а после показах глават си над водата.Започнах да се смея и да го пръскам с вода.
-Ти луд ли си??! - измиках му и продължих да се смея.Не каза нищо, а се потпи и ме хвана за крака.Разбутах косата си, за да мога да видя нещо под водата.Кой друг освен Нейтън, приближих се и се опитах да се освободя като го побутна.Този пък успях да се измъкна.Показах глава като зайче от хралупата си и поех дълбоко въздух..
Едитка:Пиши някъде другаде!Аз ставам за малко може след полови- един час да седна пак.
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Къщата на Нейтън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 4:19 am

Двамата се смеехме и се пръскахме.
Цялата ситуация беше много забавна.Хубавото беше,че аз бях само по тениска,която можех да сваля.А и късите ми панталони,бързо щяха да изсъхнат,но Хейли как щеше да се оправи?
Изправих се и излязох от водата.Дрехите ми прозираха,или поне аз така си мислех.
-Хейли,дрехите ми,прозират ли? - попитах Хейли.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Нейтън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 6:35 am

Той реши да се измъкне пръв от водата.Целия беше мокър, но и лесно мжеше да исъхне, а аз в тениска, яке и спортни панталони.Как ли щях да се прибера..
-Не, микак даже! - казах поклащайки глава.-..хайде, помогни ми! - подканих Нейтън да ми помогне, подавайки му ръка.Той протегна ръка и впи пръсти в моите.Излязон от водата и вече стояхме едни срещу друг.Опитах се да сваля възможно най-много дрехо от себе си, за да могат по бързо да исъхнат.
-След като минахме през банята, може да идем да хапнем! - казах ми, а след това се разсмях чакайки отговора му..

ПП:пиши в ТУК
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Sponsored content





Къщата на Нейтън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Нейтън   Къщата на Нейтън - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Нейтън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Алиса Кър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: