Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_lcapКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Voting_barКъщата на Хейли и Вон - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 3634557V Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Хейли и Вон

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:00 pm

Следващата спечелена битка се задаваше.Онзи Нейтън се изправи и тръгна към вратата.Зарадвах се и се разположих на дивана,а Хейли тръгна след него.Погледнах към Никол и я придърпах към себе си.
-Обичам те! - целунах я,а после загасих телевизора.Тя ме гледаше леко изненадано. - Спокойно,и аз не го познавам,а не трябва да позволяваме на гостите да ни се качват на главата. - вдигнах рамене.Надявах се да не съм изглеждал като чудовище в очите `и,защото тогава ще стане много много весело.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:09 pm

Изтичах след него, но той вече беше излязъл.
-Нейтън, почакай, за бога..- спрях се пред врата, а той продължаваше да ходи по алеята. - ..спри, и ми кажи какво ти става, после хиди където искаш!! - препречих пътя му и го погледнах.Просто ме бутна с ръка и продължи да ходи без да му пука.
-Мислех, че си различен!Ти ми припомни как се запознахме, а сега ти помнишли кой ме убеди да излезем?Беше ти, а сега просто си тръгваш! - казах му и се върнах в хола.Вон се радваше, че си тръгна, но аз не..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:13 pm

Радвах се,че онзи Нейт си тръгна.Явно и Хейли не е успяла да го върне.Аз започнах да си тананикам една песничка и да превключвам каналите.
Хейли ме изгледа ядоано,а аз я погледнах,след което се изправих и я погледнах.
-Кажи ми какво става,заради този Нейтън ли си ми ядосана,или на мен така ми се струва? - попитах я направо и скръстих ръцете си пред гърдите си,и повдигнах едната си вежда в очакване на отговора `и.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:19 pm

-Нее, не съм ти ядосана, просто го попитах защо се е отказал да играе професионално и той се нацупи, и после се скарахме.. - дори не успях да доикажа последните си думи, когато няколко сълзи се стекоха по лицето ми.Отидох до Вон и го прегърнах.
-За бога аз съм виновна! - измърморих си и се отделих от него. - ..аз се качвам горе, не е нужно да ви заливам с проблемите си! - обърнах се и отивах към кухнята за да си взема нещо за пиене..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:24 pm

Хейли дойде и ме прегърна.Наистина този Нейт доста я тормозеше,а аз нямаше да дам на някакъв клоун да я нарани.
-Кажи ми къде се намира Нейтън в момента! - казах аз и отидох в кухната при нея. - Искам да си поговоря с него,знаеш ли къде е? - попитах я,а тя кимна отрицателно. - Все пак може да знаеш къде обича да ходи... - започнах аз. - Любимо място,мястото на което сте се срещнали,не знам,това не е за мен,но няма да сотавя приятелката си да страда за някакъв Нейтън..
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:32 pm

Вон наистина ме подкрепяше, но не беше нужно да ходи никъде, защото знаех какво ще стане.
-Може би, баскетболния салон, треньора дава ключовете си на него! - казах му аз.
-Наистина не ходи никъде, остави го намира, аз ще се оправя. - предупредих го.Отворих хладилника и взех една кока-кола и го затворих.
-Мерси все пак! - отидох до Вон и го прегърнах, а после тръгнах към горния етаж..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:37 pm

Тя предположи,че може да е в баскетболния салон.След което каза,че не е нужно да правя каквото и да е.
-Добре! - казах `и,но всъщност смятах да ходя до този баскетболен салон.Качих се до горе и взех една бакетболна топка,докато слизах надолу се срещнах с Хейли,а тя ме изгледа и попита къде отивам.
-Играе ми се баскетбол...мисля да отида до баскетболния салон,идваш ли? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyНед Апр 24, 2011 11:45 pm

-Вонн, изчакай ме! - казах му.Оставих бутилката на масата в хола и взех якето си.
-Знаеш ли, че ми идва да те убия, но няма! - изгледах го строго и после избухнах в силен смях.Върнах се и взех телефона и ключовете си.
-Готова съм, да тръгваме! - излязохме, а аз после заключих вратата."Моля те, не бъди в салона"това беше единствената ми мисъл по пътя, какво л щеше да стане, ако Вон се ядоса, ако Нейтън прекали с приказките.Мълчах през повечето време, но Вон ме подлуди с топането на топката.
-Хей, остави топката да си почине малко! - изсмях се, а той ме погледна..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 3:31 am

Прибрах се.Никол стоеше на дивана и ме гледаше ядосано.
-Бъди спокойна всичко е наред. - казах `и аз и седнах до нея на дивана. - Видях се с онова момиче,вече няма да ни безпокой,твой съм и няма да те пускам. - заявих и се усмихнах.
Погледнах към телевизора и тогава се сетих за Хейли.Къде ли беше сега?
Нямаше да я тормозя,и затова се обърнах към Никол.
-Кажи какво искаш да правим сега? - попитах я. - Но първо ще ти покажа моята къща. - усмихнах се и двамата започнахме разходката.
Времето беше наистина много хубаво,затова предположих,че ще иска да се качим на таванската стая.Която беше много по - различна от обикновенните тавански стаи-стаята беше супер хубава и приятна и със страхотна гледка.
-Ето това е любимата ми стая. - казах `и.
След което отново слязохме долу.Искаше ми се да прекараме вечерта на таванската стая,затова след като приключехме долу щяхме да се качим горе.Влязохме в кухнята.Не ми се ядеше много,само исках да си взема една бира. -Е какво ти се прави? - попитах я отпивайки от бирата.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 3:47 am

Вон ме беше оставил сама в къщата му, което намерих за малко странно. В интерес на истината, студеното ми отношение към него отново се върна. Стоях на дивана в хола и го чаках да се върне,а междувременно гледах телевизия.
По едно време входната врата се отвори. Беше той, изглеждаше леко притеснен. Хвърлих му кръвнишки поглед, а той спокойно ми обясни, че нещата с онова момиче вече ще са зад гърба ни и няма да имаме повече причини за караници. Всичко това ми беше добре дошло и аз отидох до него, хванах главата му и я наклоних към себе си, за да го целуна бързо.
- Първо ще ти покажа моята къща - предложи ми той, преди да отворя на въпроса му какво ще правим сега.
Домът му беше адски голям и комфортен. Всичко много ми хареса, но както на него, така и на мен, най-много ми допадна таванската стая, която имаше уникален изглед. Постояхме малко там, след което се върнахме обратно на първия етаж. Не бях особено гладна, затова щях да отложа хапването за по-късно. Вон си взе една бира от хладилника и преди да успее да го затвори, аз направих същото. Отворих студената напитка и отпих голяма глътка.
- Е какво ти се прави? - попита ме приятеля ми.
- Ами... - започнах аз, като плъзнах ръцете си под тениската му - Имам една идея... Зависи ти дали си съгласен.. - намигнах му палаво и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 3:56 am

Тя също си взе една бира.набързо изпих своята и се обърнах към нея.Не знаех какво искаше да парвим,но като знаех колко е добра в измислянето на идеи,съм дигурен,че ще е нещо много яко.
-Съгласен съм на всичко,моя любов! - казах `и и я целунах страстно.за момент си помислих,че може Хейли и Нейтън всеки момент да се приберат и да стане доста весело.Хейли трябваше да е наясно,че не искам този Нейт в къщата си,затова ще го изгоня,ако дойде.Все пак той си е виновен за това,че не го харесвам.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 4:06 am

Докато с Вон се целувахме, се сетих, че в тази къща може всеки миг да дойдат другото момиче, с което живееше Вон и нейния приятел и да ни заварят как се натискаме, затова реших нещо:
- Скъпи, хайде да се преместим в таванската стаичка и да се заключим, какво ще кажеш? Така поне няма да ни изненадат отнякъде... - предложих му, а той почти моментално кимна.
Хвана ме за ръка и ме повлече нагоре по стълбите бързо. Успях още веднъж да огледам хубаво къщата и за втори път се убедих, че е страхотна. Щеше да ми хареса да прекарвам повечче време тук, но разбира се, в компанията на сладура, който ме водеше по стълбите в момента.
Когато прекрачихме прага на стаята, Вон щракна ключа и в същия момент буквално ми се нахвърли. Хвана ме и ме повдигна, като започна грубо да ме целува. Аз се държах здраво за него и за пореден път бях забила нокти във врата му. Той се хвърли на дивана, като ме задържа върху себе си и не спираше да ме целува страстно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 4:23 am

Тя предложи да отидем в таванската стая.Честно казано,аз си помислих абсолютно същото.Двамата се качихме нагоре.След като стигнахме аз `и се нахвърлих и започнах да я целувам страстно и настоятелно.По едно време се сетих,за нещо много интересно.
Оставих я за момент и отидох да взема одеала,за да направя нещо като легло на земята,а после и ноклко свещи.надявах се това да е романтично.
Постлах завивките,след което наредих свещите и загасих лампите.Легнах на завките,а тя се приближи към мен.
Преобърнах я и застанах над нея,започнах страстно да я целувам и да прокарвам ръка по бедрото `и.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 4:31 am

Бях заклета романтичка и мисля, че Вон знаеше това. След няколко пламенни целувки, той ме остави на дивана и отиде някъде. През цялото време аз го гледах с недоумение и не осъзнавах какво прави. Секунди по-късно той се върна с няколко одеала и свещи. Постла одеалата за земята, така че да образува импровизирано легло и запали свещите. Беше толкова романтично и сладко!
Той легна, а аз се приближих към него и направих следка муцунка.
- Толкова си сладък... - въздъхнах аз, а той моментално не дръпна при него на земята.
Обърна ме и започна продължително да ме целува, като прокарваше ръце по бедрата ми. Горещи вълни започнаха да ме обливат. Той ме караше да се разгорещявам буквално за секунди. Успях да намеря краищата на блузата му и я свалих скорострелно, като я захвърлих някъде из стаята. Той също бързо свали потника и дънките ми. Аз дръпнах най-горното одеало и ни завих леко, макар че в стаята вече беше достатъчно топло.
Устните на Вон шареха по врата ми и аз осъзнах че утре ще имам поне дузина смучки. Той се преместваше все по-надолу, към гърдите и коремчето ми, а мойте ръце рисуваха фигурки по релефния му гръб.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 6:17 am

Това да съм с нея отново беше нещото за което щях да живея.Нямаше да я оставя и тя щеше да е с мен.Копнеех за целувките `и.
Докато я целувах се надигнах леко и погледнах през прозореца,гледката спираше дъха ми,но когато върнах погледа си на Никол забравих за онази гледка преди малко.Никол беше къде по - хубава от тези сгради.
Продължих да я целувам.Страстно,настоичиво,и леко грубо.
Не исках да спирам и нямах намерение да спирам.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 6:29 am

Не исках да се откъсвам от него нито за миг. Мисълта да бъда далеч от него дори за ден ме ужасяваше. Той бе човека, за когото живеех и имах чувството, че именно него съм чакала цяла вечност. Затова сега единственото, което желаех най-силно не бяха нито пари, нито слава, нито развита кариера, а просто да съм само и единствено с него, в прегръдките му.
Той беше върху мен и ме целуваше по-страстно и по-грубо от обикновено. Сякаш компенсирахме цялото това време, през което не го бяхме правили. Наслаждавахме се на всеки един допир, на всяка една целувка, получена от другия. Погледите ни се пресякоха - очите му бяха прекрасни. Чак сега осъзнах каква късметлийка съм да се намирам в обятията на мъж като Вон.
Както вече казвах, живеех за това той да ме целува. Може би минаха около петнадесет минути, които прекарахме в грубо целуване и смяна на положенията. Малко след това, ръцете но Вон намериха закопчалката на сутиена ми и той съвсем скоро се озова някъде из стаята. Същото се случи и с останала част от бельото и на двама ни. Беше ми някакси некомфортно да правя секс в къщата на друг... но пък какво от това!
Затворих очи и се насладих на устните на Вон, които отново грубо се сплитаха с моите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 6:34 am

Продължавах със страстните и настойчиви целувки,които не възнамерявах да спирам.Исках я сега.Момента нямаше да свърши бързо и всичко ще е ужасно хубаво.Вече и двамата бяхме чисто голи.Не усещах студ,понеже двамата много се бяхме разгорещили.Целувах я по врата,по уствите и отново по врата.Слизах надолу.Леко мачках гъридет `и,а след това ги облизвах страстно.Надявах се да няма нищо против.След като отново облизах зърната `и погледнах към нея.Тя беше изтръпнала и въздишаше.Целунах я отново,а след това започнах да прониквам в нея.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 6:53 am

Вон ме целуваше навсякъде. Беше толкова добър в това, че чак си мислех, че той е създаден, за да го прави. Дишането ми се учести. Прозорците в иначе голямата стая бяха започнали да се изпотяват малко по малко. В стаята миришеше на страст, на желание и на любов.
Ръцете на Вон се задържаха предимно на гърдите ми. Явно му харесваше точно това място. Разбира се, нямах нищо против, защото на самата мен доставяше изключително голямо удоволствие. Бях затворила очите си, за да мога изцяло да се наслаждавам на сладките му целувки. След поредното прокарване на ръцете му по гърдите ми, аз изтръпнах и повдигнах главата му до моята. Без да чака покана, той ме целуна грубо с език, като едновременно с това проникна нежно в мен.
Аз изстенах силно, а той ми се усмихна палаво и пак долепи устните си до моите, като ритмично продължаваше да прониква в мен. Звуците, които излизаха от между устните ми се увеличаваха с всяка секунда. Вон ми доставяше невероятно удоволствие и не исках да го пазя само за себе си.
- Вон... - тежко казах - Невероятен си!! - той спря за секунда и отново последва груба, страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 8:18 am

Застанах над нея и се надигнах на ръце,сякаш щях да правя лицеви опори.Всъщнос тточно това смятах да правя,но просто при всяко слизане ще я дарявам с една целувка.
Започнах.
Слязох и започнах да я целувам.Устханових,след петото слизане до долу,че мога да получа две целувки от нея,след което се качвам отново горе и отново слезам.
След още няколко слизания се отказах и я преобърнах да застане над мен.Продължих да прониквам в нея и да я целувам,все по - страстно.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 8:35 am

Страстните ни стенания изпълваха цялата стая. Искарено се надявах в този момент да няма никой в къщата, иначе досега вече щяхме да сме го уплашили.Но пък... Твърде много внимание обръщах на това какво ще кажат другите, а не се наслаждавах до край на това което имах до себе си. По-точно върху себе си.
Започнах да работя по поправянето на тази грешка. Вон правеше нещо като лицеви опори върху мен, като при всяко спускане, получаваше целувка от мен. Много се забавлявахме на новите ни начини за наслаждаване един на друг. Внезапно, той легна по гръб и ме взе върху себе си. Продължи да прониква и отново да ме целува грубо. С всяка целувка имах чувството, че ни е първа, че го правим за първи път. Толкова страст имаше във всичко това...
След няколко секунди отново сменихме позата, като отново аз бях под атлетичното тяло на приятеля ми. Стенанията ми отново се увеличаваха със забързването на темпото на Вон. Той ме подлудяваше.
- Вон... - бе единственото, което можех да кажа в този момент.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyВто Апр 26, 2011 12:20 am

Всичко продължаваше с пълна сила.Наслаждавах се на момичето,с което бях до припадък.след известно време всичко свърши и ние се строполихме на земята.Започнах да дишам тежно и да се опитвам да си взема капка въздух.Бях много изморен.Явно в момента бяхме на нещо като секс - маратон,и нямахме намерение да спираме.
-Това беше жестоко! - устях да кажа и затоврих очите си.Аз бях отдолу,а тя беше легнала на гърдите ми.Целунах я наколко пъти и се отпуснах под завивките.Когато отново погледнах към нея,тя гледаше навън.Надигнах се леко.Тя беше разтревожена. - Всичко наред ли е? - попитах я направо.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyВто Апр 26, 2011 12:58 am

Бяхме на ръба. В този миг бях напълно изключила за всичко. Околният свят не съществуваше, а само едно единствено момче имаше значение за мен - Вон. Той ми доставяше безмерно удоволствие и скоро нямах намерение да го оставям да си почине.
След като всичко приключи и двамата се строполихме на пода потни и уморени. Дишането ни беше учестено и аз, и Вон нямахме сили дори да кажем една дума. Аз лежах на гърдите му, а той си играеше с косата ми и от време на време навдигаше главата ми, за да си открадне по някоя друга целувка. Аз гледах към прозореца и се наслаждавах на гледката, която се откиваше от там - коли, светофари, клаксони, забързания град. Секунди по-късно чух гласът на Вон, който ме питаше:
- Всичко наред ли е?
- Разбира се! - отвърнах направо, без да се замислям.
Наистина всичко беше прекрасно. Не можех да мечтая за нещо повече - имах си всичко. Навдигнах се и го погледнах в прекрасните му очи и след миг казах:
- Просто си мислех за това колко безкрайно много те обичам!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyВто Апр 26, 2011 4:08 am

Радвах се,че все още мисли така.След всичко,което ни се случи,най - накрая отново можехме да сме заедно и никой нямаше да ни раздели.
Прегъранх я силно и затворих очите си.Ужасно много ми се спеше и сигурно всеки моментт щях да заспя.Исках да съм отново с нея,но просто нямах сили за още един път.Тя ме изморяваше до краен предел.Отворих очите си,за да видя дали все още е в прегръдките ми.После отново ги затворих и започнах да се унасям.
-Обичам те! - се откъсна от устата ми,и сигурно после съм заспал.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyВто Апр 26, 2011 4:45 am

Нощта ми се строи кратка като секунда. Предположих, че се дължеше на факта, че бях адски уморена. Сексът с Вон предната вечер беше повече от изморителен и аз едва отворих очи, въпреки силната слънчева светлина, която насхлуваше през стъклените стени на стаята.
Едва след като станах осъзнах, че не се намирам в собствената си къща. Дори и съквартирантката на Вон да се бе прибрала, поне аз не я бях чула. След дълго мислене дали да не му направя закуска, в крайна сметка се реших да го направя. За мой огромен късмет, в стаята имаше женски сатенен халат, който, предполжих, най-вероятно бе на момичето, с което живееше приятеля ми. Облякох го и предпазливо слязох долу.
С радост установих, че няма никой в къщата. Дълго търсих кое къде стои, за да направя на Вон кафе и препечени филийки, но накрая постигнах това, което исках. Качих се тихо обратно при него и седнах на земята, където той бе легнал. Целунах го три поредни пъти по устните и той се разбуди. На четвъртата целувка вече се включи и той.
- Добро утро, миличък! - поздравих го, след като той отвори напълно очите си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 EmptyСря Апр 27, 2011 6:26 am

Събудих се от сладките целувки на Никол.Тя ми каза добро утро.А аз отворих очите си,за да я видя.Никол беше много хубава и наистина страхотна.Харесваше ми,това да съм с нея.Придърпах я към себе си и я целунах.
-Добро утро,слънчице! - усмихнах се,след което я целунах страстно. -Как е моето момиче днес? - попитах я набързо и взех чашата с кафе,която тя ми беше приготвила.Кафето леко ме опари,затова го оставих на земята и се отдадох на Никол,която беше наистина много сладка сутрин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли и Вон   Къщата на Хейли и Вон - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Хейли и Вон
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Алек
» Къщата на Мел
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Нейтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: