Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
(18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Renesmee (996)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 5 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 5 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
(18+) Къщата на Крис - Page 5 3634557V (18+) Къщата на Крис - Page 5 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
(18+) Къщата на Крис - Page 5 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 (18+) Къщата на Крис

Go down 
+18
Дейвид
Серина Ван Дер Удсън
Джейсън Милър
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Мейси
Елизабет Дейвис
Ефи Стонем.
Никол Коул
Чейс О'Конър
Jenny Humphrey
Джон Росдейл
Брейди Евънс
Триша Тиъри
Annabelle Carter
Кристофър Рандал
Рейчъл Спаркс
Виктор Кревйър
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСря Мар 23, 2011 8:43 am

Момчето още го нямаше.Явно си бе намерило по-добра компания от моята.
Нямаше да умра все пак си имах Никол.Двете си бяхме като сестри.Поръчахме си питиета и се настанихме на столовете.
- Ами при теб, мила?Как вървят момчетата? Бас държа, че докато не сме се виждала си оправила някой...
Засмяхме се и двете.Винаги успяваше да ме разсмее,дори когато съм в най-лошото си настроение.
-Имаше едно момче,но нещата не се получиха.Не сме правили секс-засмях се.-Знаеш че съм заклета романтичка.И сега имаше едно момче обаче каза че отива до тоалетната,но както виждаш не се върнал.
Питиетата ни дойдоха.Чукнахме чашите си и изпихме на екс алкохола.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСря Мар 23, 2011 9:00 am

Артър Пендрагон написа:
Тя танцуваше като една истинска изкусителка,още малко ми трябва и ще реализирам идеята се.Всъщност не е кой знае каква идея...да я приклещя до стената и да...Усмихнах се и я дръпнах за една дълга и главозамайваща целувка.
-Май ти е приятно да си играеш с мен.-закачих се и се усмихнах.
Играта ми допада и то много,но ме подлудяваше и не съм сигурен дали ще мога да се удържа сам себе си.


Усмихнах му се и му казах да ме изчака малко.След това се запътих към бара и взех два шота,докато се връщах обаче ги изпих и двата..е алкохола определено ми дойде малко много..преди това бях изпила още 3-4 не помня точно колко малки текили.
Почувствах се ужасно и изпитах силна нужда да изляза на въздух.Забързах към изхода.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСря Мар 23, 2011 9:07 am

Видях я да върви към изхода и веднага я последвах.Щом бяхме навънка осъзнах че е малко студено.Свалих сакото си и го наметнах на раменете й.
-Добре ли си,мила?
Попитах я разтревожен и я хванах през кръста.Имах чувството,че нещо лошо ще се случи.
-Искаш ли да седнеш?-попитах я и посочих към пейката до един храст.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСря Мар 23, 2011 9:18 am

Потрепервах от хладния вечерен вятър,но след като Артър ме наметна със сакото си се почувствах по-добре.Седнах на посоченото от него място и положих глава в шепите си,а той ме беше прегърнал през рамо.
След малко се изправих и казах:
-Добре съм,но не ми се връща в ония пушилник.Искаш ли да се разходим на чист въздух?.
Той ме гледаше притеснено,за това допълних:
-Спокойно имам доста опит с препиването..всичко е наред-направих жалък опит за усмивка.
-Искаш ли да отидам на скалите?Сигурна съм,че вечер е много красиво.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСря Мар 23, 2011 9:20 am

Elizabeth McQueen написа:
....

Елизабет беше заклета романтичка. Направо се изненадвах. Някакси ми беше трудно да си представя, че съществуват хора, за които романтика все още имаше. След последното ми сериозно гадже, се заклех, че повече няма да имам сериозни връзки, защото осъзнах, че не те ме правят щастлива.
Щастлива ме правеха хората около мен - приятели, близки, колеги. Разбрах от приятелката си, че на партито се срещнала с някакво момче, което отишло някъде и така и не се върнало.
- Ооо, така ли?? - заканих се аз - Само, ако не посмее да се върне при теб... При такова хубаво момиче... - продължих със заканите аз като стиснах десния си юмрук и го ударих с лявата си длан.
Елизабет се засмя с глас, с после аз също последвах примера й. Чувствах се отлично с нея, бяхме неразделни, като сестрички.
- Аз пък за две седмици се зарибих с трима и оправих само един... Скромно!! - казах аз - Но нещо ми става напоследък... Все повече отказвам да ходя по купони и отрязвам момчетата. Не зная какво ми става... Но днес съм тук, с теб и ще пием за наше здраве! - засмях се двете повдигнахме поредните чаши алкохол.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСря Мар 23, 2011 9:23 am

Серина Ван Дер Удсън написа:
Потрепервах от хладния вечерен вятър,но след като Артър ме наметна със сакото си се почувствах по-добре.Седнах на посоченото от него място и положих глава в шепите си,а той ме беше прегърнал през рамо.
След малко се изправих и казах:
-Добре съм,но не ми се връща в ония пушилник.Искаш ли да се разходим на чист въздух?.
Той ме гледаше притеснено,за това допълних:
-Спокойно имам доста опит с препиването..всичко е наред-направих жалък опит за усмивка.
-Искаш ли да отидам на скалите?Сигурна съм,че вечер е много красиво.

Беше ме страх за нея,но й имам пълно доверие за това кимнах.

на мен не ми се връща там...не обичам да се блъскам,за да мога да се
раздвижа...-нямаше никакъв смисъл,защото се опитах да съм забавен,но съм
твърде разтревожен за нея и изобщо не ми се полуци.Двамата станахме и
тръгнахме към скалите.
-В мигът в който ти стане лошо ми казваш!-настоях аз.Не искам да рискувам.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСря Мар 23, 2011 7:50 pm

Никол Дж. Стюарт написа:
Elizabeth McQueen написа:
....

Елизабет беше заклета романтичка. Направо се изненадвах. Някакси ми беше трудно да си представя, че съществуват хора, за които романтика все още имаше. След последното ми сериозно гадже, се заклех, че повече няма да имам сериозни връзки, защото осъзнах, че не те ме правят щастлива.
Щастлива ме правеха хората около мен - приятели, близки, колеги. Разбрах от приятелката си, че на партито се срещнала с някакво момче, което отишло някъде и така и не се върнало.
- Ооо, така ли?? - заканих се аз - Само, ако не посмее да се върне при теб... При такова хубаво момиче... - продължих със заканите аз като стиснах десния си юмрук и го ударих с лявата си длан.
Елизабет се засмя с глас, с после аз също последвах примера й. Чувствах се отлично с нея, бяхме неразделни, като сестрички.
- Аз пък за две седмици се зарибих с трима и оправих само един... Скромно!! - казах аз - Но нещо ми става напоследък... Все повече отказвам да ходя по купони и отрязвам момчетата. Не зная какво ми става... Но днес съм тук, с теб и ще пием за наше здраве! - засмях се двете повдигнахме поредните чаши алкохол.

Тя се закани на момчето и свина юмрука си.Толкова ми стана смешно.Не можах да се сдържа и започнах да се смея.Както и тя.
-Нали ги знаеш мъжете.Тъпи са си.
Отпих от питието си и го оставих на бара.Викнах бармана и му поръчах два шота.Тази вечер щях да се напия и никой и нищо не можеше да промени решението ми.
- Аз пък за две седмици се зарибих с трима и оправих само един... Скромно!!
-Пак си по-добре от мен.На моменти имам чуството че съм още дествена.-засмяхме се и вдигнахме двата шота.Чукнахме се и ги изпихме на екс.
-За какво са ни мъже.Можем и сами да се справяме.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Мар 24, 2011 12:33 am

Chuck Bass написа:
С едно рязко движение разкопчах роклята й и я захвърлих някъде на пода. Секс в изправено положение? Хм...че защо не!? Тя свали колана ми и разкопча панталона. Видях, че точно зад нас имаше някаква врата...стая, баня..все вършеше работа.
Вдигнах я на ръце и отворих вратата..супер беше стая. Бутнах я леко на леглото и се усмихнах дяволито. Както ви казах...аз никога не губя.
Застанах над нея и усетих как вече беше започнала да разкопчава копчетата на ризата ми. Скоро всички дрехи бяха по пода на хубавата стая.
Започнах да целувам момичето, като устните ми постоянно слизаха на долу. Към врата, минавайки и покрай тялото й. И още по надолу. След това видях още излишен плат. Дам бикините й все още бяха на нея. Свалих ги и ги захвърлих при останалите дрехи и проникнах в нея, карайки я да изстене.

Чък ме пренесе в една от стайте.Не,че щях да обърна внимание на обстановката,но усетих,че ме вдига на ръце.Дрехите ни бързо се оказаха на пода...
Отпуснах се и се занаслаждавах на целувките му..След малко го бутнах и застанах върху него с зъби свалих боксерките му,а след това го целунах отново.Когато проникна в мен изстенах силно..
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Мар 24, 2011 4:58 am

Elizabeth McQueen написа:
Никол Дж. Стюарт написа:
Elizabeth McQueen написа:
....

...

...

- За какво са ни мъже. Можем и сами да се справяме! - възкликна приятелката ми и на екс изпихме питиетата си.
- Ама, естествено! - отвърнах й аз поразвеселена.
Алкохолът вече беше започнал да си казва думата и главата ми леко се бе омотала. Запримигвах на парцали, но все още бях на шест. В този миг старата Никол сякаш се върна. Пак исках купони, алкохоло и секс. Стигнах до извода, че явно ми трябва повечко алкохол, за да мисля "трезво".
- Не се отчайвай, скъпа! - започнах аз, подтикната от думите, които Елизабет ми беше казала преди малко - Ще си намериш и ти някой. Засега сме си добре и само двете! - залюлях се леко на стола си и двете с Елизабет се засмяхме в един глас. Явно и нея малко я беше врътнало. Погледнах към нея и завалено казах:
- Какво ще кажеш да потанцуваме малко? Имам чувството, че ако изпия още нещо, ще трябва да ме събираш от пода.
Станах и за миг останах неподвижна, докато всичко си дойде на мястото. А след това започнах да се движа в такт с музката, правейки невероятно странни движения. Сигурна бях, че щях да стана за смях, но пък се забавлявах, а това беше най-важното.
- Хайде!! Хайде, елааа - подканих приятелката си през смях.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Мар 24, 2011 5:05 am

Двете не спирахме да се смеем.покани ме да танцуваме обаче не можех.бях толкова пияна че не знаех къде съм.Тя стана и се спря.Пуснаха любимата ми песен,а тя почна да танцува доста смешно.И аз бях същата.Не ни пукаше особено дали хората ще ни се смеят за нещо или не.Ние си бяхме такива.Тя ме подкани втори път.Нямаше как да откажа.
Толкова ми беше смешно.Хората сигурно си мислеха кои са тези две пияни кучки които се правят на идиоти.Отидох до бара и изпих на екс това което ми бе останало в чашата.Върнах се и затанцувах пак.
-Малко ме е срам-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Мар 24, 2011 7:51 am

В крайна сметка и двете с Лиз правихме някакви супер странни движения, които, бас ловя, никой друг не можеше да направи по-добре от нас.
- Малко ме е срам - каза ми тя и се засмя.
Аз само махнах с ръка, като знак да не се притеснява, и започнах поредна серия от още по-странни движения. Елизабет първо ме изгледа много странно, но след това усмивката намеря място на лицето й и тя повтори всичко, което аз правех. В интерес на истината, от сумати време не се бях забавлявала толкова добре. И макар, че беше под въздействието на алкохола, все пак щях да го запомня. Никога досега не бях... танцувала пред половината холивудски звезди.
Около нас вече се беше събрала тълпа, която ни ръкопляскаше. Забелзязах, че някои хора дори правеха като нас. Изведнъж, пред очите ми причерня и за малко щях да се строполя на земята. Като капак на всичко.
- Хей, хайде да излезем за малко, защото... не се чувствам... добре - дръпнах приятелката си настрани и й казах на ухо.
Тя ме погледна загрижено и ме хвана под ръка, като двете излязохме от задимената къща. Свежият въздух ме удари в лицето и с първото вдишване се почувствах по-добре. Вътре в къщата беше смесена миризмата на алкохол и цигари, която не ми беше любима.
Седнах на тревата, а само след секунди дори се излегнах. Какво пък? Достатъчно се бях излагала днес, това е нищо. Елизабет седна до мен.
- Благодаря, че си до мен - казах аз, като че ли от нищото.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyЧет Мар 24, 2011 8:03 am

Докато танцувахме на Никол и стана лошо.Тя ме попита дали може да излезем и аз веднага се съгласих.Хванах я под ръката за да не падне.
-Скъпа добре ли си?-попитах я загрижено.
Седнахме на тревата а Ники се излегна.Седнах до нея и я погледнах.
- Благодаря, че си до мен.
-Ти си най-добрата ми приятелка.Винаги ще бъда до теб.-легнах до нея и я прегърнах.
Бая се изплаших.Погледнах към небето,а звездите бяха прекрасни.Никога не са били толкова красиви колкото тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Study right!?
Study right!?
Jenny Humphrey


Брой мнения : 68
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Джени Хъмфри

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyПет Мар 25, 2011 8:26 am

Джени и Дейвид стояха дълго време и се разговаряха.Джени си мислеше за новия си дом и как утре трябва да е там.Това беше една от причините Джени да не пие днес.
-Извинявай,но трябва да те оставям! - каза тя заспало и тръгна към изхода.Надяваше се отново да види Дейвид,като изключи вероятноста днес той да си намери гадже и вече да е много късно,но какво да се прави,тя трябваше да става наистина рано утре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyПет Мар 25, 2011 9:55 pm

Spoiler:
Танцувахме известно време.Накрая ми омръзна и я хванах за ръка.Двамата се придлижихме до масите,след което седнахме и изпихме по едно питие.Облегнах се на стола си и се усмихнах.
-Какво ще кажеш вече да тръгваме? - попитах я аз,но наистина исках да се запознае с някого от тук. - Може да останеш ако искаш,на мен ми е все едно...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyСъб Мар 26, 2011 5:15 am

След като танцът приключи те се върнаха на мястото си и си поръчаха по още една бира.Елизабет стоеше и го гледаше замислено.Партито бе станало скучно,а и тя бе решила,че за сега не иска нови запознанства.
-Нека тръгваме..-съгласи се тя и стана от мястото си,като изчака Нейт да я последва.Излязоха от къщата и отново си хванаха такси.
-Толкова съм уморена!-промърмори тя и се отпусна на седалката.
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 EmptyНед Мар 27, 2011 4:56 am

Spoiler:

Движенията ни ставаха все по - бързи и по - груби, а страстта и възбудата се увеличаваха с усилването на темпото. Устните ми слизаха по тялото й и отново се връщаха върху нейните.
След около 2 часа и двамата лежахме уморени на леглото. Изправих се до седнало положение и потърсих дрехите си след което ги облякох и тръгнах към вратата, а Кат ме погледна учудено.
- Надявам се че пак ще се видим! - намигнах й и зачаках реакцията й. Е естествено знаех, че няма да се видим. Просто нямаше смисъл да се връщам обратно на едно и също момиче...нямах този лош навик!


Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
(18+) Къщата на Крис
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Алиса Кър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: