Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 3634557V Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Хейли и Вон

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 6:33 am

Какво по-хубаво начало от страстна целувка рано сутрин? Дааа, това определено беше идеалното начало на всеки един ден и особено, ако момчето, което те целува е Вон. Той ме поздрави и мем дръпна към себе си, за да ме целуне.
- Как е моето момиче днес? - попита ме Вон и взе чашата с кафе, което беше до него.
Разбира се, кафето беше горещо и той се опари леко. Физиономията, която направи беше просто невероятнo сладка муцунка, на която не се сдържах да не се разсмея. Легнах до него, а той ме прегърна
- Твоето момиче е много добре, когато се намира в прегръдките на нейното момче - казах аз и го целунах по бузата. Той обаче запротестира, заради малката целувка, която му бях дала и на свой ред ме дари с една продължителна.
- Май някой се пристрасти към целувките... - засмях се аз и разроших русата му коса - Е, сладур, какво искаш да правим днес?? Или искаш да продължим така, както сме тръгнали... сещаш се - казах му аз и присвих очи мръснишки.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 6:40 am

Засмях се над предложението `и,след което реших да се направя на интересен.Леко повдигнах лявата си вежда.
-Ами не знам.Може би,трябва да отидем някъде,защото след таци страстни...неща,които правим много ме изморяват,и накрая няма да мога да помръдна,затова ако искаш да отидем някъде другаде,например на плажа. - казах делово и едвам се сдържах да не се разсмея. - Но всъщност на мен нищо не ми се прави,затова мога да остана с теб и един много хубав следобед,следван от многочасов секс-маратон. - засмях се въодушевено,след което отново се направих на скучен. - А може да отидем и до библиотеката... - предложих и вдигнах рамене небрежно.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 6:59 am

Смях се с глас на предложенията на Вон. Знаех, че се шегува, но те все пак ме разсмяха доста.
- Библиотеката? При положение, че имаш такова хубаво момиче при теб?? - нацупих се фалшиво и се засмях, а той ме дръпна и ме целуна - Мисля, че ще се съглася на секс-следобеда. Ако пък искаш, довечера може да направим едно нощно къпане в морето. Винаги съм искала това. Още повече пък, ако е с теб.
Претърколих се и се озовах над него, като го целунах по устните, отново кратичко. След това станах и сложих ръцете си на кръста и заех позата на директор:
- А сега, ако обичате, господин Мъри, призовавам ви да станете, да се облечете и да се отдадете само на мен! - след като го казах се засмях със звънлив глас.
Вече бях видяла къде се намира банята и реших да използвам момента, докато къщата е на наше разположение да си взема един бърз душ. Все пак снощи имаше много страст и огън...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:06 am

Всичко беше ужасно страхотно.Прекалено много я харесвах,за да се откажа от нея толкова лесно,тя ми каза да се облека.
Изправих се и облякох една тениска,гащи и панталони,след което се огледах за нея,но нея я нямаше.Толкова бързо се беше изпарила,че дори не съм разбрал.Веднага се притесних и започнах да обикалям из къщата,когато изведнъж чух шум от банята.Тръгнах към банята,като се надявах да не е някой от прислугата,защото тогава щяха да хвърчат глави.
Влязох в банята и се огледах.В душ кабината стоеше Никол,която беше чисто гола и се къпеше.Изтръпнах при гледката и усетих,как настръхвам и се възбуждам.Приближих се малко.
Влязох в кабината,която си беше доста големичка,и застанах зад нея.Никол не ме усети,и тогава аз я хванах за гърдите,а след това я целунах страстно.Тя се обърна към мен.Бях целия мокър,но това не ми пречеше.Тя започна да ме целува страстно и настойчиво.Свалих панталоните си.И ги хвърлих някъде навън,а след това я придърпах към себе си и продължих да я целуам.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:29 am

Водата беше страхотна. Самата душ кабина беше доста модерна и имаше много функции. Разбира се, аз вече бях изпробвала половината и бях запарила цялата баня. Навсякъде имаше пара, а аз се бях покрила с пяна. Ухаеше толкова хубаво и наистина успях да се отпусна.
По едно време усетих, че има някой зад мен. за миг се уплаших, но се сетих, че щом Вон е в къщата няма нищо страшно. Секунди по-късно почувствах нечии ръце да се плъзгат по кръста ми, нагоре към гърдите ми. Тогава вече наистина се сепнах и се обърнах уплашена назад. Видях Вон, който ми се усмихваше палаво и моментално облекчение ме заля. Беше с дрехите, целият мокър, но все пак изключително сладък. Че той кога не беше сладък, помислих си аз.
Вон ме обърна и впи страстно устните си в моите. Поредица от груби целувки последва. Той свали панталоните си и ги захвърли някъде извън кабината. Същото се случи и с тениската му. Усетих, че дишането му беше тежко. Целият беше настръхнал.
- Желая те! - казах му на ухото, с тежък глас.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:36 am

Реагира по същия начин,по който очаквах.Двамата продължихме да се целуваме,и не след дълго и аз вече бях гол.Мокрите дрехи бяхаизхвърлени навън,а ние стояхме вътре на топло.
Прегрнах я,след което прокарах ръка по задните `и части.Тя усети какво правя и подскочи.Засмях се на реакцията `и.Обърнах я към себе си и започнах да я целувам.
Първо устните,после врата,после минах през гърдите `и,където останах малко повече,после облизах и пъпчето `и.Продължих надолу.Тя се възбужваше,а това ме караше да се кефя ужасно много.Изправих се и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:47 am

Той беше толкова невероятен. Невероятен, перфектен, неповторим. Исках го във всяка една минута, всяка частица от мен го искаше и никога нямаше да го пусна. Никога.
Той продължи да ме целува по врата, гърдите, коремчето и плъзна устните си надолу. Стонове на наслада се откъснаха от устата ми. Не можех да му устоя. Ръцете ми шареха по гърба му, а той стисна очите си. Знаех, че това го подлудява и нямах намерение скоро да спра да го правя.
Няколко секунди по-късно той ме бутна до стената на душ кабината и прокара ръцете си по бедрата ми за пореден път. Настръхнах. Вече започвах да мразя това движение, защото ме караше да го искам все повече и повече. Скоро същото щеше да стане и с целувките ни. Те продължаваха да бъдат все така груби, страстни и наситени с енергия и любов.
- Вон... толкова много те обичам... Защо не го бяхме направили по-рано... - едва успях да кажа, а после го придърпах плътно към мен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:52 am

Всичко продължаваше с пълна сила.Аз не можех да `и се наситя,затова исках още и още.Тя каза нещо,което ме накара да се замисля.
Никол ми каза,че е трябвало да направим това по - рано.Бях напълно съгласен с нея.Вече се чудех,как съм живял до сега без нея.Нейните целувки бяха страхотни,а тялото `и беше божествено.Самата тя беше страшно сладка и хубава.
Докато си мислех усетих,че тя ме преобърна и ме бутна в стената,след което ме целуна по устата,а после и по врата.Усещах на къде бие.Тя започна да целува корема ми,което ме подлудяваше.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 8:05 am

Целувах го навсякъде, където ми паднеше. Не ме интересуваше, че някой всеки миг можеше да влезе, или пък момичето, с което делеше тази прекрасна къща, можеше да дойде с нейния приятел. Вярно, щеше да стане една наистина конфузна ситуация, но това, което имах пред себе си, ме караше да забравям за всичко и всеки.
Сега бе мой ред. Обърнах го към стената и започнах да го обсипвам с целувки - устните му, врата му, корема. Когато достигнах до корема му, той за пореден път настръхна. Бях шастлива, че бях открила другото му слабо място и спокойно можех да го дразня и да го измъчвам по този начин.
- Май открих другото си слабо място, скъпи! - дрезгаво казах, а той се усмихна палаво.
Отново той ме обърна. Сега аз бях с гръб към стената. Ръцете му и устните му бяха груби. Усещах, че той ме желаеше, но този път нямаше да му се дам толкова лесно. Предположих, че някрая ще му се предам, защото просто бе адски секси и нямаше да мога да му устоя. Той вдигна единия ми крак до себе си и продължи с целувките.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyЧет Апр 28, 2011 11:53 pm

След малко приключихме,всичко беше страхотно.И понеже бяхме под душа,реших да се изкъпем.Започнах да я пригръщам и да я търкам с гъбата,като я опипвах навсякъде.Тя потръпваше при всеки мой допир.Накрая не успяхме да се изкъпем,но поне чувството беше страхотно.
Облякохме си хамлии и слязохме в хола.Седнах на един фотьойл и се загледах в Никол.Тя постоя малко,след което застана пред мен и свали хавлията си,а после седна в скута ми.Започна да ме целува.
Гърдите,корема,пъпа...
Докато накрая не стоеше на колене на земята и не ми доставяше страхотно удоволствие.Надигнах се леко и свалих хавлията си.Хванах я и я сложих на дивана,а после започнах да я целувам.Врата,гърдите,коремчето,пъпа.Когато стигнах...до онова място,аз се опитах да бъда добър,но знаех,че тези неща не ми се отдаваха и знаех,че тя няма да остане доволна,но какво да се прави.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 3:36 am

Разбира се, последното нещо, което направихме в банята бе да се изкъпем. Дори и това не направихме като хората. Вон ме търкаше с гъбата, като едновременно с това ме целуваше навскяъде. При всеки негов допир, аз настръхвах. Толкова беше сладък! За пореден път за изминалите два дни се зачудих как съм могла да живе бяз него толкова много време. Имах чувството, че целувките му са станали жизненоважни за мен.След като приключихме с импровизираното къпане, си обякохме хавлии и слязохме долу. Поговорихме се малко и след малко на мен мми хрумна идея, която смятах, че щеше да ми допадне. Застанах с лице пред него и свалих хавлията си на земята. Очите му се разшириха и усетих как той изтръпва. Бавно отидох до приятеля си и започнах страстно да го целувам навсякъде. По изражението на лицето му, си личеше, че му доставям голямо удоволствие.
Минути по-късно, той ме пренесе на ръце до дивана, къде легна върху мен и направи същото - цлеуваше всяка част то тялото ми. С чиста съвест можех да кажа, че той ме караше да се чувствам страхотно и определено беше мъжът, който ми доставяше най-голяма наслада и удоволствие. След като виковете ми отново огласиха цялата къща, той легна до мен, а а аз се сгуших в него.
- Мили... - започнах и го целунах - ти си невероятен! И не ми казвай, че не ги умееш тея неща, защото си майстор! Все едно цял живот си ги правил - засмях се и отново го целунах - Знаеш ли, че на плажа има парти тази вечер, щяло да има медии. Искаш ли да се появим вече наистина като двойка... пък и ще бъде забавно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 6:39 am

-Добре,нека отидем. - казах аз и се засмях.
Двамата се изправихме и започнахме да се приготвяме.След малко и двамата бяхме готови.Бяхме се издокарали доста добре.
Хванах я за ръка и двамата тръгнахме към мястото,където щеше да е партито,или там каквото беше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Хейли и Вон
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Алек
» Къщата на Мел
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Нейтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: