Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
(18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 2 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
(18+) Къщата на Крис - Page 2 3634557V (18+) Къщата на Крис - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
(18+) Къщата на Крис - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 (18+) Къщата на Крис

Go down 
+18
Дейвид
Серина Ван Дер Удсън
Джейсън Милър
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Мейси
Елизабет Дейвис
Ефи Стонем.
Никол Коул
Чейс О'Конър
Jenny Humphrey
Джон Росдейл
Брейди Евънс
Триша Тиъри
Annabelle Carter
Кристофър Рандал
Рейчъл Спаркс
Виктор Кревйър
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:37 am

Той ми подаде кутията си и аз си взех една цигара.Запалих си я и издишах облак дим.
Пучуствах се толкова добре и спокойно.
- Аз съм Брейди, но всички ме наричат Ди.-представи ми се той,и също си запали една цигара.
-Аз съм Елизабет.Наричай ме Лиз или Бет.Както искаш.-усмихнах се.
Отпих от питието си и си дръпнах от цигарата.Обърнах се и кой да видя.Рейчъл в компанията на Крис.Въобще не ми пукаше.
- Е харесва ли Ви партито?
-Мда.Интересно е за сега.-засмях се.-А, и моляте говори ми на ти.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:40 am

С наперена походка (типичната за мен) влязох в къщата на Кристофър която,буквално се пукаше по шевовете си.Надявах се..ъъ по-скоро бях сигурен,че бързо ще си намеря женска компания.Запалих една цигара и си взех едно уиски.Глътнах съдържанието на малката чашка на екс и си взех нова напитка..вечерта щеше да е дълга...
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:46 am

Не присъствах на наградите,но пък реших да дойда на партито.Това беше от скука.Влязох и се спрях на вратата.Поогледах се малко и накрая тръгнах към бара.Седнах до едно момче и си поръчах водка.Отначало не казах нищо,но естествено аз съм си срамежлива...Реших,че ми е твърде скучно,за да продължа да мълча и да не обеля нито думичка затова го заговорих като преди това глътнах от водката си:
-Хей...как е партито?Всъщност преди колко време си дошъл?
Погледнах го,а след това хванах чашата си с две ръце и погледнах към нено.
Върнете се в началото Go down
Джон Росдейл

Джон Росдейл


Брой мнения : 22
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джон Росдейл

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:50 am

Триша Тиъри написа:
.....

Уха. Момичето определено имаше чувство за хумор, а и гледам пиеше. Това щеше да ми помогне. Изведнъж нещо ми щракна в главата. Исках това момиче тази вечер. Не си падах по връзките и нямаше да се виждаме повече от два-три пъти, но беше достатъчно да задоволя секс-глада си.
В очите на момичето се четеше думата "перверзия". Знаех го, защото такъв специалист като мен отдавна се бе научил да разпознава подобни очи.
- А защо такъв хубавец като теб все още няма дама? - попита ме тя като вдигна едната вежда. Изпих си водката на екс и стиснах очи за секунда. Поръчах си нова, а докато го правех, тя ме гледаше любопитно.
- Ами, когато ходя на купони, винаги идвам сам. Така се увеличава шанса ми да се запозная с някой нов. Или още по-хубаво... нова - в очите ми блесна искра и изгледах красавицата срещу мен палаво.
- Джон - казах и й подадох ръка - Приятно ми е.
Тя хвана ръката ми, а аз се доближих към нея като скъсих разстоянието помежду ни почти тройно. Е, знам, че пак ще ви го кажа. Падам си похотлив и най-вече обичам, когато нещата се случваха бързо. А при наличието на такова секси парче пред мен, не исках да чакам...
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:52 am

Изи разбра за партито и реши да отиде, тъкмо щеше да се поразсея малко. Напоследък стреса и напрежението й бяха в повече.
Тя се гримира, оправи си прическата и се облече в доста оскъдна рокля и тръгна към къщата където щеше да е и самото парти.
Паркира колата си при останалите пред къщата и влезе, като първото нещо което стори беше да си поръча текила. Тази нощ определено щеше да се забавлява...може би в компанията на някой.. Не може би, ами 100%.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:53 am

И двамата взеха такси и пристигнаха доста бързо.Преди да влязат във въпросната къща Елизабет отново оправи роклята за която вече съжаляваше,че е облякла,но знаеше че изглежда много добре с нея.
-Хайде..-измрънка тя като гласът й издаваше,че е леко притеснена,но нали искаше да се запознае с нови хора?!?Дръпна Нейт за ръката и влязоха вътре..Имаше прекалено много хора,а погледите на събралите се до вратата се залепи за нея и копманията й.Тя не им обърна внимание,а продължи към бара с напитките..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:57 am

Влязохме вътре и започнахме да се оглеждаме.
Разбира се,веднага напарднахме питиетата.Не ми пукаше кой ме гледа и кой не,сега бях с нея.
-Ако искаш може да ходиш да се запознаеш с нова хора,аз ще стоя тук и ще те чакам,няма да мърдам от тук. - отбелязах аз,като видях как гледа хората наоколо.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:01 am

Spoiler:

Елизабет повдигна леко едната си вежда и огледа присъстващите наоколо.Имаше доста хора,а тя не познаваше никой освен Нейт..Забелязала притеснението му тя отново се усмихна и седна на бара като потупа леко столът до себе си.
-Хайде..ще имам време да се запознавам с останалите.Сега съм тук с теб.-отвърна му тя и го дръпна за ръката,за да седне до нея.
-Ъм..сърдиш ли се,че те довлякох тук?-попита тя и отново огледа хората наоколо,които бяха впили поглед в него.
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:01 am

Едно момиче ме заговори:
-Хей...как е партито?Всъщност преди колко време си дошъл?
Не бях забелязъл,че някой стои до мен преди да чуя гласа й.Обърнах глава към нея.Е определено не можеше да се отрече,че е супер секси..,но не бях изпил достатъчно алкохол за да мисля за други неща.
-До момента в който ме заговори беше скучно красавице-казах и се подсмихнах леко фалшиво,но ако се съдеше по физиономията й номерът мина..тя се приближи леко.
Такъв си бях...използвач,но пък ценях женската красота.
През това време покрай мен мина една привлекателна брюнетка...погледнах я многозначително...
Върнете се в началото Go down
Триша Тиъри

Триша Тиъри


Брой мнения : 81
Join date : 10.03.2011
Име на героя : Триша Тиъри

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:02 am

Джон Росдейл написа:
....
Докато той си поръчваше ново питие използвах възможността да плъзна своя поглед по великолепното му тяло.
- Ами, когато ходя на купони, винаги идвам сам. Така се увеличава шанса ми да се запозная с някой нов. Или още по-хубаво... нова - в очите му определено виждах онези палави пламъци. А това ми хареса...
- Джон - каза той, подавайки ми ръка. - Приятно ми е.
- Триша.- отвърнах, хващайки ръката му. Той се приближи, скъсявайки разстоянието между двама ни за по-малко от секунда. Това почти ме изненада.
На лицето ми се появи изкусителна усмивка. Приближих се още малко, оставяйки съвсем малко разстояние помежду ни.
- Барман, дай още едно.- казах, отдръпвайки лицето си. Малко игрички никога не са излишни. А нощта определено щеше да продължи по-дълго от очакваното.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:08 am

Рейчъл Спаркс написа:
...
След като бях запричал на пълна кифла след процедурите в спа центъра, реших че е време да се поява на партито.
Когато наближих къщата чух неописуем шум, идващ от къщата ми. Музиката определно минаваше допустимите 85Dz. Когато влзох всички ми махаха, усмихваха се, викаха ме при тях и искаха да ме черпят питие. Видях Рейч моята любоФ в пълната зала и тръгнах към нея. Тя ми се зарадва, твърде странно за нея и ме поздрави.
- Добре съм муци - иронично отвърнах аз, и направих патешка физиономия - Е, все пак реши да дойдеш, а?
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:14 am

До нас седна още едно момиче,но чакай това беше Изи.Как да не я познае човек и боже изглеждаше страшно красива.Обърнах се набързо към момчето до мен и казах:
-Ауу женкар...хих.
Сложих насмешлива усмивка и се обърнах към Изи:
-Хей Из помниш ли ме?Блъсна се в мен в магазина на Виктория...-заговорих къде се срещнахме за първи път,за да я подсетя коя съм.
Набързо отклоних погледа си към момчето:
-Е ти си...?
-Аз съм Никол,Никол Коул.
Върнете се в началото Go down
Джон Росдейл

Джон Росдейл


Брой мнения : 22
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джон Росдейл

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:19 am

Триша Тиъри написа:
....

- Триша - отвърна момичето, като скъси разстоянието между нас още повече отколкото беше.
Хубаво име. Прилягащо на красиво момиче. Лицата ни бяха на сантиметри, но аз си знаех, че тя няма да ме целуне първа, а аз си падах по мръсните игрички.
- Барман, дай още едно - извика тя на барманът и той бързо й подаде чаша. Боже, адски ми допадаше това момиче. Имаше точно такъв характер, какъвто аз харесвах - мръснишки, палав.
Най-безцеремонно започнах да я оглеждам от главата до петите. Имаше невероятно, гладко лице. Гърдите й бяха оформени идеално, както и всички други форми. Телосложение - двадесет от десет. Изведнъж в съзнанието ми започнаха да излизат сцени, които може би по-късно щяха да се случат. Рядко ми се получаваше с момиче, с което току-що се бях запознал.
Забелязах, че бях пресушил чашата си с водка, затова помолих обслужващия за още една. Главата ми все още не се бе завъртяла дори и малко. Все пак бях старо куче и не можех лесно да се напия. Триша. Искам я. Само тези мисли се въртяха в глава ми.
Славех се като разкрепостен. Сега щях да подкрепя тази теория с доказателства. Отново се приближих до Триша, така че разстояние почти нямаше между нас. Хванах кичур от косата й и го завъртях около пръста си, като я гледах възможно най-перверзно.
- Ами... ти... имаш ли си приятел?? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Мейси
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Мейси


Брой мнения : 71
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Мейси

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:36 am

Нямаше как да пишеш за най-грандиозното афтърпарти в града, освен ако не присъстваш на него. Запътих се към къщата на моя стар познат Крис. Беше участвал в един от филмите ми, но все пак не бяхме първи дружки. Бях ходила у тях няколко пъти на служебни обеди, но нищо повече.
Къщата щеше да се пръсне по шевовете, ако това разбира се е възможно... Навсякъде минаваха пияни-заляни знаменитости, които се чудеха къде са им колите... Направи ми впечатление че няма много папараци, което ме шокира. Влязох в хола, ако тази стая със пияници можеше да се нарече хол и седнах на едно от удобните канапета. Един висок сервитьор мина покрай мен с табла с шампанско, и го помолих да ми донесе едно "Космо". За моя радост той го донесе бързо, и жадно отпих. Не видях никой чак толкова близък че да го заговоря, затова си останах на мястото и зареях поглед из тълпата.
Върнете се в началото Go down
Триша Тиъри

Триша Тиъри


Брой мнения : 81
Join date : 10.03.2011
Име на героя : Триша Тиъри

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 9:36 am

Джон Росдейл написа:
...

Получих желаната си чаша, пълна догоре с желаното. С крайчеца на окото си забелязах как Джон ме оглеждаше. Лека усмивка започна да се оформя на устните ми, затова надигнах чашата в опит да я прикрия. Безуспешно. Дори можех да почувствам очите му върху себе си. А това само ме накара да прехапя леко устната си.
Той отново се приближи, почти не оставяйки разстояние между двамата. Хвана кичур от косата ми, завъртайки го около пръста си, а очите му ме гледаха перверзно. Отвръщах на погледа нахално, гледайки право в очите му.
- Ами... ти... имаш ли си приятел?- попита ме Джон, а аз се засмях. О, не. Никога. За нищо на света.
Тези неща просто не бяха за мен. А и думите "романтика" и "любов" бяха прекалено сладникави за мен. Не харесвах връзките и вероятно никога нямаше да имам така. Поне се надявах на това.
- Ни най малък шанс.- отвърнах на въпроса му, едва сдържайки се да не се изкикотя.
- Ами ти... Джон. Нека позная... Нямаш?- предположих, леко облизвайки горната си устна. Обичах да се дразня... И ми беше страшно трудно да спра.
Върнете се в началото Go down
Брейди Евънс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Брейди Евънс


Брой мнения : 23
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Брейди Евънс

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 10:24 am

Елизабет МакКуин написа:
...
- Аз ще ти викам Бел или Ели.. Звучи по-разчупено... - самонадеяно отвърнах аз - Лиз не ми е симпатично...
Докато сладко си думах с Ели, установих че бърбана ми е свършил, поръчах още един и отново се върнах на дамата си...
- Е, Ел, къде е приятеля ти? - попитах аз. Нямаше вид на обвързана, но знае ли човек...
Очевидно я бях харесал, но не ми приличаше на момиче за една нощ, а аз не бях сигурен че съм способен на дълга връзка.
Стоях и отпивах от бърбана си, а тя стоеше и мълчеше. Явно бях засегнал болна тема, затова смених въпроса...
- Познаваш ли домакина на партито? - попитах и ясна ненавист се изписа на лицето й.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 10:34 am

- Как няма да се появя на партито на братовчед си - засмях се.
Май водката вече ми беше подействала, но не обърнах особено внимание.
Огледах препълнената къща.
- Някой ще чисти доста - ухилих му се. - М случайно да познаваш някой секси и свободен наоколо?
Знаех, че нямаше да ми каже и да знаеше, защото си беше Крис, но не пречеше да попитам.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 10:50 am

Отново закъснявах. Напоследък доста често ми се случваше.
След като се прибрах, се приготвих за партито. Облякох си роклята, която бях приготвила. Оправих косата си и тръгнах. Шофьора ме докара до къщата на Крис.
Влязох. Както си и мислех имаше много хора. Някои от тях дори и не ги познавах.
Тръгнах към бара, където имаше напитки. Взех си един коктейл и се сетих да се обадя на Дарън.
"Здравей Дарън. Аз съм Алисън. Запознахме се преди малко. Чакам те на партито в Кристофър Рандал. Голямата къща надолу по улицата. Чакам те."
После затворих телефона и отпих от коктейла.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 10:53 am

Рейчъл Спаркс написа:
...
- Няма много ергени в града - нагло й отвърнах аз. Не беше в компанията на Вик, което малко ме изненада... - Къде е "любимото" ми братче?
Смутих я с въпроса си, това бе добре. Леко се изчерви, дано си бе взела поука, но като се сетя че това бе моята вироглава братовчедка Рейч, най-вероятно се бе напила и го бе забравила. Все едно, нямаше да се занимавам с тях двамата сега...
- Е съкровище мое, как нямаш алкохол в ръка, мислех че с него сте се "in a realashionship"и не се отделяте един от друг - подкачих я аз.
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 11:01 am

След като Алисън ми се обади започнах да се приготвям. Това беше просто парти и се радвах, че не трябва пак да ходя костюмиран. Навлякох едни дънки и някаква риза и се запътих към мястото. Този път реших да се доверя на мотора си и малко си побръмчах, докато открия самата къща, която щеше да ми извади очите. Влязох и огледах насъбралия се народ. Отново не познавах почти никой. Затърсих Алисън с поглед и скоро я открих на бара. Запромъквах се и успях някак да стигна.
- Хей - усмихнах й се - изглеждаш страхотно.
Поръчах си водка с лед и отпих.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 11:08 am

Изведнъж Дарън се появи до мен. Не си и бях помислила, че ще се позви толкова бързо.
-Хей..изглейдаш страхотно. - каза ми той.
А засмях се.
-Благодаря. Ти също. - усмихнах се и продължих.
Лесно ли откри къщата???
Отпих от коктейла и чашата стана наполовина празна.

Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 11:09 am

- Хей Из помниш ли ме? Блъсна се в мен в магазина на Виктория... - някакво момиче попита Изи, а тя едвам я разпозна.
След това чу когато се представи на онова момче. А да вярно...тя беше модела на Виктория Сикрет. Из й се усмихна и намигна на сексапилното момче до нея.
Все пак момичето реши да досади малко на двама им.
- Аз съм Изи Сторм! - каза тя на брюнета като му намигна, а после се обърна към Никол.
- Е ъм... чух че е имало награждаване. Спечели ли нещо? - попита момичето без особено голям интерес.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 6:44 pm

Брейди Евънс написа:
Елизабет МакКуин написа:
...
- Аз ще ти викам Бел или Ели.. Звучи по-разчупено... - самонадеяно отвърнах аз - Лиз не ми е симпатично...
Докато сладко си думах с Ели, установих че бърбана ми е свършил, поръчах още един и отново се върнах на дамата си...
- Е, Ел, къде е приятеля ти? - попитах аз. Нямаше вид на обвързана, но знае ли човек...
Очевидно я бях харесал, но не ми приличаше на момиче за една нощ, а аз не бях сигурен че съм способен на дълга връзка.
Стоях и отпивах от бърбана си, а тя стоеше и мълчеше. Явно бях засегнал болна тема, затова смених въпроса...
- Познаваш ли домакина на партито? - попитах и ясна ненавист се изписа на лицето й.

-Добре.Няма проблем викай ми както искаш.-засмях се.
Отпих от питието си и го оставих на бара.Той си поръча нов бърбън и ме попита къде е приятелят ми.
-Ми няма го сама съм.Сингъл съм.-усмихнах се.
Запалих си нова цигара.Не беше винове.Не знаеше за случилото се между мен и Крис.Пък и изглеждаше добро момче.Той набързо измисли друг въпрос:
- Познаваш ли домакина на партито?
Само като чух този въпрос цялата омраза се изписа на лицето ми.
Погледнах го у му се усмихнах.
-Ми да познавам.Бившето ми гадже го организира.А аз дори не знаех до тази вечер.
Отпих от уискито си и си дръпнах от циагара.Само димът ме успокояваше.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Милър

Джейсън Милър


Брой мнения : 97
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джейсън Милър

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 8:53 pm

След бягството от онова прекрасно момиче , Джейс замислен реши да отиде на Афтър партито и да навкса за добротата си.
Все още се чудеше защо ли беде добър. Хай де , добре простено му е поне веднъж.
Джей отскочи до вкъщи , за да се преоблече.
Отне му достаа време.Много е суетен. Вкрайна сметка обу маратонкии секси риза. Момичетата само трябваше да мислят за външния си вид.
Джейс хвана мотора си и излезе.
Пристигна и видя , че беше пълно. Кактовинаги , много знаменитости.
Отиде на бара и си поръча поредното уиски. Забеляза и най-добрата си приятелка
-Алооо леко с алкохола мила- прегърна я ухилен- Как си Сладур?
Върнете се в началото Go down
Мейси
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Мейси


Брой мнения : 71
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Мейси

(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 EmptyПон Мар 21, 2011 10:30 pm

Джейсън Милър написа:
...
Докато допивах "Космо"-то си моето любимо БФФ - Джей ми връхлетя и ме прегърна. Хвърли ми подигравателен коментар за алкохола, и седна до мен.
- Леле, Джей, много си пораснал бе слънце да не дължи на продължителни хоризонтални креватни упражнения? - хапливо отвърнах аз. - Иначе съм добре събирам материал за новата ми статия.
Ухили се леко на хапливата ми реплика и посегна към чашата ми.
- Не съм пияна, ако искаш питие, бара е нма твое разположение! - казах аз и му го посочих.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
(18+) Къщата на Крис
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Алиса Кър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: