Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
(18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_lcap(18+) Къщата на Крис - Page 3 Voting_bar(18+) Къщата на Крис - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
(18+) Къщата на Крис - Page 3 3634557V (18+) Къщата на Крис - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
(18+) Къщата на Крис - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 (18+) Къщата на Крис

Go down 
+18
Дейвид
Серина Ван Дер Удсън
Джейсън Милър
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Мейси
Елизабет Дейвис
Ефи Стонем.
Никол Коул
Чейс О'Конър
Jenny Humphrey
Джон Росдейл
Брейди Евънс
Триша Тиъри
Annabelle Carter
Кристофър Рандал
Рейчъл Спаркс
Виктор Кревйър
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Джейсън Милър

Джейсън Милър


Брой мнения : 97
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джейсън Милър

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyПон Мар 21, 2011 10:40 pm

Естествено какво можеше да очаква от най-добрата си приятелка.Коментарче
-Така е Сам , така е .Няма лошо и ти да опиташ , а не само да пиеш
Взе си ощепиене и се приближи :
-Нямаш ли приятел бе Слънчо..Все ли си ми самотна ?- ухили се той
Оххх Сладурана. Най-добрата му приятелка..Пасваше на арогантния му характер.Само от нея приемаше шеги..А тя пък се възползваше
Надигна поредната чаша все такса ухилен
Върнете се в началото Go down
Брейди Евънс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Брейди Евънс


Брой мнения : 23
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Брейди Евънс

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyПон Мар 21, 2011 11:59 pm

Елизабет МакКуин написа:
...

Не ми харесваше че далбая в раната й, но от къде можех да знам че Крис й е бивш?!?
- Извинявай, не знаех - стана ми още по кофти след като усмивката й се скри от хубавото й лице и бе заменена от каменна маска - С какво се занимавш Ел?
Запалих още една цигара и си взех още едно питие, тази нощ можеш да бъде по-дълга от обикновенно...
Върнете се в началото Go down
Джон Росдейл

Джон Росдейл


Брой мнения : 22
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джон Росдейл

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 2:52 am

Триша Тиъри написа:
....


Триша ме попита дали си имам гадже. Хахах. Всеки път щом някой ме попиташе този въпрос и умирах от смях. Просто аз не можех да бъда обвързан. Нямаше начин. За мен идеалният начин на живот бе купони и момичета за по една вечер. Любов не бях изпитва, но за сметка на това секс правех доста често. И това ми харесваше.
- Нее - засмях се и навдигнах чашата към устата си - Абсурд! Не обичам връзките, а просто флиртовете за по една вечер - отпих от чашата и погледнах момичето дяволито.
Страхотна песен огласи стаята и почти всички започнаха да тазнцуват. Не танцувах, но обичам да гледам как другите го правят. Изведнъж ми стана топло. Адски топло. Не знаех дали секси парчето пред мен ми действаше така, или нещо друго. Май е първото.
Огледах пространството отново и установих, че има адски много хора, които се натискаха - непознати или не. Нямаше да остана по-назад тази вечер. Доближих се до Триша отново и забелязах, че дишането й се учести. Тя беше по-ниска от мен и имах перфектна гледка към гърдите й.
Приближих се още повече и леко прокарах ръка по бедрото й, като все още продължих да я гледам.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 3:08 am

Брейди Евънс написа:
...

-Няма нищо.Това е минало.-усмихнах се и отпих последното което беше останало в чашата ми.Поръчах си ново.Дръпнах си бавно от цигарата и издишах облак дим.Да,беше вредно,но ме успокояваше.
Той си запали една цигара и ме попита с какво се занимавам.
-Ми актриса съм.Ти?-усмихнах се.
Барманът ми донесе уискито и аз отпих от него.
Върнете се в началото Go down
Триша Тиъри

Триша Тиъри


Брой мнения : 81
Join date : 10.03.2011
Име на героя : Триша Тиъри

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 3:12 am

Джон Росдейл написа:
....

- Нее - засмя се той, надигайки своята чаша. - Абсурд! Не обичам връзките, а просто флиртовете за по една вечер.
Идеално... Значи май си намерихме забавлението за вечерта.
Някакво парче огласи помещението, а звукът можеше чак да се усети. Очите ми не се отделяха от Джон, а и си беше напълно оправдано. Нима можех да свали очи?
Той се приближи и за миг учестих дишането си, а погледът ми бе все така предизвикателен и дори любопитен. Нямаше нужда да проследявам погледа му, за да знам накъде гледа. И сама знаех перфектно. Усмивката ми се разшири, а аз несъзнателно захапах долната си устна.
Джон продължи да скъсява дистанцията, а ръката му се плъзна по бедрото ми, карайки ме леко да настръхна. Извъртях се, така че да съм с гръб към него. Погледнах към Джон иззад рамо, а закачливата усмивка не слизаше от лицето ми.
- Какво ще кажеш за един танц?- попитах, леко отърквайки задникът си в секси парчето зад мен. Беше почти невъзможно да ми откаже...
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 3:36 am

Izzi написа:
- Хей Из помниш ли ме? Блъсна се в мен в магазина на Виктория... - някакво момиче попита Изи, а тя едвам я разпозна.
След това чу когато се представи на онова момче. А да вярно...тя беше модела на Виктория Сикрет. Из й се усмихна и намигна на сексапилното момче до нея.
Все пак момичето реши да досади малко на двама им.
- Аз съм Изи Сторм! - каза тя на брюнета като му намигна, а после се обърна към Никол.
- Е ъм... чух че е имало награждаване. Спечели ли нещо? - попита момичето без особено голям интерес.

Изпих питието си и си поръчах ново след това отговорих на въпроса та Из,но той не беше с интерес е и какво задала го е ще отговоря:
-Ами не съм спечелила нищо защото не съм ходила...,но все пак реших да дойда на партито което ми беш от скука... и си прекарвам добре засега.
Усмихнах се.Изпих и другата чашка и взех трета...беше ми странно,защото си броех чашките наум.Днес трябваше да ида на снимка,но май ще пропусна нищо няма да им стане може да ида и утре пък може и другиден.Реших да спра с тези мисли на кой му се мисли за работа като е на парти..!?Обърнах се отново към тъмнокосото момче и му хвърлих бърз поглед не можеше да се отрече,че е страшно сладък...след това отново хванах чашата си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 7:45 am

Spoiler:

-Не! - казах и се огледах наистина беше много гадно да идвам на това парти,видях толкова познати лица,че ми идеше да повърна. - Просто вече ми писна от тези партита,наистина ми трябва малко почивка,смятам следващите дни да не ходя на партита.Те са прекалено...изискани за мен... - тя ме погледна учудено. - ...аз не заслужавам да ходя на каквито и да е партита,просто е прекалено тъпо за мен,до сега съм ходил на няколко партита,и на всичките с основателна причина. - довърших и взех една бира.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:04 am

Елизабет съжаляваше,че го доведе тук.Искаше той да се забавлява,но явно това не бе представата му за забавления..
-Съжалявам Нейт..-промълви тихо тя и докосна нежно ръката му.Този нейн жест го накара да закове поглед в сините и очи.
-Искам да си тръгна от тук.-изтърси тя и се усмихна.И това си беше самата истина..щом на компанията й,не и беше весело тогава беше по добре да отидат на друго място.
-Е искаш ли да се разкараме от тук или не?-попита тя като не спираше да се усмихва..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:07 am

Огледах се.Щеше да е много тъпо да си тръгна,а и исках да покажа на всички,че не ми пука за нищо.
-Спокойно,ще останем тук,може да се случи нещо интересно! - намигнах 'и и се огледах. - Така...ако искаш да продължим с опознаването! - предложих и се засмях.
Нямаше да си тръгна ей така.Щях да остана,и щях да си прекарам много весело,заедно с Елизабет.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:14 am

-Добре-съгласи се тя и се намести неспокойно на столът си.Партито и харесваше въпреки,че не познаваше все още никой.Близо до тях бяха седнали мъж и жена.Момичето бе с дълга и руса коса,а непознатият я погледна.Елизабет извърна погледът си към Нейт и също грабна една бира.Беше си изпатила предната нощ за това реши да го дава по леко с алкохолът.
-Познаваш ли някой от тях?-попита тя и проследи с поглед хората,които бяха най близо до тях.Докато продължаваше да оглежда непознатите тя отпи от бирата си и се усмихна на Нейт,който също се оглеждаше..
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:24 am

Никол Коул написа:
Izzi написа:
- Хей Из помниш ли ме? Блъсна се в мен в магазина на Виктория... - някакво момиче попита Изи, а тя едвам я разпозна.
След това чу когато се представи на онова момче. А да вярно...тя беше модела на Виктория Сикрет. Из й се усмихна и намигна на сексапилното момче до нея.
Все пак момичето реши да досади малко на двама им.
- Аз съм Изи Сторм! - каза тя на брюнета като му намигна, а после се обърна към Никол.
- Е ъм... чух че е имало награждаване. Спечели ли нещо? - попита момичето без особено голям интерес.

Изпих питието си и си поръчах ново след това отговорих на въпроса та Из,но той не беше с интерес е и какво задала го е ще отговоря:
-Ами не съм спечелила нищо защото не съм ходила...,но все пак реших да дойда на партито което ми беш от скука... и си прекарвам добре засега.
Усмихнах се.Изпих и другата чашка и взех трета...беше ми странно,защото си броех чашките наум.Днес трябваше да ида на снимка,но май ще пропусна нищо няма да им стане може да ида и утре пък може и другиден.Реших да спра с тези мисли на кой му се мисли за работа като е на парти..!?Обърнах се отново към тъмнокосото момче и му хвърлих бърз поглед не можеше да се отрече,че е страшно сладък...след това отново хванах чашата си.
Оказа се,че двете момичета се познават..отегчено извърнах глава,но след това бързо се обърнах към тях и им се усмихнах,ако исках да постигна целта си,трябваше да играя игра.
Запалих една цигара и издишах дима към тях,за да привлека вниманието им..
- Е,дами..какво ще пиете?-попитах..определено ми тряваха нетрезви.
- Как такива красавици като вас са сами на партито?-повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:31 am

Оказа се,че двете момичета се познават..отегчено извърнах глава,но след това бързо се обърнах към тях и из се усмихнах,ако исках да постигна целта си,трябваше да играя игра.
Запалих една цигара и издишах дима към тях,за да привлека вниманието им..
- Е,дами..какво ще пиете?-попитах..определено ми тряваха нетрезви.
- Как такива красавици като вас са сами на партито?-повдигнах вежда.
[/quote]

Усмихнах се мръснишки към момчето..а след това започнах да говоря:
-За мен уиски...и не знам,защо сме сами... аз лично,защото не съм си търсила кавалер,но не знам.
-Между другото дамите още не са ти научили името...-усмихнах се.Като изчаках Изи да каже какво ще пие и тъмнокосото момче да ги поръча...хах колко мило...Мисля,че следях мисълта за която ни кара да пием,но това не ме грееше...реших,че ще се забавлявам,защо иначе съм тук!?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:35 am

Spoiler:

Вдигнах раменете си.И вдигнах бирата до нивото на очите си,започнах да я оглеждам.
-Повечето ги познавам от партито по награждаване! - отговорих а зи отпих една дълга глъдка. - Но определно,не искам да имам повече връзка с по - голямата част от тях... - добавих и се огледах.Наистина не исках да нахалствам на Елизабет.Тогава видях едно познато лице.
Извърнах главата си в другата посока.
-Така...имаш ли някакво хоби? - започнах аз,исках да се опознаем,независимо къде се намирахме и в каква компания.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:47 am

Когато пристигнах пред красивата къща на Крис,Артър вече ме чакаше на входа.
Завтекох се към него,което определено не беше добра идея заради високите токчета,на който бях..Замалко да се спъна,но като почудо запазих равновесие.Когато се приближих видях насмешливата му физиономия..
- Ей не ми се смей - скастрих го,но и аз се усмихнах.
- Липсваше ми - казах и го целунах..
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:49 am

Spoiler:
-Ахам..-измрънка тя и отново отпи от бирата си.Нейт и зададе въпрос и тя се замисли..
-Обичам да се разхождам сред приеодата с фотоапаратът си и да снимам..Да видим..-промълви тя и повдигна едната си вежда,като отново му се усмихна.
-Следващото ми хоби е от вчера..и то е да излизам с теб!-призна тя и се засмя тихо.Харесваше й компанията,а и същото така бе разбвала,че и харесва той да я докосва.Усещането беше приятно и оставяше парещи следи по кожата и.
-Ами ти..какво е твоето хоби Нейт?-полюбопитства тя и побърза да отпие от бирата си..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 8:52 am

-Аз нямам хобита! - отговорих,но все пак се замислих. - Може би хобито ми до преди няколко дни беше да се мотая из баровете и да се напивам до припадк,но вече не,от както те срещнах ми се струва по - интересно да съм с теб,отколкото с чашката. - засмях се и се усмихнах. - Какво ще кажеш за един танц? - попитах я и едвам сдържах смеха си.Погледнах я сериозно под вежди и се усмихнах. - Само един танц,и повече няма да те закачам,обещавам! - обещах набързо аз и зачаках реакцията на Елизабет.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 9:01 am

Тя го погледна объркано и се замисли за секунда,след което пое ръката му в своята и се изправи от столът си.
-Явно обичаш да танцуваш..-изтъкна тя и се усмихна.Скоро зазвуча някаква балада и те започна да танцуват.Не бяха единствените разбира се..около тях имаше много други танцуващи и смеещи се.
-Интересно хоби си имал!-подхвана темата тя и се засмя.Спомни си за приятелите си в Ню Йорк,който имаха същото хоби..Всъщност и тя самата го имаше,но след като се скара с родителите си спря да пие толкова много.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 9:09 am

Spoiler:

- Може би дамите са искали да попаднат в твоята компания! - И Из отново демонстрира каква кучка е. Не бихте предположили нали...никой не би го предположил, все пак зад такова мило личице.
Изи не видя обслужващ персонал за това взе някакво шише което за неин късмет бе с текила и си сипа...в чаша за уиски, като изгълта всичко на екс без лимони и сол. Такава си беше тя.
- А как така сексапилен мъж като теб не е обграден от момичета? - попита го тя и се засмя леко. Просто не можа да се стърпи.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 26
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Дейвид

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 9:10 am

Jenny Humphrey написа:
Джени реши да отиде на едно парти.Надяваше се там да успее да намери нови приятели,защото вече от няколко дни не спираше да стои пред компютъра си и да проверява фейсбука си на всеки пет минути.Накрая се престраши и разгледа гардероба си.Накрая намери една подходяща рокля и си я облече.Излезе от тях и повика такси.За нейно щастие,таксиметровия шофьор знаеше къде живее Крис.След малко вече беше пред хубавата къща,която наистина не беше за изпускане.
Момичето влезе вътре и започна да оглежда.Стоеше си сама в ъгъла и мислеше какво да прави.Явно вечерта започваше сега,и щеше да продължи много скучно за нея.Хората наоколо наистина се забавляваха,а тя тъгуваше и стоеше от страни.Все пак беше свикнала да стои от страни и да гледа как другите се забавляват.Явно и този път няма да е по - различно.Погледна към масата с алкохола.Помисли си дали да си вземе питие,но накрая се отказа.Не искаше да се напива,без причина.Все пак беше нова в града и много лесно може да стане за смях.


Загледах тово момиче и се престраших да отида при него.
-Здравей ..аз съм Дейвид .-приятно ми е добавих.
-Искаш ли нещо за пиене -попитах аз докато отидох до бара да си взема за мен.
Партито не е зле попислих си аз само да зхнаех кой как се казва и каде живее.Имаше много хора които се смееха на групички докато ние с моичето сидяхме отстрани и ги гледахме.


Последната промяна е направена от Дейвид на Вто Мар 22, 2011 9:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 9:12 am

След представлението,което изнесох на награждаването,нямаше как да не цъфна и на афтърпартито.Облякох впита черна рокля,която бях купила предишния ден от Шанел и обух новите токчета от Гучи.
Таксито ме чакаше пред дома ми,качих се и потеглихме.
На партито,както се очакваше имаше много хора.
Взех два шота и ги изпих на екс..трябваше да съм подготвена за по-късно...
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 9:31 am

Spoiler:

Разбрах за партито и реших да отида...да си намеря компания за вечерта. Бях абсолютно сигурен, че ще е пълно с момичета, които още щом влезна ще им се прииска да се метнат в леглото ми.
Ооо знам какво ще кажете ... "Не си ли много самовлюбен". Е може и да съм, но поне казвам истината и няма за първи път да е така.
Влязох в къщата където беше партито и както подозирах няколко момичета ме огледаха от горе до долу. Но повече ми направи впечатление една брюнетка. Беше както се казва "Най - красивото цвете в градината".
- Чудя се как още не са те налазили момчетата сладурано?! - казах и се подсмихнах след което си поръчах едно уиски. Отпих от питието все така загледан в красивата брюнетка.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 9:41 am

- Чудя се как още не са те налазили момчетата сладурано?!
- Как го реши т'ва сладурче-казах и дори не погледнах мъжът,който ме заговори...
Комплименти от първото изречение...''сладурано''?!?Ясна ми беше картинката поредното нафукано милионерче.. с голямо самочувствие и характер доста подобен на моя.За да може той да лапне въдицата,а не да се превърна в парцал за 1 нощт..тактиката беше пределно ясна.
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 10:31 am

Това момиче беше доста самоуверено...и самовлюбено. Приличаше ми на...мен. Само дето аз не бих отказал на такава "грандиозна" покана. Просто не знаеше какво губи.
- Нали се сещаш, че няма да направиш нещата по - лесни като се правиш на недостъпна. И двамата знаем, че не си...! - намигнах й леко и допих уискито си след което поръчах ново.
Сериозно не разбирах защо се правят на недостъпни като накрая пак свършваха в леглото ми.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 10:38 am

Изгледах го,само както аз можех ... е нямаше как да не забележа..че е секси (епитети от сорта на привлекателен,не използвам)..но присвих очи и най-демонстративно обърнах глава..
- Нали се сещаш, че няма да направиш нещата по - лесни като се правиш на недостъпна. И двамата знаем, че не си...!
Ръката ми потръпна в опит да спра желанието да му забия един шамар.
Обърнах се и ударих с всичка сила ръката,с която държах чашата си,в бара..Стъкълца се посипаха,но се направих,че не забелязвам..започнах с един плашещо спокоен тон:
-Виш..не знам какво си мислиш,но няма да съм поредната ти курвичка-Вирнах брадичка чакайки отговор...
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 11:03 am

- Виж ... не знам какво си мислиш, но няма да съм поредната ти курвичка! - каза тя с направо плашещо спокоен тон и вирна брадичка. Ок значи щяхме да играем по нейните правила, за мен нямаше никакво значение...пак аз щях да съм победителя.
Скъсих разстоянието между нас. Даже такова въобще нямаше вече. Лицето ми бе на милиметри от нейното. Усещах дъха й...дишането й..то вече беше по - задъхано.
Подсмихнах се лекичко.
- Та какво казваше красавице?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Крис   (18+) Къщата на Крис - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
(18+) Къщата на Крис
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Хейли и Вон
» Къщата на Ани Пуенте
» Къщата на Макс.~
» Къщата на Алиса Кър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: