Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
(18+) Къщата на Крис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
(18+) Къщата на Крис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
(18+) Къщата на Крис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
(18+) Къщата на Крис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
(18+) Къщата на Крис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
(18+) Къщата на Крис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
(18+) Къщата на Крис EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
(18+) Къщата на Крис EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
(18+) Къщата на Крис EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Renesmee (996)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
(18+) Къщата на Крис Vote_lcap(18+) Къщата на Крис Voting_bar(18+) Къщата на Крис Vote_rcap 
Vip friends of the forum
(18+) Къщата на Крис 3634557V (18+) Къщата на Крис Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
(18+) Къщата на Крис Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 (18+) Къщата на Крис

Go down 
+18
Дейвид
Серина Ван Дер Удсън
Джейсън Милър
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Мейси
Елизабет Дейвис
Ефи Стонем.
Никол Коул
Чейс О'Конър
Jenny Humphrey
Джон Росдейл
Брейди Евънс
Триша Тиъри
Annabelle Carter
Кристофър Рандал
Рейчъл Спаркс
Виктор Кревйър
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 7:47 am

Къщата
Къщата се намираше на скришно в Лос Анджелис..Беше разположена в крайна уличка на един от крайните, но в същто време и богаташки квартали, там където вероятността някой репортер да дръзне да притеснява Кристофър Рандал или някой от семейството му бе малка..Намираше се на леко възвишение, снабдена с басейн и красива задна градина, която приличаше повече на добре окосена поляна идеална за пикници..Единственото пред къщата бяха две цветни лехи, за които се грижеха двете прислужници..
П.П.:Коси, после можеш да ми пратиш снимки да ти ги сложа ;дд
~~~
Виктор се качи доволно в колата и потегли с обичайната за него безрасъдност, достойна за шофьор самоубиец..Мина покрай репортерите със що годе нормална скорост..Помаха на една репортерка, която нямаше как да не му щракне една снимка, въпреки че сто процента не знаеше кой е..Спомни си колко проблеми бе донесло влизането му в затвора на Кристофър..Доста му бе опропастило репутацията и имаше известни проблеми с актьорската кариера, но в последствие май това доста издигна малчото..Това, разбира се, си беше отделна тема..
Отне им около половин час, за да стигнат забутаната къщурка на Кристофър...Не, че Вик не я харесваше, но му беше много далеч от светлините и шумотевицата на града, а голямото лошо момче, обичаше да е в центъра на нещата..Паркира колата си на алеята като продължаваше да не сваля маската си..Отвори вратата и се отдръпна, за да слезе неговата дама..Накара я да го хване под ръка и шумно трясна вратата..Направиха точно две крачки, когато Виктор застана с лице към нея и обви ръце около кръста й, спускайки ги безсрамно по стегнатото й дупе..Повдигна я и я накара да обвие крака около него..Така определено щеше да й спести двадесет метра, в които можеше да се пребие поне четири пъти..




Последната промяна е направена от Виктор Кревйър на Пон Мар 07, 2011 10:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 7:56 am

Това ми хареса, а и бях доста пияна, за да възразя (не че щях и да можех). Отпуснах се на рамото на Мистър Х. Реших, че е глупаво да продължавам да го наричам така, след като вече бяхме стигнали... Къде бяхме стигнали?!
Огледах се. Хей, знаех мястото - къщата на Крис. Бях идвала на няколко купона. Чакай, защо бяхме пред къщата на братовчед ми? Мистър Х откъде го познаваше? Ако не бях толкова пияна сигурно щях да се сетя веднага, но в момента мисленето не ми вървеше. Просто се оставих непознатия да ме занесе в къщата.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 8:15 am

Беше лекичка като перце и не представляваше затруднения за Виктор..Занесе я без проблем, дори успя да си отключи без проблем, което беше нещо ново..Принципно не нацелваше ключалката и трезвен да е, но този път като че беше нетърпелив за нещо..Ритна външната врата с крак, след като прекрачи прага и така я затвори, разбира се..Винаги така я затваряше пък и сега си имаше много ценен и съблазнителен товар..Със страшно тяло..Но вече почваше да го човърка коя е и нямаше търпение да свали тази маска с това голямо перо, което вече дразнеше даже него, така че му беше време да я разкара и това си е..
Пусна я на дивата може би малко от по-височко и дамата му подскочи, но в следващия момент, Виктор вече се бе надвесил над нея, обкрачил тялото й и спускащ бавно ръката си по плоското й коремче надолу, стигайки до бедрото й и обратно нагоре, но вече ръката му бе под рокличката..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 8:21 pm

Този никак не си поплюваше. Направо ме метна на дивана, миг след което се надвеси над мен и започна щателно да ме опипва. Аз нямах нищо против и му го върнах, посягайки към копчетата на ризата му и естествено, откопчавайки ги. Исках да го целуна, но тази проклета негова маска ми пречеше. Чак сега зацепих, че още носим тези смехории. Не трябваше ли да се отървем от тях?
Явно бях започнала отново да мисля, защото установих няколко неща: първо държанието на този пич ми беше доста познато, напомняше ми на някой, с който се бях запознала скоро. Второ - намирахме се в къщата на братовчед ми! В главата ми препусна една мисъл, която се опитах веднага да разкарам, макар че имаше логика - съвсем наскоро се бях запознала с едно лошо момче, с подобни тактики, което се оказа полу брат на Крис...
- Вик? - продумах едвам, защото още не бях възвърнала всичките си способности след напиването.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 8:46 pm

Виктор остана малко учуден..Ама, че съвпадение..Да си легне със скъпото момиченце на семейството..Леля Линда и леля Марч можеха да се пукат от яд като разбират, че все пак Вик е постигнал своето и им е натрил дърташките носове...Пъхна пръсти под единия ръб на маската й и я премахна без да се замисля, беше на 90% сигурен коя е неговата Тайнствена милейди..Сега станаха 100%..Беше Рейчъл, русокоската..Е, явно няма да може да му разкаже какво е станалос Кристофър и защо баше мокър..Като се замисли всъщност, може би беше видяла..Вик с удоволствие щеше да послуша за някоя от драмите на брат си с Елизабет..Двамата бях цял сериал изабавление за бившия затворник..
-Рейч, мила..Тайно на теб се надявах-прошепна в ухото й Виктор, вече свалил маската си..
Устните му се докосваха в ухото на русокосата, а топлия му дъх се разхождаше нахално по кожата на врата й, причинявайки трепети..
П.П.: криси, любов..извинявай, че е толкова кратко, но съм с телефона и хич не ми е удобно да пиша;дд
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 8:56 pm

Вик свали маската ми, след което прошепна по особено възбуждащ начин:
-Рейч, мила..Тайно на теб се надявах.
След което свали и своята маска. Погледнах го и той ми се ухили с мръснишката си, 24-каратова усмивка. Не издържах. Той беше адски секси, аз бях пияна и изобщо не ми пукаше, че братовчеда може да цъфне по всяко време.
Придърпах го към себе си и разкарах ризата, защото ми пречеше на гледката. Прокарах ръка по добре оформеното му тяло и спрях малко преди... панталона. Все още исках да го целуна (даже повече от преди), но май се очертаваше да го караме мръснишката...
П.П - любов, сори, че мойто е още по-малко, ама нещо ми изветряха идеите ;дд
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 9:23 pm

Виктор изръмжа доволно и спусна устните по врата й..Харесваше му да усеща как кожата й настръхва при контакт с устните му..Доставяше му извратено удоволствие да си я мъчи и точно с нея щеше да си поиграе доста..Ръцете му бяха набрали роклята до максимум по тялото й, стигаше някъде до кръста й..Не го устройваше и понеже обичаше да къса..Положи длан на гърба й и я поизправи, другата му ръка моментално разкъса цила и малко от фината материя, която му пречеше..Непременно после трябваше да й купи дрешки..По свой вкус, разбира се, но като гледаше стилното й облекло, вкусовете им се препокриваха..Предпочиташе добре облечените жени като нея, а не добре съблечените..И сам можеше да ги съблича..
Изхлузи роклята през тялото й, надолу..Захвърли я като ненужен парцал на пода..Приближи устни до нейните, подло, на милиметри, но не ги докосна..Ръцете му се разходиха по вътрешната страна на дългите й крака, галейки я не особено нежно, но достатъчно възбуждащо..
-Рейч, обясни ми..Как съм пропуснал същество като теб?-усмихна й се нагло, като продължаваше да отказва да я целуне, знаейки колко я дразни това..
П.П.:сега ще ти ги проветря..;дд
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 9:34 pm

След като се видях с Лиз в болницата, и се разбрахме да се видим в Amusement park Wonder, реших да мина през нас да се преоблека. Звъннах на шофьора ми - Ник, който се оказа че бе паркирал в района и дойде за броени минути. Потеглихме към другата част на града, където се намираше малката ми скромна къщичка.
Ник паркира на алеята пред къщата и аз с ужас останових че там се бе наместило едно черно ферари... Не знаех на кой е, но със сигурност си имах гости. Излязох от колата и се отправих към къщата. Тъкмо прекрачих прага на вратата, когато съзрях Вик и Рейчъл на дивана ми. Малоуминя ми брат я бе обкрачил, а нейните дрехи бяха разпокъсани на земята.
- Какво по дяволите става тук?!? - изкрещях, и приковах погледите им върху мен
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 9:46 pm

Нарочно го правеше! Нарочно избягваше устните ми и то по-доста възбуждащ начин. Задник, засмях се наум. Роклята ми отдавна бе изчезнала и реших, че е време панталоните му да последват примера й. Прокарах ръце по стегнатия му задник, после хлъзнах ципа надолу.
- Не знам - отговорих малко със закъснение. - Нали си имал списанията? Какво се оплакваш?
Ухилих му се и с едно движение разкарах досадните панталони. Такаа... Тъкмо започваше да става интересно, когато някой нахлу в къщата.
- Какво по дяволите става тук?!? - изкрещя братовчед ми.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 9:58 pm

Виктор вече разхождаше устните си по коремчето й, когато досадника Кристофър се появи..Ама, разбира се!На всяка манджа мерудия..Защо не беше с Елизабет да си гукат някъде?Двамата бяха идеално драматични и един за друг.Нямаха грешка просто..
Вдигна глава, впил наглия си и безсрамен поглед в малкото си братче..Изглеждаше малко учуден..Не беше ли свикнал вече на номерата на Виктор, че му се пулеше всеки път, когато го завареше с жена и не разбра ли, че Вик щеше да продължава да ги води тук..Ухили се и му помаха..
-Крис, хората, последно време, му казват секс..Защо не си разходиш крачетата на някъде, освен ако искаш да гледаш колко страстно и диво чукам братовчедка ти..-говореше съвсем сериозно, но тона му бе от онези, които много дразнеха Кристофър..
Вик се извърна към Рейчъл, сякаш Крис не бе там и пъхна нахално ръка под дантелените й гащички, безсрамно прокарвайки пръст между срамните й устни..Изпрати й въздушна целувка..Май тази вечер щеше да я мъчи именно за целувки..
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 10:24 pm

- Много добре знам как се нарича! - побеснях аз.
Вик тъкмо шаваше с пръсти изпод бельото й, с което ми лазеше по нервите. Опитах се да запазя самообладание, но перверзното му държание просто минаваше всякакви граници. Рейч като че ли се смути от това че съм там, но продължаваше да стои под Вик. Мириса на алкохол се носеше из цялата стая. Вик нямаше вид на пиян, което ме навеждаше на мисълта че Рейч се бе отрязала тотално, и не знаше какво прави.
- Вик, разкарай се от нея ВЕДНАГА!!! - заплашително казах аз и тръгнах към тях.
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 07, 2011 10:43 pm

Нещата започнаха да загрубяват. Не исках да ставам свидетел на "милата" семейна сбирка, затова внимателно се откъснах от опитните пръсти на Вик и тръгнах към горния етаж, където се намираха стаите. Препънах се два-три пъти по стълбите, но най-накрая ги изкачих. Един от двамата трябваше да си тръгне, ако не и двамата, а и Крис май развали цялото ми настроение за "такива" неща. Плюс това започвах да изтрезнявам и не бях сигурна дали е добра идея да спя с Вик. Добрах се до банята и се облегнах на мивката, след което пуснах душа и се вмъкнах под струята.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyВто Мар 08, 2011 4:59 am

След като Рейч се измъкна и се качи нагоре, останах сам с "любимото" ми братче. Беше ми дошло до гуша от него. Не му ли бе достатъчно 5 години затвор та си просеше още?
- Защо по дяволите го правиш? - зададох въпроса по-скоро на себе си отколкото на него.
Мазната му усмивчица цъфна на личцето му с което ме извади от обувките. Хванах първото нещо което ми се мерна пред очите и го хвърлих по него. Книгата цапна Вик по главата и падна на пода. Не изчаках реакцията му и си излязох. Взех Maserati-то и се отправих към Amusement park Wonder.
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyВто Мар 08, 2011 8:09 am

Виктор разтри удареното място..Беше си дебела книжка, която сигурно никога нямаше да благоволи да прочете, но поне усети колко тежка е за "четене"..Щеше да му излезе подутина.Мамка му!Само да го хване и щеше да посини Крис от глава до пети..Пет години в затвора бяха доусъвършенствали уменията му в боя, освен това и тренировките по бокс му вършеха добра работа..Маминото синче нямаше да успее да се познае, когато се погледне в огледалото..Обаче Вик си имаше по-важна задачка, то даже не беше задача..
Заизкачва се по стълбите за втория етаж..Отиде в стаята си, която всъщност май беше просто стая за гости, но Вик се бе настанил трайно в нея и се разполагаше като цар..Застана пред огледалото, за да огледа удареното място..В общи линии беше по-ядосан на дребното копеле, което просто си нямаше друга работа и затова прекъсваше най-хубавите му моменти..Ядосан влезе в банята..Струите вода се спускаха по голата му кожа, успокоявайки яда, който изпитваше..Пък и..Рейчъл!Трябваше да се реваншира..Определено трябваше..С тази мисъл изхвърча от къщата, облечен ежедневно, но и достатъчно елегантно..
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 6:52 am

Минаваше 10 сутринта и Кристофър се подготвяше за ден за релаксация. Слънцето се бе показало над хоризонта и огряваше целия град. Крис си направи обичайната закуска от препечена филийка пълнозърнест хляб, пържен бекон, една чаша сок и един портокал. След като се нахрани остави мръсните съдове на масата и нареди на икономката – Мария да почисти и да подготви къщата за партито довечера. Облече подходящи дрехи, пъхна телефона си и излезе. Отпраяви към паркинга, където бе паркирано неговото Maserati. Настани се удобно на шофйорксата седалка, форсира двигателя и се отправи към центъра. Караше сравнително бавно, имайки предвид трафика в Л.А. Имаше намерение да мине орез някой от спа центровете из града и да се подготви за тежката нощ по-късно. Нямаше как да не дойде на собственото си парти... Не му пукаше особено че не бе спечелил Оскар, но бе обеден че довечера няма да си легне сам...
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 6:58 am

ИМА СПАЛНИ ЗА ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ! КОЙТО ИСКА ПО-СПЕЦИАЛНА, МОЖЕ ДА СИ Я ПУСНЕ В МНЕНИЕТО НЯМАМ ПРЕТЕНЦИИ! ТЕМАТА, НЕ СЛУЧАЙНО Е 18+, САМО НЕ ПРАВЕТЕ ГЛУПОСТИ НА ДИВАНА КАТО.... (АБЕ ДА СИ ОСТАНЕ МЕЖДУ НАС РЕЙЧ И ВИК)

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ!
- ДОМАКИНЪТ
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 7:10 am

Скапаното награждаване приключи и сега беше ред на Афтърпартито.Нямаше как да не отида.Щяха да ме разпънат на кръст иначе.отидох до нас да се оправя заради хубавият бой който си спретнахме.Слава богу успях да прикрия някой белези с грим.Облякох една нова рокля която си бях купила за всеки случаи и отидох в всекидневната да се огледам.
Изведнъж чух клаксона на колата.Излязох и се качих в нея.Чудно ли къде щеше да бъде това парти.Но не ми пукаше.Щях да се напия и да се позабавлявам с нкой там.партито се оказа че ще бъде в някаква къща.Само като видях на кой е щях да се гръмна.на самият Кристофър.В какво се бях забъркала.Влязох вътре.Имаше доста хора,но се очакваше да има още много.Отидох до мини бара и си взех едно уиски.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 7:13 am

Крис лично ме покани на Афтърпартито в къщата му, нищо, че бях пропуснала Оскарите. Да си призная аз на практика си живеех там, но по стечение на обстоятелствата бях на друго място. Преоблякох се и си викнах такси, давайки му адреса. Не след дълго стигнах и влязох. Вече се бяха събрали доста хора и аз мернах Лиз, търсейки братовчед си.
Най-накрая го открих.
- Ей, братчед - хвърлих му се на врата. - Как си?
Върнете се в началото Go down
Триша Тиъри

Триша Тиъри


Брой мнения : 81
Join date : 10.03.2011
Име на героя : Триша Тиъри

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 7:47 am

Парти? Защо пък не. Не познавах никой - още по-добре.
Партито щеше да е в къщата на... Кого го интересуваше? В крайна сметка поне имаше алкохол...
Още с влизането в къщата се запътих към бара, поръчвайки питие. Така или иначе нямаше да се напия. Всъщност мааалко се надявах това да се случи, но самите шансове бяха минимални. Значи можех да се наливам колкото си искам и да съм напълно, абсолютно трезва.
Пресуших чашата на един дъх, поръчвайки втора...
Върнете се в началото Go down
Брейди Евънс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Брейди Евънс


Брой мнения : 23
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Брейди Евънс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 7:54 am

Елизабет МакКуин написа:
...

Аз не бях, кой знае колко известен, но все пак щях да отида на партито което се сформираше у Кристофър. До колкото бях чувал за него беше свестен тип, въпреки че нямах честта да го познавам лично. Стигха до къщата му, която бе доста голяма и пищно окрасена за случая. Влязох вътре и ме смая гледката на десетки пияни известни личности навсякъде. Отправих се към бара и си взех един бърбан. Погледа ми се плъзна из помещението и се закова на едно привлекателно момиче с дълга бяла рокля и тиара на главата.
Върнете се в началото Go down
Джон Росдейл

Джон Росдейл


Брой мнения : 22
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джон Росдейл

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 7:59 am

Не помня точно кой ми каза, че ще имало луд купон в къщата на някакво си момче. Само това и чаках. Предполагах, че щеше да е фрашкано с нови хора и най-хубавото... мацки и алкохол! Да, знам, че съм такъв, ама просто купоните са ми слабото място.
Суетнята си каза думата и аз се заседях известно време (няма да споменавам колко) пред гардероба. Все пак се спрях на обиковени дънки и тениска, осланяйки се на надеждата, че някое момиче ще ги съблече.
Бяха ми казали адреса съвсем набързо и се надявах да съм го записал правилно. И бях. На 200 метра от къщата се чуваше оглушителна музика и хора тичаха насам-натам постоянно. О, да! Харесваше ми. Шофьорът ми ме остави на алеята отпред и аз наперено влязох в къщата.
За моя изненада, се видях с пет-шест познати, но главната ми цел беше барът в дъното на къщата. Тази вечер бях в настроение за пиене и не ме интересуваше, че бях тренирал цял ден, за да се налея с водка вечерта. Какво пък! Голяма работа.
- Водка, моля! - поръчах си на бара и се подпрях на лакти на барплота, оглеждайки се в тълпата.
След секунди обърнах поглед наляво и установих, че не е било нужно да гледам всички хора, при положение, че до себе си имах нещо по-интересно. Тя беше доста секси и също пиеше алкохол. Присвих очи, позволявайки на всякакви мисли да преминават през главата ми.
- Защо си сама, секси?? - попитах момичето, като се обърнах към нея и отпих от водката си.
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Study right!?
Study right!?
Jenny Humphrey


Брой мнения : 68
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Джени Хъмфри

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 8:01 am

Джени реши да отиде на едно парти.Надяваше се там да успее да намери нови приятели,защото вече от няколко дни не спираше да стои пред компютъра си и да проверява фейсбука си на всеки пет минути.Накрая се престраши и разгледа гардероба си.Накрая намери една подходяща рокля и си я облече.Излезе от тях и повика такси.За нейно щастие,таксиметровия шофьор знаеше къде живее Крис.След малко вече беше пред хубавата къща,която наистина не беше за изпускане.
Момичето влезе вътре и започна да оглежда.Стоеше си сама в ъгъла и мислеше какво да прави.Явно вечерта започваше сега,и щеше да продължи много скучно за нея.Хората наоколо наистина се забавляваха,а тя тъгуваше и стоеше от страни.Все пак беше свикнала да стои от страни и да гледа как другите се забавляват.Явно и този път няма да е по - различно.Погледна към масата с алкохола.Помисли си дали да си вземе питие,но накрая се отказа.Не искаше да се напива,без причина.Все пак беше нова в града и много лесно може да стане за смях.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 8:01 am

Докато си се наливах с алкохол забелязах някакво момче да ме зяпа.Погледнах го и се усмихнах.Нямах никакво намерение да го заговарям.Беше ми достаъчно че се намирам в самият ад.В дома на моят ЕКС.Искаше ми се просто да не го засичам,че направо сигурно щях да го убия.Естествено си знаех че господ ще ме прецака и ще се засечем с него.
Но само като си го мислех спря да ми пука за това.Бръкнах в чантичката си да си извадя цигарите обаче видях че съм ги забравила.Изпсувах леко и отново мернах момчето.отидох до него и го попитах.
-Здрасти.Да ти се намира цигара?Забравила съм си моите.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Брейди Евънс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Брейди Евънс


Брой мнения : 23
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Брейди Евънс

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 8:30 am

Елизабет МакКуин написа:
...

Тайнственото момиче, в което се бях загледал преди малко се приближи към мен и ме помоли за цигара. Веднага затършувах из джобовете си и извадих кутията. Подадох я галантно на момичето и й се усмихнах. Тя измъкна една цигара и запали.
- Аз съм Брейди, но всички ме наричат Ди. - представих се аз и запалих цигара и аз. - Вие сте ми доста да не сте актриса, или модел?
Струваше ми се позната от някъде...
- Е харесва ли Ви партито?
Върнете се в началото Go down
Триша Тиъри

Триша Тиъри


Брой мнения : 81
Join date : 10.03.2011
Име на героя : Триша Тиъри

(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис EmptyПон Мар 21, 2011 8:34 am

Някакъв непознат седна до мен, поръчвайки си водка. Позволих си да го огледам скришом, подсмихвайки се дяволито. Я гледай само. Прекрасно тяло, още по-прекрасно лице... И седеше до мен. Да не забравяме и чашата в ръката му. Нима имах чак такъв късмет?
- Защо си сама, секси?? - попита ме непознатия, обръщайки се към мен. Усмивката ми стана малко по-голяма. извърнах се към него, подпирайки лакътя си на плота.
- О, не съм сама. Виж, имам си чаша.- отвърнах, леко надигайки веждата си.- Но пък изведнъж компанията стана още по-приятна.
Погледнах до него. Май беше сам...
- А защо такъв хубавец като теб все още няма дама?- попитах го с дяволита усмивка. Разни работи се въртяха в главата ми и не си направих ни най-малък труд, за да ги спра. А и не исках.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(18+) Къщата на Крис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис Empty

Върнете се в началото Go down
 
(18+) Къщата на Крис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Алиса Кър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: