Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
(18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Renesmee (996)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 4 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 4 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
(18+) Къщата на Крис - Page 4 3634557V (18+) Къщата на Крис - Page 4 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
(18+) Къщата на Крис - Page 4 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 (18+) Къщата на Крис

Go down 
+18
Дейвид
Серина Ван Дер Удсън
Джейсън Милър
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Мейси
Елизабет Дейвис
Ефи Стонем.
Никол Коул
Чейс О'Конър
Jenny Humphrey
Джон Росдейл
Брейди Евънс
Триша Тиъри
Annabelle Carter
Кристофър Рандал
Рейчъл Спаркс
Виктор Кревйър
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyВто Мар 22, 2011 11:14 am

- Та какво казваше красавице?-попита той на милиметри от лицето ми..
Е определено щяхме да играем по моята игра..въпроса беше,че и двамата искахме едно и също нещо,но самочувствието ми беше прекалено голямо за да му пусна веднага...
Когато той се приближи дишането ми леко се забърза,усетих,че той го забеляза,за това си придадох безизразна маска на лицето и продължих да го гладам високомерно...жалкото беше,че нямаше да издържа още дълго..нямаше да мога да продължа да се правя на ощипана мома....
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyВто Мар 22, 2011 11:19 am

Лицето ми все още беше на милиметри от нейното. Доближих още малко към нея и й прошепнах в ухото:
- И двамата искаме едно и също, защо просто не оставим игричките за децата. - ръката ми плъзна по бедрото й, а устните ми се долепиха до нейните, успявайки да си откраднат една целувка.
Отдръпнах се. Може и да казах стоп на игричките, но тези от моя страна още не бяха приключили.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyВто Мар 22, 2011 11:25 am

Е,какво пък..нали за това бях дошла на това тъпо парти с тази супер неудобна тясна рокля.
На свой ред си доближих към него и притиснах устните си в ухото му:
- Една вечер,без ангажименти и сълзливи СМС-и след това ..-прошепнах
Често се случваше да си мислят,че са единствените,неповторимите и т.н. ...седмици СМС-и ..букети с цветя БЛЯК..
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyВто Мар 22, 2011 11:31 am

Усмихнах се доволно. И накрая се оказах прав...аз спечелих...отново.
- Точно на това се надявах! - казах й с преспокоен тон който можеше да изнерви всеки, дори и най - уравновесения. Доближих отново до нея и я целунах страстно, но целувката беше кратка. Както ви казах...за мен игричките те първа започват.
Но оу тя шегуваше ли се...ангажименти...Смс-и...хаха в кой век живееше. Вече едновечерните забавления бяха на мода, но на това момиче имаше да й се припомня доста...
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Study right!?
Study right!?
Jenny Humphrey


Брой мнения : 68
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Джени Хъмфри

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 12:52 am

Spoiler:

Някакво момче с приближи до нея.Тя го огледа от глава до пети,но не очакваше той да се заговори с нея.
За огромна изненада,той 'и се представи и я попита дали иска нещо за пиене.Джени се намести на стола си и се усмихна.
-Не,днес не мисля да пия! - отговори му бързо тя и огледа къщата на Крис.След малко той се върна и държеше в едната си ръка питие. - Между другото,аз съм Джени! - представи се тя. - Приятно ми е да се запознаем,Дейвид! - Джени подаде ръката си,за да се здрависа с момчето.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 1:53 am

Chuck Bass написа:
Усмихнах се доволно. И накрая се оказах прав...аз спечелих...отново.
- Точно на това се надявах! - казах й с преспокоен тон който можеше да изнерви всеки, дори и най - уравновесения. Доближих отново до нея и я целунах страстно, но целувката беше кратка. Както ви казах...за мен игричките те първа започват.
Но оу тя шегуваше ли се...ангажименти...Смс-и...хаха в кой век живееше. Вече едновечерните забавления бяха на мода, но на това момиче имаше да й се припомня доста...

Взех рязко цигарата,която скоро беше запалил,от устата му и си дръпнах.Докато издишах пушека казах:
- Хубаво..много си самоуверен...като всички в началото.
Врътнах се след като се насладих на физиономията му..Усещах,че ме изпиваше с поглед,за това преднамерено дръпнах и без това късата си рокля..е това веднага го накара да ме последва като кученце..Харесваше ми,че можех толкова лесно да контролирам мъжките мозъци..подсмихнах се..
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 2:03 am

Момичето тръгна на някъде и аз я последвах изпивайки я с поглед. Огледах добре всеки един сантиметър от тялото й (или поне от часта, която не бе закрита с плата от роклята).
- Самоуверен ... може би, но по - добре така от колкото да се правя на недостъпен...като теб. Все пак и двамата знаем къде и как ще завърши всичко това! - Смигах й и я притиснах до стената в тесният коридор по който вървяхме ... предполагам е търсила стая, но и това място беше подходящо. Нямаше никой на близо.
Устните ми се впиха в нейните а едната ми ръка плъзна по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 2:10 am

Естествено думите му подразниха егото ми..
- Ама много ти харесва да се правиш на мъжка курва а?
След това го целунах..Плъзнах ръката си към колана му и с едно кратко движение го свалих.Прокарах ръка,а той потръпна..подсмихнах се.
Усещането за хладните му пръсти по кожата беше невероятно.Затворих очи и се насладих на мига..
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 2:20 am

С едно рязко движение разкопчах роклята й и я захвърлих някъде на пода. Секс в изправено положение? Хм...че защо не!? Тя свали колана ми и разкопча панталона. Видях, че точно зад нас имаше някаква врата...стая, баня..все вършеше работа.
Вдигнах я на ръце и отворих вратата..супер беше стая. Бутнах я леко на леглото и се усмихнах дяволито. Както ви казах...аз никога не губя.
Застанах над нея и усетих как вече беше започнала да разкопчава копчетата на ризата ми. Скоро всички дрехи бяха по пода на хубавата стая.
Започнах да целувам момичето, като устните ми постоянно слизаха на долу. Към врата, минавайки и покрай тялото й. И още по надолу. След това видях още излишен плат. Дам бикините й все още бяха на нея. Свалих ги и ги захвърлих при останалите дрехи и проникнах в нея, карайки я да изстене.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 4:53 am

Spoiler:

Чаках Серина пред мястото на партито,когато тя пристигна,буквално бях заслепен от нейната красота.
-Не,не се тревожи...не се смея на теб...-казах през смях и я прегърнах.Бяхме спечелили награда за най-сладка двойка.фактът,че всички знаеха за нашата връзка ме плашеше,но съм сигурен,че има добро обяснение за това как са разбрали.
-И ти ми липсваше.-целунах я и двамата влезнахме в къщата.-Нека партито започне.-казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 5:11 am

Афтърпартито след церемонията за връчването на наградите щеше да се състои в къщата на едно момче - Крис. Бегло го познавах, но знаех, че ще е фраш със звезди и познати лица. Една добра причина да се появя на купона - да се видя със старите си познати. Може пък да е приятно.
За облекло избрах къса черна рокля с тънки прозрачни ръкави. Косата си я прибрах назад. Не бях точно перфектно изглеждаща за щуро парти, но пък нямах намерение да се застоявам дълго.
До къщата на Крис отидох сама с колата си. След това обаче съжалих, защото ако се напия, нямаше кой да ме върне обратно, нито пък колата ми. Но сега бях на купон и най-важното беше да се забавлявам. На алеята пред къщата имаше десетки хора - някои танцуваха, други се поклащаха, трети изтрезняваха на тревата. С очуден поглед подминах и влязох в къщата, където музиката беше на макс. Хората се забавляваха много. Видях се с няколко приятеля, които дои не очаквах да видя. Зарадваха ме.
След неочакваните срещи се запътих към бара. Обичайното - ледено мартини, скоро беше в ръката ми, а аз оглеждах всички. В този момент погледът ми се спря на поредните познати лица.
- Арти! Серина! - подвикнах аз, като вдигнах ръката с питието си и им се усмихнах широко.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 5:21 am

Някой извика "Арти" и студени тръпки минаха по гърбът ми. Мразех да ми викат така,може би го правеха точно поради тази причина.Затърсих с поглед измежду гостите познатият глас и тогава видях Никол Стюарт.
-Здравей.-казах и се усмихнах.-Не те видях на номинациите,но се радвам да те видя на купона...с алкохол в ръка.Радвам се че не си се променила чак толкова....Срещам те така както се разделихме последният път...
Беше малко иронично и смешно.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 5:52 am

В къщата на Кристофър имаше много хора,за това дръпнах Артър към един усамотен диван.По пътя обаче срещнахме едно много привлекателно момиче,което поздрави Артър.Първо мислех,че ми е непозната,но после се сетих за името й ..Никол..не я познавах добре,но от малкото ни засичания по партита винаги ми се е струвала симпатична.
Тази вечер обаче.. въпреки,че не бише направила нищо,за да ме подразни.. странно чувство се надигна в мен и бас ловя,че беше чиста проба ревност.Погледнах Артър и осъзнах,че мога да му имам пълно доверие...е ако се окажеше,че греша той щеше да го отнесе пръв.
-Здравей Никол!-казах и се усмихнах лъчезарно.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:01 am

Видях погледа на Серина и само малко не ми остана да избухна в смях.Вместо това я прегърнах и се збогувах с Никол.Двамата отидохме на дивана където се настанихме удобно.
-Не разбирам защо изревнуваПърво,тя не е мой тип момиче! Второ,аз съм влюбен в теб и трето...дори и самата мисъл,че мога да ти изневеря ме кара да се застрелям.
Усмихнах се и я целунах.Поставих едната си ръка около ръменете й и целунах бузата й.
-Толкова много те обичам,че когато съм с теб целият свят изчезва и за мен съществуваш само ти.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:08 am

Артър за малко да се разхили и това направо ме вбеси..Сбогувахме си с Никол и се настанихме на дивана.Скръстих ръце и погледнах на другата страна..макар да ме напушваше смях колко детински се държа.
-Не разбирам защо изревнуваПърво,тя не е мой тип момиче! Второ,аз съм влюбен в теб и трето...дори и самата мисъл,че мога да ти изневеря ме кара да се застрелям.
След като чух думите му не можех да не се обърна към него.Почувствах се по-добре като чух да го казва.
Засмях се и го сръчках с лакът игриво:
-Ти само смей-разхилих се
-Все пак сме с оскар за най-сладка двойка-допълних..
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:13 am

Засмях се и я целунах.
-Наистина имаме награда за най-сладка двойка...-направих се на замислен.-Сетих се,можем да си издействаме и награда за най-трагична раздяла... това би била добра идея,ако мисълта да не съм с теб не ме погубваше.
Целунах я отново и се засмях.

Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:19 am

Ококорих се при думите му..
-Добре тогава...отивам при готиния барман-засмях се и понечих да стана,когато Артър ме придърпа към себе си и ме целуна.
Престорих се на сърдита.
-Можеш да си по-убедителен.-казах
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:23 am

Засмях се и я целунах.
-Милата ми сърдитка,наистина мога доста по обедително,но не искам да правя шоу на всички тук,а и едва ли ще си доволна ако разкъсам роклята ти и те обладая още сега и тук на този диван.
Извадих усмивката "не ме подценявай,опасен съм" и я целунах.Всъщност,нищо не ми пречеше да го направя,изобщо не ми пука дали ще гледат или не.За мин Серина излъчва такъв сексапил,че чак ми е странно как не сме в леглото нон-стоп.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:29 am

''Оо точно на това пък ще съм супер доволна..''-мислите се въртяха в главата ми..но казах само:
- Идваш да танцуваме първо.-засмях се и го дръпнах за ръката.
Преди да тръгнем към дансинга доближих устните си до ухото му и прошепнах:
- Може би после дрехите наистина ще се окажат непотребни.
Захапах го лекичко по ухото,за да го изнервя и го затеглих към многото танцуващи хора.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:38 am

Усмихнах се и я целунах.Завъртях я на дансинга. Тя ме предизвикваше и дразнеше по най-очарователният начин.
-От къде си сигурна,че няма да разкъсам дрехите ти още тук на дансинга?
Попитах я и повдигнах дясната си вежда въпросително.Разбора се щях да се почуствам по-добре ако го направим в някоя от празните стаи,но не и точно тук.Ще е много неприятно някой да се върти около теб докато го правиш и тогава ми хрумна още по добра идея.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:45 am

Разсмях се на замислената му физиономия.
- Обещах на Крис,че ще поостана поне малко повече от половин час.-отвърнах
''Пък и няма да ти се дам толкова лесно''-допълних на ум и се усмихнах.
Започна една бърза песен и затанцувахме отново.Точно в момента когато ме погледна малко се отдалечих и прокарах дясната си ръка нагоре по бедрото си.След това захапах игриво пръста си.Продължих да таннцувам...
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 6:59 am

Тя танцуваше като една истинска изкусителка,още малко ми трябва и ще реализирам идеята се.Всъщност не е кой знае каква идея...да я приклещя до стената и да...Усмихнах се и я дръпнах за една дълга и главозамайваща целувка.
-Май ти е приятно да си играеш с мен.-закачих се и се усмихнах.
Играта ми допада и то много,но ме подлудяваше и не съм сигурен дали ще мога да се удържа сам себе си.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 7:11 am

Артър не се беше променил ни най-малко. Същият чаровник си беше. Но не беше моят тип мъже, даже изобщо. Пък и Серина беше много приятно момиче. Не съм имала честта да си говоря с нея, но пък изглеждаше мила и дружелюбна.
След няколко минути разговор се разделихме и аз отиново останах сама на партито. Беше ирония, че имаше стотици хора на купона, а аз седях самичка. Не знаех напоследък какво ми ставаше - не ми беше до купони, нито до мъже. Надявах се това да е само моментно състояние и скоро отново да залепя скандалния си имидж.
Накрая на втората си чашка с мартини се бях отчаяла. Исках да се заговоря с някой, но нито някой идваше при мен, нито аз отивах при някой. Тъкмо когато оставих чашата на бара, с облекчение мернах лицето на най-добрата си приятелка - Елизабет, да идва към мен с най-широката усмивка на света. Не се сдържах и изписках:
- Милааа - затичах се леко, но заради високите токчета нещо не ми се получи, и я прегърнах силно - Чак ме е срам да кажа, че не сме се виждали от цяла вечност!! Как си, какво правиш? - усмихнах й се.
Наистина, с Елизабет не се бяхме виждали от няколко седмици и ми беше домъчняло за нея. Затова адски се зарадвах да я видя.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 7:18 am

Момчето с което седях на бара и си говорехме каза че отива до тоалетната.
Все не можех да му запомня името.Явно беше заради алкохола.Докато се клатушках на стола видях най-добрата си приятелка Никол.С нея несе бяхме виждали сигурно от няколко седмици вече.Много ми липсваше.Станах и се запътих към с такава голяма усмивка на лицето ми че сигурно хората ме мислеха за откачалка.Тя ме забеляза и извика:
- Милааа -затича се към мен и ме прегърна силно.Добре че не си взех чашата.-Как си, какво правиш?
-Ми добре съм.Леле скъпа толкова ми липсваше.-и я гушнах силно.-А,при теб как е?
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 EmptyСря Мар 23, 2011 7:48 am

С Елизабет се прегърнахме още веднъж. Радвах се, че при нея всичко беше наред. Обичах я като приятелка, защото винаги намирах утехата, която търсех, ако нещо не беше наред. Заедно сме преживявали много, били сме на много места. Но напоследък и двете бяхме затрупани с работа, проекти, участия и нямаше как да се виждаме така, както преди.
Но за сметка на това, сега имахме цяла вечер на разположение да се разтъжим. Тя ме попита как вървят нещата при мен. Погледнах я, усмихнах й се и подвигнах рамене:
- Всичко е супер! Имам роля в нов филм и чакам да започнат снимките. Напоследък съм страшно натоварена и нямам време дори да поспя като хората. Но все се намира по някое друго момче за една вечер. Ти ме разбираш най-добре какво имам предвид! - засмяхме се с глас и двете.
Отидохме отново до бара и моментално зарбравих за решението си да не пия повече тази вечер. Все пак беше купон, за Бога! Можех да пия колкото си искам!
Поръчахме си питиета и седнахме на високите столчета, опитвайки се (макар и без успех) да надвикаме музиката и виковете на хората около нас.
- Ами при теб, мила? - попитах аз - Как вървят момчетата? Бас държа, че докато не сме се виждала си оправила някой... - засмяхме се отново.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
(18+) Къщата на Крис
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Алиса Кър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: